Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Динамо» лише мінімально обіграло «Минай». Як це було

Блог — Live блог
Автор — Ihor Chernyavskiy
2 жовтня 2022, 15:22
3

Tribuna.com провела текстову онлайн-трансляцію матчу 5-го туру УПЛ між «Минаєм» та «Динамо».

«Минай» – «Динамо» – 0:1

Голи: Циганков, 51'

90+4' Суддя таки завершує матч. «Динамо» в дуже важкому матчі здобуває другу перемогу в УПЛ. Але «Минай» був дуже близьким до нічиєї, тож респект команді за гру!

90+4' Підступний удар зі штрафного в ближній кут - Бойко рятує «Динамо»!

90+3' Попов фолить проти Колесника на фланзі неподалік штрафного. Точно останній шанс для «Миная»!

90+2' Циганков міг знімати всі питання, якби віддав більш точну передачу на дальню стійку на Перріса.

90+1' Байдал пробив прямо в стінку...

90' Арбітр додав 3 хвилини.

90' Сидорчук збив Байдала в кількох метрах від власного штрафного! Можливо, остання нагода для господарів!

88' Подача зі штрафного пішла не не дальню, а просто за межі поля.

87' А тут уже фол справжній. Немчанінов збив Беседіна неподалік штрафного. Ще одна 100% жовта картка.

84' Падіння в штрафному «Динамо»! Колесник випередив Попова, а потім вирішив симулювати в намаганнях заробити пенальті. Суддя нагородив його жовтою карткою за це.

83' Також і Шаран проводить ще одну заміну. Рогозинський поміняв Трубочкіна.

82' Ще один дебютант у складі «Динамо» з'являється. Лонвейк виходить замість Шепелєва.

81' Беседін потужно вистрілив з-за меж штрафного, але влучив у ноги одного з захисників ужгородської команди.

80' Перріс активно починає для себе матч - до кінця йде в пресинг, загалом, видно, що легіонер заряджений і хоче показати себе у всій красі. Подивимось, чи вдасться йому зробити свій дебют пам'ятним.

78' А от і потрійна заміна від Шарана. Колесник поміняв Вишневського, Байдал - Воробчака, а Касімов вийшов замість Хахльова.

76' Натомість Луческу проводить ще одну заміну. Кахім Перріс поміняв Кабаєва.

75' Цікаво, що там думає Володимир Шаран? Вже 15 хвилин до кінця основного часу, але поки жодної заміни в складі «Миная».

73' Відзначу, що «Динамо» значно заспокоїло гру. Вже немає від киян шквалу нагод, як на початку тайма, але й «Минай» майже не отримує ні м'яча, ні простору.

70' Вівчаренко заробив корнер після боротьби біля лицьово. Але кутового для «Динамо» не буде - суддя зафіксував офсайд в попередньому епізоді.

67' Подвійна заміна від Луческу. Беседін поміняв Гармаша, Вівчаренко вийшов замість Дубінчака.

66' Вау, що за Бразилія у виконанні Гармаша! Денис п'яточкою відіграв на Сидорчука, після цього капітан увірвався в штрафний майданчик, але не зміг пробити.

64' Циганков здорово прострілював з флангу в напрямку 11-метрової позначки, але захисник господарів перший на м'ячі.

63' Сидорчук розрядив свою гармату - вийшло як завжди потужно, але водночас неточно.

62' Кулієв намагався самотужки вибігти в атаку фактично від своїх же воріт. Склалося враження, що його збили ближче до центру поля, але суддя фолу не зафіксував.

60' «Динамо» намагається не збавляти оберти після в першого голу і в позиційних атаках продовжує штурмувати захист «Миная».

58' Щойно телережисери показали Владислава Кулача, який лише нещодавно відновився від тяжкої травми. Форвард киян уважно спостерігає за грою в компанії екснападника «Ворскли» Юрія Коломойця.

56' Моторошне зіткнення в центрі поля... Шепелєв, у падінні віддаючи передачу назад, надто грубо влетів у Твердохліба. На щастя, всі цілі, але Шепелєв отримав заслужений гірчичник.

54' Відповідь на пропущений гол від «Миная»! Кулієв вибіг на вільний простір і вивів Вишневського на вільний простір. Захисники «біло-синіх» не дозволили форварду зрівняти рахунок.

51' ГОООООЛ! Циганков з лету пробив з лінії штрафного і послав м'яч під дальню стійку - без шансів для Бандури! 0:1.

51' Другий тайм починається зовсім іншим чином, на відміну від першого. «Динамо» тримає гру під контролем і, що головне - створює моменти.

49' Буяльський класним обвідним ударом знову змусив Бандуру втрутитися в гру! З великим трудом воротар перевів м'яч на кутовий.

47' Уже наступний навіс пішов прямо на голову Тимчику - той пробив, але Бандура знову на висоті!

46' Буяльському під час боротьби неподалік бокової лінії сильно прилетіло по ногах. Все ж, він продовжить гру, а «Динамо» виконало стандарт - подачу кулаками відбив Бандура.

46' Другий тайм розпочався.

45' Головний арбітр вирішив нічого не додавати до першого тайму. Йдемо на перерву й констатуємо, що я не помилився з прогнозом - сьогодні дуже цікава, конкурентна гра! «Минай» нав'язав визнаному гранду достойну боротьбу, а місцями виглядав навіть краще «Динамо».

44' Під кінець тайму гра набула того вигляду, який всі очікували зі старту - «Динамо» майже не віддає м'яч і знаходиться в суцільній позиційній атаці.

42' Класний удар від Циганкова, максимально неприємний для Бандури - з відскоком від газону за кілька метрів до воріт. Все ж, з другої спроби воротар зафіксував м'яч.

41' Забарний підключився в атаку й заробив штрафний неподалік чужого карного майданчика. Це вже позиція для прямого удару.

40' Буяльський закидав на дальню стійку - незрозуміло кому та навіщо. Нікого з партнерів у тій зоні й близько не було.

38' Чи не перша класна комбінація від «Динамо». Розіграли багатоходівку на лівому фланзі в один дотик з подальшим фірмовим пропусканням від Буяльського, от тільки останній пас уже в штрафний майданчик не вдався.

36' Циганков заробив стандарт на чужій половині поля. Кияни оригінально розіграли - пішов пас низом на Буяльського, але Бандура прочитав наміри суперника й зустрів його майже одразу, як Віталій опинився з м'ячем.

34' «Минай» не змусив довго чекати - Кулієв після скидки партнера пробив у дальній верхній. Бойко був відіграний, щоправда, і м'яч полетів трохи вище.

32' Перший реально гольовий момент від киян! Забарний вистрибнув вище всіх після кутового і здорово пробив головою, але Бандура продемонстрував зразкову реакцію та врятував команду!

30' Гравці «Миная» вибігали в чергову перспективну контратаку. Зупинити її зміг лише Сидорчук, і то не в рамках правил.

27' Шепелєв та Дубінчак намагалися розіграти по флангу, але Ігор Гончар надійно відіграв у захисті, та ще при вибиванні влучив у Дубінчака, тим самим заробивши удар від воріт замість кутового.

24' Ще один удар у виконанні Воробчака - тепер пробив з більш дальньої відстані, але не менш небезпечно - м'яч просвистів на поперечкою!

22' «Динамо» відповідає - в результаті швидкої контратаки вивели Циганкова на рандеву з воротарем, але захисник «Миная» в ідеальному підкаті витикнув м'яч з-під ніг Віктора!

20' І знову небезпеку створює «Минай»! Воробчак пробив з-під захисника в дальній кут, м'яч пролетів неподалік стійки.

19' Кабаєв у протистоянні з двома візаві просунув м'яч флангом та витягнув з епізоду максимум - заробив кутовий.

17' Перша свідома та цікава атака від «Динамо». На вістрі опинився Гармаш - він прокинув м'яч повз голкіпера, але надто сильно і м'яч викотися а лицьову.

16' І знову «Минай» в атаці - завдяки непоганій комбінації на фланзі зайшли у штрафний, потім подача, але там уже другий поверх за гравцями «Динамо».

14' Cтаном на цю хвилину «Минай» приємно дивує. Якісно захищаються середнім блоком, не дали гостям створити майже нічого. А от самі двічі вже тривожили київський захист.

12' «Динамо» відповідає своєю нагодою - з флангу в штрафний майданчик пішов силовий крос, але Бандура по-волейбольному відбив м'яч.

10' Ще один момент від ужгородців! Твердохліб випередив одразу двох захисників і пробив з гострого кута по воротах, але Бойко надійно зіграв на виході!

7' Горін потягнув Гармаша за шорти, не давши йому вибігти потенційно віч-на-віч. Суддя без роздумів дав жовту картку.

5' Перший момент саме від господарів! Гравець «Миная» здорово впіймав м'яч з кутового і підправив головою у площину воріт. Бойку пощастило, що прилетіло прямо в руки.

2' Перша атака сьогодні - «Миная». Намагалися просунутися лівим флангом, але Хахльов втратив м'яч і сфолив.

1' «Минай» розвів з центру поля.

Стартові склади:

«Минай»: Бандура, Нємчанінов, Горін, Гончар, Трубочкін, Хахльов, Вітенчук, Воробчак, Кулієв, Вишневський, Твердохліб

Запасні: Пеньков, Кемкін, Байдал, Грайфонер, Касімов, Паламар, Чуєв, Колесник, Кравчук, Рогозинський, Дмитрук

«Динамо»: Бойко, Дубінчак, Попов, Забарний, Тимчик, Сидорчук, Шепелєв, Кабаєв, Циганков, Буяльський, Гармаш

Запасні: Нещерет, Вівчаренко, Сирота, Бурда, Кендзьора, Кравченко, Андрієвський, Лонвейк, Караваєв, Парріс, Ванат, Бєсєдін

Дуже дивно писати про зустріч «Динамо» та «Миная» в контексті протистояння сусідів по турнірній таблиці. Але маємо, що маємо – і від цього ще цікавіше.

Головна інтрига сьогоднішнього матчу – чи пішла міжнародна пауза на користь? Чи змогла команда перезавантажитися за цей період і чи готова вона наздоганяти втрачене? Відповіді вже скоро дізнаємось.

Легкої прогулянки для киян сьогодні точно не буде. Так, вони перемагали в усіх попередніх шести іграх з ужгородцями, але «Минай» дуже часто створював проблеми для гранда.