Tribuna/Фехтування/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Сопіт виграла історичну нагороду на ЧЄ U-23 з фехтування. На честь українки пролунав гімн у Будапешті (ВІДЕО)

Сопіт виграла історичну нагороду на ЧЄ U-23 з фехтування. На честь українки пролунав гімн у Будапешті (ВІДЕО)

Неймовірні емоції!

Ольга Сопіт виграла історичну медаль для збірної України на чемпіонаті Європи U-23 з фехтування - і одразу золоту. Її нагорода стала першою в історії турнірі в рапірі для нашої команди.

На шляху до п’єдесталу вона з рахунком 15:11 здолала перших трьох суперниць - чемпіонку світу серед кадетів британку Амелі Тсанг, другий номер світового юніорського рейтингу FIE Ліор Друк з Ізраїлю та українку Аліну Полозюк.

У фіналі вона перемогла італійку Анну Крістіно (15:12), а у фіналі – Вітторію Чіампаліні (15:10).

Погляньте на емоції нашої фехтувальниці після перемоги!