Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/🔥 3 голи у ворота «Лаціо» за 25 хвилин. Як Шевченко оформив перший хет-трик у складі «Мілана» (+Відео)

З 1:3 до 4:3 – лише за половину тайму 😱

Блог — Ретро
3 жовтня 2022, 11:48
1

У 1999-му Андрій Шевченко перейшов до «Мілану». Молодий українець відразу почав запалювати в італійському чемпіонаті, вразивши ворота «Лечче» та «Перуджі» у двох перших матчах. У п'ятому турі на нього чекав перший справді серйозний суперник - «россонері» на «Стадіо Олімпіко» в Римі зійшлися з «Лаціо».

Поєдинок дуже невдало розпочався для команди українця, яка за 5 хвилин до кінця першого тайму поступалася з рахунком 1:3. Потім за справу взявся Шевченко.

За кілька хвилин до кінця першого тайму Шева у ближньому бою обіграв голкіпера та відіграв один м'яч. На 63-й хвилині успішно реалізував пенальті, а ще за 5 хвилин оформив хет-трик, перегравши Луку Маркеджані після передачі з глибини.

Це було неймовірно 🔥🔥🔥

Гольова феєрія Шевченка в огляді, починаючи з 0:41 🎥👇

Варто зазначити, що зусиль Шеви, на жаль, було замало для перемоги, адже «Лаціо» вирвав нічию на останніх хвилинах, матч закінчився з рахунком 4:4.

У тому сезоні «Мілан» отримав бронзові медалі. Андрій Шевченко став найкращим бомбардиром чемпіонату з 24 голами у своєму активі.