Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/18 років тому Руні дебютував за «МЮ» й вписав себе в історію, оформивши хет-трик

Один з найкращих дебютів в історії.

Блог — Ретро
28 вересня 2022, 16:50

18 років тому, 28 вересня 2004 року, Вейн Руні оформив хет-трик у своєму дебютному матчі за «Манчестер Юнайтед». Відбулось це в протистоянні з «Фенербахче» в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Перший м'яч англієць забив з межі штрафного майданчика з асиста ван Ністелроя вже на 18 хвилині матчу й зробив рахунок 2:0. Через 11 хвилин він довів рахунок в протистоянні до розгромного, забивши точний гол з-за меж штрафного, на цей раз йому асистував Гіггз. Ну і вишенькою на торті був ідеально реалізований штрафний удар на 54 хвилині, після чого табло показало 4:1.

В тому матчі «МЮ» розгромив турецьку команду з рахунком 6:2.

За 559 матчів, які Руні провів у футболці «червоних дияволів», він забив 253 голи й віддав 146 результативні передачі. Англієць є абсолютним рекордсменом команди в історії за забитим м'ячами.