Екскенійка принесла історичне золото ЧС з легкої атлетики для Казахстану. Дуже яскраві емоції

Найяскравіше переможне святкування дня.

Нора Джеруто з рекордом турніру перемогла на ЧС-2022 на дистанції на 3000 м/п – подивіться на ці емоції.

Вона стала першою представницею Казахстану в історії, що виграла золото світової першості.

Пробігла Джеруто дистанцію за 8:53.02. Це новий рекорд чемпіонати світу та третій найкращий часовий результат в історії (два інші були встановлені на «Діамантовій лізі»).

Нора змінила громадянство у 2022-му разом з трьома іншими представниками Кенії, щоб отримати більше шансів для виступів на найвищому легкоатлетичному рівні.

«Погода була чудовою. Мені сподобався сьогоднішній забіг. На старті я побоювалася свої подруг з Ефіопії. Вони – також чемпіонки, як і я. Я намагалася перемогти, і це було нелегко», – сказала Нора після перемоги.

Фінал стрибків у висоту за участю Магучіх і Геращенко – феєрія емоцій. Від розпачу до ейфорії та гордості

Патріотичні мейкапи Магучіх облетіли світові спортивні ЗМІ. Це дуже стильно і символічно