Tribuna/Лижні види/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Українці – незламні! Бронзовий фініш Павла Баля на ЧС з парабіатлону та лижних перегонів (+відео)

Українці – незламні! Бронзовий фініш Павла Баля на ЧС з парабіатлону та лижних перегонів (+відео)

Який же красень.

Українці – незламні! Бронзовий фініш Павла Баля на ЧС з парабіатлону та лижних перегонів  (+відео)

З 21 до 29 січня у шведському Естерсунді проходить чемпіонат світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

У другий змагальний день львів'янин Павло Баль здобув для України бронзову медаль у лижних гонках на дистанції 18 км.

Україна також завоювала три золота в індивідуальних гонках з парабіатлону.

Тарас Радь взяв золото в індивідуальній гонці в класі сидячи. Людмила Ляшенко стала першою в класі стоячи. Олександр Казік став чемпіоном серед спортсменів із порушенням зору.

Наразі в медальному заліку України є 17 медалей.