Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/9 років тому Україна в Києві обіграла зіркову Францію

Матч, який подарував нам купу позитивних емоцій 😍

Блог — Ретро
Автор — Semen Novikov 🤠
15 листопада 2022, 10:46

15 листопада 2013 року у плей-офф кваліфікації на ЧС Україна мала зіграти перший матч проти збірної Франції. Французи були явними фаворитами протистояння, маючи, крім усього, зірковий склад - Рібері, який проводить найкращі сезони в кар'єрі, молодий Погба, не менш зіркові Абідаль, Косьєльні, Евра, Жиру, Льоріс і так далі.

На «Олімпійському», щоправда, на французьких зірок чекав несподіваний результат. Після 0:0 у першому таймі з непоганими моментами в обох команд очікувати можна було завгодно.

І на 61 хвилині це сталося – Зозуля після пасу Едмара пробив упевнено по воротах. Льоріс зумів зачепити м'яч, але втримати не зміг – 1:0. А на 82-й хвилині Зозуля ще й заробив пенальті – на ньому сфолив Косьєльні. Ярмоленко удар реалізував впевнено та точно – 2:0.

Вже в доданий арбітром час червоні картки отримали Кучер і той самий Косьєльні, але Франція в тому матчі так і не змогла пробити П'ятова.

Згадуємо, як це було.

Тоді наша збірна, щоправда, так і не змогла зламати «прокляття плей-офф» – у зустрічі у відповідь французи вдома перемогли з потрібним для себе рахунком 3:0.