Tribuna/Лижні види/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Просто вау! Відео рекордного для України стрибка Марусяка у фінальному раунді КС у Планиці
Відео

Просто вау! Відео рекордного для України стрибка Марусяка у фінальному раунді КС у Планиці

Євген вразив всіх – знову переписав історію вітчизняних стрибків на лижах з трампліна.

Автор — Aimelisse
1 квітня, 19:41
1

23-річний Євген Марусяк на 2,5 м покращив своє попереднє досягнення, встановлене у кваліфікації HS 240, під час якої спортсмен стрибнув на 211 метрів.

Євген оновив національний рекорд за дальністю польоту. Попереднім рекордом України був стрибок на 210 метрів, який встановив сам Марусяк. Також він став першим українцем, який увійшов до топ-20 на Кубку світу зі стрибків з трампліна – посів 18-те місце.

Попередній рекорд належав Віталію Шумбарцю – 21-ше місце у 2010 році.

Марусяк також став другим українцем, який тричі фінішував у топ-30 на етапах Кубка світу (після Віталія Шумбарця). Це досягнення підкорилося 23-річному спортсмену впродовж одного сезону.

Для Євгена цей старт став останнім в сезоні, оскільки в заключних особистих змаганнях братимуть участь лише 30 найкращих у загальному заліку Кубка світу.

Марусяк завершив сезон на 54-му місці у загальному заліку Кубка світу, що також стало найкращим результатом в історії України.