Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Ман Сіті» знищив «Ман Юнайтед» в матчі з 9 голами. Як це було

«Манчестер Сіті» – «Манчестер Юнайтед» - 6:3

Голи: 1:0 — 8' Фоден, 2:0 — 34' Голанд, 3:0 — 37' Голанд, 4:0 — 44' Фоден, 4:1 — 56' Антоні, 5:1 — 64' Голанд, 6:1 — 72' Фоден, 6:2 — 84' Марсьяль, 6:3 — 90' Марсьяль

90+2' — Фінальний свисток від Майкла Олівера! Подарували нам команди сьогодні 9 голів на двох.

90' — ГООООООЛ! Канселу порушив правила проти Марсьяля в штрафному майданчику. Сам француз і виконав впевнено одинадцятиметровий!

87' — Навіть вболівальники господарів вже тягнуться до виходів.

86' — Удар Ляпорта після кутового пролетів повз ворота.

85' — Не встигає Альварес проштовхнути м'яч після пасу Палмера з лівого флангу. Грає у підкати Лісандро.

84' — ГОООООЛ! Едерсон відбив м'яч після удару Фреда прямо на Марсьяля.

80' — Бруно отримує жовту за емоції. Відібрав м'яч португалець в Аканджі, але с порушенням та подальшим невдоволенням на адресу Олівера.

79' — Нічого не виходить у «Манчестер Юнайтед», господарі натомість не проти забити ще.

77' — 20:6 за ударами загалом та 10:3 за ударами в ствір воріт.

76' — Удар Голанда заблокував Ліндельоф.

74' — Альварес, Ляпорт, Марез та Палмер та виходять замість Фодена, Гріліша, де Брюйне та Гюндогана.

72' — ГООООООЛ! Голанд віддав передачу на Фодена, який несподівано опинився перед одним де Хеа. Удар у ближній кут і рахунок вже 6:1. Дуже дивна гра в захисті від гостей.

71' — Дальній удар Антоні пройшов сильно повз ворота. Знову показують незадоволеного Роналду.

70' — Канселу перехопив закидання на Шоу, який вже був готовий пробити головою. Фред виходить замість Санчо.

69' — Едерсон ледь не вивів Гріліша на рандеву з де Хеа, але іспанець вийшов на перехоплення.

67' — Бруно пробивав по воротах, але через спробу Аке заблокувати м'яч вийшла передача на Санчо, якому не вдалося обробити м'яч.

64' — ГООООООЛ! ХЕТ-ТРИК ГОЛАНДА! Серхіо Гомес виконав ювелірний простріл на норвежця в центр штрафного майданчика. Знову де Хеа просто розстрілюють з близької відстані.

64' — Не влучає Голанд в ближній кут після передачі Бернарду Сілви.

63' — Заспокоїлася гра, не вдалося гостям на куражі забити відразу другий гол.

60' — Гріліш класно посадив на п'яту точку Каземіро прямо в штрафному майданчику, але подальший простріл заблокував хтось з партнерів бразильця.

59' — Каземіро та Марсьяль виходять на поле замість Решфорда та Мактоміней.

58' — «Манчестер Юнайтед» не збавляє оберти та продовжує шукати варіанти в атаці володіючи м'ячем.

56' — ГООООЛ! Антоні отримав м'яч на фланзі, протягнув його ближче до центру та пробив лівою ногою в дальній кут!

55' — Роналду та Каземіро розминаються на бровці поля.

53' — Довго готували удар гравці «Манчестер Юнайтед» біля штрафного майданчика, але Фоден перехопив м'яч. Ніхто не наважився взяти на себе ініціативу.

51' — Подачу де Брюйне з кутового вибив Ліндельоф.

49' — Передачу Еріксена перехопив Канселу. Бруно сфолив на своєму партнері по збірній, щоб не дати супернику вибігти в контратаку.

48' — Довга позиційна атака «Манчестер Юнайтед» закінчилася невдалою подачею Шоу.

46' — Удар Фодена з гострого кута відбиває де Хеа.

46' — Люк Шоу виходить на поле замість Маласії.

15:2 за ударами, 7:2 за ударами в ствір воріт.

У 2011 році «Сіті» переміг з рахунком 6:1. Схоже, що головна інтрига другого тайму полягає в тому, чи вдасться команді Пепа Гвардіоли повторити або перевершити цей рахунок.

Філ Фоден, тим часом забив вже 50 голів за «Манчестер Сіті». Нагадаємо, що футболісту лише 22 роки.

45+2' — Свисток на перерву! Голанд показує трибунам піднятий кулак.

45' — Оператор показав спочатку Фергюсона, потім фанатів гостей, а на останок тен Гага. У всіх приблизно один й той самий вираз обличчя. Деякі фанати навіть покидають стадіон, доволі масово.

44' — ГООООООЛ! Тепер дубль Фодена! Де Брюйне в контратаці віддав наліво на Голанда, той протягнув м'яч до штрафного майданчика та прострілив на дальню, де Фодену залишалося лише підставити ногу.

43' — Засмучений Голанд. Гріліш круто повернув м'яч норвежцю пасом на 11 метрів, але Ерлінгу не вдалося обробити його.

42' — Роналду тримається за обличчя на лаві запасних, можна зрозуміти реакцію португальця.

42' — Одразу дві вимушені заміни. Замість Вокера вийшов Гомес, замість Варана - Ліндельоф.

39' — Дальній удар Бруно у руки Едерсону. Голанд показує команді, щоб вона заспокоїлася.

37' — ГОООООООООЛ! Де Брюйне віддав класну передачу на дальню стійку, де вже чергував Голанд! Норвежець у стрибку дотягнувся до м'яча ногою та оформив дубль. Варан не встиг зреагувати на переміщення форварда за своєю спиною.

37' — «Манчестер Юнайтед» відразу перехопив ініціативу та намагається знайти варіант у позиційній грі, але поки без успіхів.

35' — Варто відзначити, що Варан в цей час був поза межами поля, отримуючи допомогу. «Етіхад» співає.

34' — ГООООООООЛ! Кутовий після сейву де Хеа завершився голом Голанда! Норвежець звільнився від опіки Еріксена та з лінії воротарського майданчика пробив у дальній кут. Маласія намагався винести м'яч з воріт, але не встиг.

33' — Апелюють гості до того, що обидва епізоди сталися після того, як Варан лежав на газоні.

31' — Гріліш вже майже розстрілював ворота де Хеа з лівого полуфлангу, але Лісандро Мартінес допоміг своєму воротарю та відбив удар за нього. Атака другою хвилею завершилася ударом де Брюйне під поперечину, але тепер виручив іспанець.

30' — Ледь не перша осмислена позиційна атака «Манчестер Юнайтед» завершилася невдалою подачею Антоні.

29' — Де Брюйне пробив повз правий кут воріт де Хеа, маючи достатньо часу на підготовку.

28' — 19-4 лідирує «Манчестер Сіті» за дотиками в штрафному майданчику суперника.

27' — Розіграли господарі кутовий в пас, постріл Фодена заблокував Далот.

26' — Мактоміней заблокував подачу Гріліша, кутовий.

25' — Голанд проштовхував м'яч на забігаючого в штрафний майданчик Фодена, але знову Лісандро нейтралізує небезпеку біля власних воріт.

24' — 67-33 володіння та 4-1 за ударами.

24' — Маласія отримує жовту за зрив атаки.

22' — Поки не видно, за рахунок чого «Манчестер Юнайтед» збирається бодай зрівняти рахунок. Гості не особливо пресингують та дозволяють господарям легко долати центр поля та далі створювати моменти.

21' — Ледь не зробив Фоден дубль! Бернарду віддавав на центр штрафного майданчика, Філ першим дотиком обробив м'яч, а другим дотиком з півоберту пробив вище воріт. Хапається за голову Гвардіола.

20' — Простріл де Брюйне з флангу перехопив Лісандро, відразу гості побігли в контратаку, яка завершилася невдалим пасом Бруно.

18' — Коло охочих завдати удар скоротилося до де Брюйне та Гюндогана, в підсумку пробив німець, який влучив в праву стійку!

17' — Лісандро фолить на Гріліші, небезпечний штрафний з метрів 18-19.

16' — Аканджі спочатку віддав невдалу передачу на Едерсона, а потім сам же виграв боротьбу за відскок у Решфорда.

14' — Санчо віддавав під удар на набігаючого Еріксона, данець заплутався в ногах та не зміг пробити акцентовано.

12' — Ще одне порушення від Далота на лівому фланзі завершилося штрафним ударом, але подача Фодена не знайшла адресата.

11' — Бруно віддавав передачу на Решфорда, який знаходився на лінії штрафного майданчику, нападник збірної Англії не зміг обробити м'яч належним чином.

10' — Спроба швидкої контратаки від «Манчестер Юнайтед», пас Санчо на Решфорда перехопив Акаджі.

8' — ГОООООЛ! Простріл Бернарду Сілви з лівого флангу в один дотик замкнув Фоден. Де Хеа навіть не ворухнувся.

6' — «Сіті» володіє ініціативою в перші хвилини, не вдається зачепитися за м'яч гостям.

4' — СЕЙВ ДЕ ХЕА! де Брюйне з центру штрафного майданчика пробив на силу, але де Хеа встиг зреагувати, добивання заблокував вже Далот.

3' — Аке пробив головою після подачі, але занадто слабко, де Хеа без проблем спіймав м'яч.

2' — А ось і перша жовта в матчі для Далота, який не дав Грілішу прорватися у вільний простір на лівому фланзі.

2' — Перше порушення в матчі, Голанд сфолив в центрі поля.

1' — Спроба Варана почати атаку діагоналлю на лівий фланг закінчилася аутом для «Сіті».

0' — «Манчестер Юнайтед» почне матч з центру поля.

***

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Далот, Варан, Лісандро, Маласія, Мактоміней, Еріксен, Бруно, Антоні, Санчо, Решфорд

Лава запасних: Гітон, Ліндельоф, Шоу, Каземіро, Фред, Пельїстрі, Еланга, Роналду, Марсьяль

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Вокер, Аканджі, Аке, Канселу, Гюндоган, де Брюйне, Бернарду Сілва, Фоден, Голанд, Гріліш

Лава запасних: Ортега, Карсон, Діаш, Ляпорт, Альварес, Гомес, Марез, Палмер, Льюїс

***

Трансляція доступна тільки на ОТТ-платформі Setanta Sports.

— Команди зустрічалися між собою 187 разів. 77 перемог у «Манчестер Юнайтед», 53 гри закінчилися внічию, 57 разів перемогу святкував «Манчестер Сіті».

— Головним арбітром матчу буде Майкл Олівер.

— Якщо «МЮ» програє сьогодні, то зазнає 18-ї поразки в АПЛ від сусідів. 18 разів в чемпіонаті «Манчестер Юнайтед» програвав тільки «Челсі» та «Ліверпулю».

— «Манчестер Сіті» забив 10 голів у першому таймі та 13 голів у другому таймі в цьому сезоні АПЛ, у «МЮ» загалом всього 8 голів за 6 матчів.

— Ерлінг Голанд вже забив 100 голів у 99 матчах за свої клуби, у тому числі 12 голів у 7 іграх за «Манчестер Сіті». На «Етіхаді» він забиває кожним 6-м ударом в ствір воріт.

— «МЮ» єдиний суперник, якому Пеп Гвардіола програв більше двох домашніх матчів в АПЛ.

— Рубену Діашу не вистачає однієї гри, щоб відзначити 100-й матч в футболці «МС».

— «МЮ» може стати четвертою командою в історії англійської вищої ліги, яка програла в перших 2-х турах, а потім виграла наступні 5 матчів. Таке вдавалося «Шеффілд Юнайтед» (1931), «Вест Бромвіч Альбіон» (1954) та «Арсеналу» (2018).

— Востаннє «МЮ» вигравав 5 поспіль матчів чемпіонату у квітні 2021 року під керівництвом Сульшера.

— Це буде перше манчестерське дербі Еріка тен Гага. Кожен із 5 попередніх тренерів «МЮ» програвав цей матч, а Алекс Фергюсон був останнім, хто почав з перемоги в 1987 році.

— «Червоні дияволи» пропустили 75% своїх голів у перші 45 хвилин гри.

— Кріштіану Роналду може 5 разів поспіль вийти на поле з лави запасних в чемпіонаті вперше з 2003 року, коли він грав ще за «Спортінг». На рахунку нападника 699 голів за свої клуби у всіх турнірах, у тому числі 497 голів в чемпіонатах. За 12 матчів проти «МС» він забив 4 голи та отримав 2 червоні картки.