Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/23 роки тому Креспо забив «Ювентусу» і збожеволів. Після двох вилучень врятував нічию на 92-й хвилині (ВІДЕО)

А коментатор святкував навіть більше за Креспо.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
16 січня 2023, 12:51
1

23 роки тому Серія А була найкрутішою лігою планети. Зірки були практично у кожному клубі, за чемпіонство завжди боролися кілька команд. І 2000-й рік розпочався з матчу «Парми» (3 місце) та «Ювентуса» (2 місце) – однієї з найтоповіших ігор.

Найцікавіше почалося у другому таймі – ціла година атака з Дель П'єро, Зідана, Індзагі не могла пробити захист із Каннаваро, Тюрама та Буффона. Але на 68-й хвилині захисник «Парми» порушив правила у штрафному майданчику, отримав червону, а Дель П'єро реалізував пенальті.

За 10 хвилин у «Парми» видалили ще й Діно Баджо. І все йшло до перемоги «Ювентуса», поки все у свої руки не взяв Ернан Креспо. Аргентинський нападник увірвався до штрафного майданчика, розібрався з Чиро Феррарою і пробив у дальній кут повз Ван Дер Сара – 1:1.

Найефектніше – святкування Креспо та італійського коментатора. Вони обоє збожеволіли!

Матч пройшов у січні, але ці втрачені очки коштували «Ювентусу» чемпіонства – «Лаціо» взяв Скудетто, обійшовши туринців лише на 1 очко. А Креспо з 22 голами став третім найкращим бомбардиром чемпіонату – одразу за Батистутою (23 голи) та Андрієм Шевченком (24 голи).