Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Дніпро-1» не зміг обіграти «Вадуц» з Ліхтенштейна в ЛК. Як це сталось

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
6 жовтня 2022, 21:45
5

Tribuna.com провела текстову онлайн трансляцію матчу 3-го туру Ліги конференцій між «Дніпром-1» та «Вадуцом», в якому український клуб не зміг обіграти команда з Ліхтенштейна, яка виступає в другій лізі Швейцарії.

«Дніпро-1» - «Вадуц» - 2:2

Голи: Довбик, 6', Піхальонок, 77' - Фер, 26', Гассер, 47'

95' Все. Суддя дав фінальний свисток. Думаю, останній момент матчу ще довго снитиметься Громову в нічних кошмарах... Втім, винен лише він.

94' ЩО. ЦЕ. БУЛО. Громов не забив з лінії воріт. Одне питання: ЯК?!

93' Сваток збиває Гассера на своїй половині поля. Скоріш за все, останній стандарт у матчі виконають гравці «Вадуца».

92' Остання заміна в матчі. Фер, який засмутив нас на 26-й хвилині, залишає поле.

91' Тим часом, гравцям «Вадуца» починає судомити ноги. Цілком очікувано.

90' Суддя додає 3 хвилини. Три хвилини на третій гол дня «Дніпра-1»!

89' Горбунов завантажує в зону 11-метрової позначки, але з «Дніпра-1» там нікого... Воротар забирає м'яч.

88' Вибігали наші дніпряни 2 в 3, але не вдалося витиснути максимум, адже Громов помилився з передачею під забігання партнера.

87' Бузанелло перший у зоні підбору й наносить удар з лету, який вчасно накриває захисник «Вадуца»...

84' Непоганий довгий пас пішов на Горбунова, той аж до самої бровки супроводжував м'яч, але так і не зміг виконати простріл на Довбика.

83' Джокіч отримав гірчичник за фол в атаці проти Бузанелло.

82' Заміна у «Вадуца». Омерович міняє Зуттера.

80' Піхальонок знов мав супершанс - класно пробив низом, але Шанде дивом ногою перевів удар на кутовий!

77' ГОООООЛ! ПІХАЛЬОНОК ОБІГРАВСЯ З ДОВБИКОМ, ПРОТЯГНУВ М'ЯЧ І ПРОШИВ ВОРОТАРЯ! НАДІЯ НА ПЕРЕМОГУ ЖИВА!

75' Гасслер здорово пробив у ближню дев'ятку - Валеф врятував дніпрян від вірного третього голу.

72' У складі «Вадуца» одразу три заміни. Зараз буде ще складніше.

70' Ну дуже довго крутився Б ланко на бровці в намаганнях обійти крайнього захисника гостей. Докрутився до того, що просто втратив м'яч. Доводиться перезапускати цю атаку.

67' Піхальонок зі штрафного перевірив стінку на влучність. Буде кутовий.

65' Фоссо збив Танчика буквально за пару метрів до штрафного майданчика й привіз небезпечний штрафний. «Дніпро-1» отримує реальний шанс вперше за довгий час.

64' Аааай! Ось уже щось схоже на гольовий момент - Довбик отримав м'яч у чужому штрафному і скинув під удар Бланко, але аргентинця вчасно обікрав гравець «Вадуца».

63' Нарешті Довбик отримав м'яч та простір у зоні перед карним майданчиком. Без зайвих роздумів Артем завдав удару - вище воріт.

62' Ось і остання заміна від Кучера. Артем Громов поміняв Валентина Рубчинського.

59' А от «Дніпру-1» поки не вдається так само успішно використовувати кутові удари. Подача пішла лишень в другий темп, де два гравці української команди завадили один одному нормально пробити в напрямку воріт.

56' Ну що ти будеш робити з цими кутовими! Знову подача від гравця команди гостей іде прямо на лінію воротарського. Цього разу м'яч влетів у сітку наших воріт, але суддя завчасно зафіксував фол в атаці.

55' Просто немає слів - «Вадуц» мав майже 100% шанс збільшувати перевагу. Валеф парирував сильний удар з лінії штрафного.

53' Знову «Вадуц» створює небезпеку з корнера. Цього разу Ісік виграв верхову боротьбу й пробив з кількох метрів повз ворота.

52' Замість Лучкевича з'явився Танчик. Це вже четверта заміна в складі «Дніпра-1».

50' Дуже тяжку травму отримав Лучкевич. Він ледве покинув поле й не стримував сліз.

49' Ще й свіжий Лучкевич отримав пошкодження. Просто жахливий початок тайму.

47' «Вадуц» виходить вперед. Гассер вистрибнув вище всіх на кутовому і розстріляв ворота Валефа...

46' Другий тайм розпочався. У «Дніпра-1» одразу три заміни в порівнянні з першою половиною - зараз будемо розбиратися, хто вийшов на поле.

45+1' Це міг би бути вдалий перший тайм, якби дніпряни продовжили грати так, як до забитого голу, тобто перші п'ять хвилин гри. Втім, Довбик та компанія відчутно розслабилися й дозволили супернику нав'язати свою гру. Чекаємо другий тайм і сподіваємося на покращення.

45' Головний арбітр додав 1 хвилину до першого тайму.

42' Класно вийшли з-під пресингу дніпряни! Скористалися габаритами Довбика, який надійно прикрив корпусом м'яч і віддав у забігання на партнера.

40' «Дніпро-1» активізувався біля чужих воріт. Бузанелло опинився на ударній позиції й пробив з кількох метрів у голкіпера!

38' Ну що за безвідповідальна гра біля своїх воріт... Сваток ледь не вивів Фоссо віч-на-віч з Валефом. Воротар буквально на мить випередив нападника гостей.

36' І вкотре для Довбика створюють чудові умови для рандеву з воротарем, але захисники «Вадуца» організовано зупинили Артема.

33' Ще один цікавий момент мав «Вадуц». Валефу довелося виходити за межі штрафного, щоб випередити Сасере - на щастя, це вдалося. Потім ще був удар з центру поля в пусті ворота, але гравець «Вадуца» пробив недостатньо сильно.

32' Назаренко бив з гострого кута з кількох метрів, але воротар команди гостей надійно зіграв на виході.

31' Довбик отримав м'яч за спинами захисників, але лайнсмен зафіксував офсайд і виходу віч-на-віч не сталося.

29' А от після пропущеного м'яча дніпряни знову забігали. Ну от чому потрібно було переставати грати?..

26' Пропускаємо. Надто розслабились дніпряни й допустили абсолютний провал у захисті. У результаті точним ударом у дальній кут відзначився Фер. 1:1.

25' «Дніпро-1» знову дозволяє супернику затриматися на своїй половині. Гравець «Вадуца» не нехтує можливістю й лупить з метрів тридцяти - Валеф справляється.

23' «Вадуц» відповідає. Фер пробив з-під захисника вище воріт. Удар для статистики.

21' Довбик феєрить на фланзі! Красиво обійшов одного візаві, потім намагався обіграти ще й другого, але Артема таки зупинили.

19' Знову Амаш намагається креативити - цього разу легіонер «Дніпра-1» ефектно прибрав опонента, але потім надто далеко відпустив м'яч, тож не зміг пробити.

17' І перший момент у «Вадуца»! Досить небезпечно було біля наших воріт - Сасере дістався м'яча після кутового, але пробив не ногою, а радше тулубом.

15' Після кількох хвилин контролю від «Вадуца», дніпряни повертають собі м'яч. Потрібно розвивати успіх та подвоювати перевагу.

13' Друга спроба дальнього удару від Амаша - така ж невдала, як і перша.

9' Через пропущений гол стартовий план «Вадуца» зазнав краху. Тепер ліхтенштейнці намагаються більше грати в атаку і це відкриває багато вільних зон для швидкої групи атаки «Дніпра-1».

6' ГООООООЛ! АРТЕЕЕЕМ ДОВБИИИИК! 1:0! Бузанелло віддав ідеальний простріл на Артема, тому залишалося тільки пробити повз голкіпера у вільний кут.

5' Амаш також випробував удачу, вдаривши з далекої відстані. Але це було ще вище воріт, ніж попередня спроба Піхальонка.

3' І перший момент - Піхальонок стріляє з-ма меж штрафного! Потужно, але над воротами.

2' «Дніпро-1» очікувано починає з контролю. «Вадуц» намагається пресингувати, але українці виглядають впевнено на м'ячі.

1' Матч розпочався! Вперед, дніпряни, до перемоги!

Склади команд:

«Дніпро-1»: Валеф, Адамюк, Сваток, Сарапій, Бузанелло, Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок, Амаш, Довбик.

Запасні «Дніпра-1»: Бланко, Кононов, Рибак, Балулі, Горбунов, Громов, Когут, Логінов, Лучкевич, Назаренко, Танчик, Юрчук.

«Вадуц»: Шанде, Трабер, Ісік, Гассер, Фер, Гайіч, Фоссо, Даріо, Чичек, Зуттер, Сасере.

Запасні «Вадуца»: Люхінгер, Гельцер, Джемайлі, Джокіч, Добрас, Іодіче, Омерович, Растодер, Тіадо Ері, Фозер, Хаджи, Хаслер.

3-й тур єврокубків продовжується. Сьогодні «Дніпру-1» протистоятиме ліхтенштейнська команда, що виступає в другій лізі Швейцарії, але не варто це сприймати як суттєву перевагу та ні в якому разі не можна недооцінювати суперника. У цій кампанії «Вадуц» уже показав, що для них не існує авторитетів - на шляху до групового етапу Ліги конференцій команда вибила з турніру такі колективи як «Коньяспор» та «Рапід», тож легкої прогулянки для підопічних Олександра Кучера не варто очікувати.

І все ж, «Дніпро-1» вважається абсолютним фаворитом. Перш за все, завдяки неймовірній формі команди - 5 перемог в останніх 6 матчах у всіх турнірах. В УПЛ дніпряни взагалі поки що не помічають спротиву - 100% перемог, різниця м'ячів 11:0. Тому українська команда має чудову можливість здобути другу перемогу поспіль у Лізі конференцій і закріпитися на другому місці групи Е.