Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Евертон» з Миколенком в старті програв «Челсі» в 1-му турі АПЛ. Як це було

«Евертон» з Миколенком в старті програв «Челсі» в 1-му турі АПЛ. Як це було

Невдалий старт сезону для «ірисок».

Блог — Live блог
Автор — Роман Темный
6 серпня 2022, 21:35
1

У завершальному матчі суботи в АПЛ «Евертон» поступився «Челсі».

Віталій Миколенко вийшов у старті і відіграв повний матч, заробив жовту картку.

«Евертон» - «Челсі» - 0:1

Гол: 0:1 - Жоржиньо, 45+8

Фінальний свисток. «Челсі» дотерпів і здобув першу перемогу у сезоні. «Евертон» видав непоганий відрізок на початку другого тайму, але загалом виглядав дуже непереконливо.

100' Кукурелья вибив м'яч на чужу половину після свистка. Жовта для захисника.

99' Галлагер замість Жоржиньо - остання заміна від Тухеля.

98' Натомість атаку проводить «Челсі», Пікфорд помилився на виході, Голгейт був змушений фолити на Пулішичу, щоб той не пробив по порожніх воротах. Жовта.

97' Пройшла подача, але удар головою прямо в руки кіперу. ще є час у господарів на атаку.

96' А ось ще один штрафний для гостей, вже біля володінь Пікфорда. Тарковскі штовхнув у спину Броху.

95' Заштовхав Миколенко в спину Лофтуса-Чіка на чужій половині поля. Не погодився Віталій зі свистком арбітра.

94' Нічого поки не складається протягом цієї навали у команди Лемпарда, не дуже впевнено вони діють.

92' В компенсований час поки «Евертон» неспішно і не дуже вдало будує свою позиційну атаку. А у Сілви проблеми. Ще один центральний захисник.

91' 10 хвилин ще грати командам.

90' Вінагре змістився в центр і підставився під фол збоку Пулішича.

88' Не зумів Кукурелья пройти на лівому фланзі Голгейта, той надійно зіграв в підкаті. Кутовий.

87' Поновилася гра. У другому таймі так само доведеться серйозно переграти командам.

85' Вимушена пауза у грі. Схоже, комусь на трибуні стало погано.

83' Миколенко в стрибку заблокував удар Стерлінга з близької відстані. Врятував свою команду українець.

82' Джеймс пробив над поперечиною. Можна було б і краще виконати штрафний.

80' Лофтус-Чік завалився в боротьбі з Миколенком, українець програв забігання і порушив правила. Жовта.

78' Чомусь «Евертон» перейшов на лонгболи в напрямку Аллі, але той поки не чіпляється.

76' Із появою Вінагре Миколенко став лівим центральним захисником.

74' Броха вийшов замість Гаверца, Кукурелья змінив Кулібалі.

73' Як же слабко зіграв Аллі - мав пробивати з меж карного, але розгубився, впав і віддав на Патерсона в офсайд.

72' Прекрасно Гордон в підкаті зіграв проти Жоржиньо, завелися хоч трохи трибуни, яки переважно мовчать в другому таймі.

69' Не може продовжити гру Міна. Замість нього вийшов новачок Вінагре.

68' Пауза в грі, Міні надають допомогу. Сподіваємося, що це буде пошвидше, ніж із Годфрі.

66' «Челсі» поки дуже пасивно виглядає у другому таймі.

64' Дві заміни у «Челсі». Йдуть з поля Чілвел та Маунт, виходять - Пулішич та Лофтус-Чік.

63' Кулібалі опинився на газоні, полежав, Жоржиньо допоміг йому підвестися. Здається, все гаразд.

62' Ого! Миколенко прийняв закидання на груди і другим дотиком спробував перекинути Менді, який вийшов з воріт. Сміливе рішення, але далеко від воріт.

61' Друга заміна від Лемпарда. Аллі вийшов замість Макніла.

60' Гаверц увімкнув швидкість, увірвався до карного - Голгейт його впевнено зустрів.

57' Рідко зустрічається з м'ячем Миколенко - зараз зіграв вертикально на Гордона, той не зміг нормально обробити.

56' Знову якісь проблеми виникли у «Челсі» з вкиданням аута. Джеймс цього разу вже отримав жовту.

55' Кулібалі починає багато атак своєї команди вертикальними передачами. Пройшла така на Стерлінга, але той загубив м'яч.

54' Цікавіше заграла команда Лемпарда. Натиснули на Чілвела, обікрали, Дукуре прострілив на Гордона, але першим на м'ячі виявився Сілва.

52' Міг «Евертон» зрівняти після корнера. М'яч заметушився карним майданчиком гостей, але кілька ударів «ірисок» заблокували захисники і Менді.

51' Не пройшла тонка передача від Макніла на Дукуре - Тіаго Сілва читає гру. Кутовий для «Евертона».

50' Нервують трибуни, довго Джеймс не вкидав за аута.

48' Грей на велосипеді поїхав від ветерана Сілви. Але захисник встиг відновити позицію і заблокувати удар.

47' Немає замін у складах команд в перерві. Команди наче й не йшли в роздягальні - знов контроль від «Челсі».

46' Розпочався другий тайм!

І одразу перерва, відпочиваємо.

45+8' ГООООООЛ!!!! Жоржиньо спокійно переграв Пікфорда. 1:0 - гості попереду.

45+8' Міна чому не хоче йти зі свого карного, щоб дати пробити пенальті. Жовта картка захиснику.

45+7' Пенальті!!! Дукуре руками схопив Маунта - ніяких питань.

45+6' Загубили на Канте, той подав з флангу без перешкод, але Гаверц не дотягнувся.

45+4' Нарешті є удар головою після кутового від «Челсі». Кулібалі направив м'яч парашутом в руки Пікфорду.

45+3' Джеймс - ще один дальній удар і ще один кутовий.

45+2' Заблокували удар Стерлінга з лінії карного - Тарковскі надійно зіграв.

45' 8 хвилин компенсував арбітр - довго надавали допомогу Годфрі.

44' Миколенко головою скинув м'яч в карний майданчик суперника - там тільки Менді.

35' Кулібалі прихопив руками Гордона на чужій половині поля. Поки без карток.

33' Знову серія кутових від лондонців. У гостей вже їх 10.

32' Міна в стрибку перехопив простріл від Гаверца. Самовіддана гра.

30' Івобі на реактивній швидкості намагався наздогнати Стерлінга. Наздогнав, але з фолом.

29' Гаверц і Міна застрягли у боротьбі за м'яч біля воріт Пікфорда. Німець зрештою сфолив.

27' Ще один вдалий крос від Миколенка, цього разу після стрімкої контратаки. Гордон не зміг прицільно пробити.

26' Активний Стерлінг накрутив суперника, увійшов у карний, але простріл перехопили.

24' Божевільний сейв Менді - з-під поперечини витягнув після удару Тарковскі головою. А ледь гольовий пас не зробив Миколенко.

23' Гаверц обмінявся позиціями зі Стерлінгом, тепер почав діяти ближче до лівого флангу.

22' Стерлінг за улюбленою справою - малював пенальті у натовпі захисників. Арбітр не повірив.

21' Кулібалі розрядив ситуацію у власному карному після гострої подачі Грея.

20' Нарешті ми побачимо якийсь інший елемент гри - 5-й поспіль кутовий від лондонців виявився невдалим.

19' Тричі розігрували кутовий гравці «Челсі».. третій завершився дальнім ударом Маунта, який довелося перевести Пікфорду на ще один корнер.

17' Виносять на ношах Годфрі за межі поля, Голгейт вийшов замість нього.

14' Затягується пауза. Голгейт вже готовий вийти на заміну.

11' Годфрі в цьому епізоді кинувся в підкат і зараз йому потрібні ноші, не може самостійно підвестися захисник «ірисок».

10' Пікфорд трохи начудив, врятував м'яч з-за лицьової, викотив прямо на Гаверца, але все завершилося лише кутовим.

9' Миколенко перехопив закидання від Стерлінга на Джеймса, уважно зіграв українець.

7' Є удар головою після подачі зі штрафного - у руки Пікфорду.

6' Стик новачків - Тарковскі завалив Стерлінга біля свого карного.

5' «Евертон» намагається поки відповідати своїми володіннями, не готова команда Лемпарда з перших хвилин віддати м'яч супернику.

3' Будували лондонці першу позиційну атаку, комбінували на фланзі Миколенка - все завершилося неточним пасом Канте.

2' Миколенко підключився до атаки лівим флангом, але був змушений повернути м'яч назад.

1' Перше порушення правил збоку Кулібалі в АПЛ. Сфолив в центрі поля.

Стартовий свисток. Поїхали!

Команди вже на полі!

***

Минулого сезону «іриски» під керівництвом Лемпарда наприкінці чемпіонату несподівано обіграли лондонців. Це стало одним із важливих кроків для збереження прописки в АПЛ. Подивимося, як складеться сьогодні.

Для «Челсі» ж це перший офіційний матч після приходу нового власника - Тодда Боелі.

За «Евертон» дебютували Макніл і Тарковскі, у складі «Челсі» - Стерлінг та Кулібалі.

«Евертон»: Пікфорд - Паттерсон, Тарковскі, Міна, Годфрі, Миколенко - Грей, Дукуре, Івобі, Макніл - Гордон

Запасні: Аллан, Аллі, Бегович, Вінагре, Воррінгтон, Гбамен, Кін, Міллс, Голгейт

«Челсі»: Менді - Аспілікуета, Сілва, Кулібалі - Чілвел, Жоржиньо, Канте, Джеймс - Стерлінг, Гаверц, Маунт

Запасні: Кепа, Броха, Галлагер, Зієш, Ковачич, Кукурелья, Лофтус-Чік, Пулішич, Чалоба