Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Металіст 1925 знову подарував голи, але ще раз програв Олександрії. Проте матчі харків'ян хочеться дивитися

Команді Кривенцова не вистачає балансу в захисті.

Автор — Olexiy Dzuba
5 листопада 2021, 22:25
6

Яким за цікавістю має бути п'ятничний матч УПЛ, щоб його хотілося дивится? Як мінімум мають грати Шахтар або Динамо. А краще, щоб між собою. Ну може ще Зоря, проте не факт. Але сьогодні в нашому чемпіонаті є команда, від поєдинків якої нейтральний глядач може отримати задоволення: як завдяки якості гри, так і забитим голам. 1:2 і виграш з Маріуполем, розгром Інгульця 4:0, 1:6 від Зорі на своєму полі. Так Металіст 1925 закінчив останні 3 матчі в Прем'єр–Лізі. 7 забитих і 7 пропущених. Це мало схоже не вічні нулі «колосів» і «минаїв».

При цьому в нещодавній кубковій грі харків'яни програли 2:5 Олександрії в себе вдома. А сьогодні зустрічалися з цією командою в рамках чемпіонату. Команда мала шанс на реванш, але знову поступилася. Фінальний результат на користь господарів – 2:0. Спочатку на 33–ій хвилині відзначився Кірюханцев, класно викрутивши зовнішьою частиною стопи в дальній кут воріт Шеліхова. Тут варто відзначити своєчасну і філігранну передачу Рибалки, для якого це вже третій результативний асист після повернення в УПЛ. І відмітити невдалі дії оборони Металіста 1925, яка не змогла створити офсайдну пастку – затримався Кверквелія.

Загалом Олександрія намагалася грати з позиції сили, нагнітаючи і протискуючи суперника. Втіленням цієї стратегії став другий м'яч на 73–ій хвилині. Це вже Дубра звільнився від опіки захисника і влучно пробив головою. Знову проблеми в обороні, де харків'яни не змогли розібрати гравців суперника. Олександрія могла забивати третій на 88–ій хвилині, але врятував воротар. Свої найнебезпечніші моменти Металіст 1925 створив в додатковий час другого тайму: тут вже рятував Білик. Команді Кривенцова поки що не вистачає балансу в захисті і витримки попереду з серйозними суперниками. Але навіть в таких умовах харків'янам вдавалося технічно обігрувати олександрійців на вузьких ділянках поля.

Матч проходив на зустрічних курсах і «без центра» поля. Не було «відірваних ніг», биться–бороться і глухої оборони. Був класний поєдинок двох середняків. Якась ідеальна УПЛ, яку хочеться показати друзям і знайомим, що зовсім далекі від футболу. Сьогодні таблиця УПЛ чітко поділилася на 2 частини: перші 8 команд – матчі можна дивитися, другі 8 – вимкніть це і більше не вмикайте. У нас змішалися вища і перша ліги в одному чемпіонаті. Тому якщо вам хтось скаже, що в п'ятницю грає Металіст 1925, то можете сміливо вмикати свої канали Футбол. Ворота команди точно не залишаться «сухими», а якої саме, як і має бути, покаже гра.