Tribuna/Гімнастика/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Відео переможного виступу Ковтуна на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики. Машина

Відео переможного виступу Ковтуна на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики. Машина

Взяв золото у вільних вправах.

Ілля Ковтун взяв золото на Кубку світового виклику, який проходить в Угорщині.

Українець показав найкращий результат у вільних вправах – 14.733. Друге місце посів казах Мілад Карімі – 14.533, японець Нірамітсу Кога став третім – 14.500.

Нагадаємо, що Ілля також виступить на Чемпіонаті світу, який пройде з 29 жовтня по 6 листопада в Ліверпулі. ЧС-2022 є одним з ліцензійних турнірів на ОІ у Парижі, на ньому розіграють перші три командні квоти (отримають медалісти командного багатоборства у чоловічому та жіночому турнірах).