Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/«Нам що, б###ь, весь час в обороні сидіти?». Ворскла заслужено перемогла безідейне Динамо 1:2

«Нам що, б###ь, весь час в обороні сидіти?». Ворскла заслужено перемогла безідейне Динамо 1:2

Асист і гол на рахунку Олів’є Тілля.

Автор — Olexiy Dzuba
6 листопада 2021, 19:24

Асист і гол на рахунку Олів'є Тілля.

Юрію Максимову вже рік як вдалося побудувати бойову і заряджену Ворсклу. Іноді завзяття не вистачає на євроарені і команда програє фінському КуПСу. А буває, що запалу занадто багато і команда залишається в меншості, як в сьогоднішньому матчі з киянами. Проте чого у полтавчан не відняти, так це бажання грати і виконувати тренерський план на гру. Це у Ворскли було і сьогодні, натомість у Динамо було важко розпізнати хоча б якусь внятну ідею.

Знову Шапаренко тягне м'яч, але без результату. Миколенко вибув і його не має ким підсилити його позицію, «затикаємо дири» Караваєвим. У Циганкова не йде гра – Динамо стоїть. Новачок Рамірес, на якого покладають надії в атаці, 3 години думає як пробити зі штрафного майданчика по воротам. А новоспечений форвард Гармаш, виявляється, може давати різницю у лише у матчах з «рухами» та «фк львовами». Як тільки Динамо зустрілося з більш–менш підготовленим суперником, воно не могло з ним нічого зробити. Де підсилення? Де новачки, на яких влітку дав гроші Суркіс?

Так, далася в знаки гра з Барселоною в Лізі чемпіонів на тижні. Здається, що динамівці залишили в ній всі сили – і моральні, і фізичні. Проте не здобули хоча б нічійного результату. Цим ідеально скористалася Ворскла Максимова. Спочатку на 34–ій хвилині головою влучно пробив Ранжел, на якому перед тим сфолив Забарний і якого через момент продавив «полтавчанин». Подачала на рахунку Олів'є Тілля. На це Динамо відповіло хвилею безперспективних атак. Луческу мав щось вигадати на другий тайм.

Але на 51–ій хвилині саме Ворскла мала подвоювати рахунок. Степанюк прострілив з лівого флангу, Кане класно пропустив і Ранжел стріляв, проте Кендзьора встиг підставитися під удар. Тут варто відзначити всю комбінацію хлопців Максимова: як вони впевнено вийшли з–під пресингу Динамо, пройшли в пас все поле і ледве не забили гол. Замість Де Пени вийшов Вітіньо. Потроху почав вмикатися Циганков, то пробиваючи сам, то навішуючи на Гармаша. Але динамівці або були неточними, або Ворсклу рятував Різник.

На 69–ій хвилині полтавчани вибігли в черогову контратаку. Сидорчук не встиг і зніс Степанюка. Арбітр після розгляду ВАР призначив пенальті, який реалізував Тілль. Далі почався «парад жовтих і червоних карток»: 8/1 на дві команди. Вилучення на рахунку Кравчука. Вже в компенсований час біло–сині все ж «запхали» гол престижу, це зробив Вітіньо. Але на більше динамівців сьогодні не вистачило. Ворскла перемогла заслужено. Бити на 88–ій хвилині з 30 метрів граючи вдесятьох і попадати в штангу! У цієї команди точно є яйця. Браво, Максимов!