Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/Англія та Німеччина влаштували перестрілку – 3:3. Як це було

Англія та Німеччина влаштували перестрілку – 3:3. Як це було

Господарі забили вперше за 522 хвилини – і понеслося.

Блог — Live блог
Автор — Danylo Miroshnychenko
26 вересня 2022, 23:44
1

Англія — Німеччина - 3:3

Голи: 0:1 — 52' Гюндоган, 0:2 — 67' Гаверц, 1:2 — 71' Шоу, 2:2 — 75' Маунт, 3:2 — 83' Кейн, 3:3 — 87' Гаверц

96' — Фінальний свисток! 6 м'ячів забили команди на двох у другому таймі, бойова нічия.

93' — Шукають німці варіанти для 4-го голу, але поки англійці надійно обороняються.

91' — Джордан Хендерсон замість Беллінгема, а Белла-Кочап замість Гаверца.

90' — Кейн якимось дивом вибив м'яч вперед на Сака, якому в підсумку вдалося вибігти один на один з тер Стегеном. Англієць пробив в дальній кут, але воротар Барселони зумів витягнути м'яч кінчиками пальців.

89' — Подачу Госенса з лівого флангу вибив Магвайр, англійці сіли в оборону.

87' — ГОООООООЛ! Гаверц зрівнює рахунок! Поуп невдало відбив м'яч перед собою після удару Гнабрі, Гаверц опинився на добиванні першим.

83' — КЕЙН ДОВЕРШУЄ КАМБЕК АНГЛІЙЦІВ, ВИВОДЯЧИ ЇХ ВПЕРЕД! Танцював тер Стеген на лінії, але капітан збірної Англії пробив у дев'ятку без шансів.

82' — ПЕНАЛЬТІ! Жовта Шлоттербеку.

81' — Кейн ледве не забив після передачі Саки. Отримав м'яч у штрафному майданчику, розгорнувся та спробував пробити у дев'ятку, але повз ворота. Тим часом Маккені пішов дивитися ВАР через фол Шлоттербека на Беллінгемі у штрафному майданчику.

79' — Мюллер виходить на поле замість Мусіали.

78' — Кульгає Райс, але начебто готовий продовжити гру.

77' — Завелися англійці, хочуть забити на куражі відразу 3-й гол.

75' — ГООООООООЛ! САКА ТА МАУНТ, ЯКІ ВИЙШЛИ НА ЗАМІНУ, ВИГАДУЮТЬ ДРУГИЙ ГОЛ! Сака класно обіграв двох суперників та віддав у вільний коридор по центру на Маунта, а той в один дотик пробив у ближній кут воріт тер Стегена з 18 метрів.

73' — Кімміх лежить на газоні та тримається за коліно, вимушена пауза в матчі.

71' — ГООООООЛ! Передача Джеймса у центр штрафного майданчика дійшла до Шоу, який чекав на м'яч на куті воротарського майданчика, тер Стеген був безсилий.

70' — Трохи не вистачило Кейну, щоб дістатися до м'яча після подачі від Маунта, захисник Німеччини був першим.

69' — Дальній удар Беллінгема прямо у руки тер Стегена.

68' — Гнабрі замість Сане, Госенс замість Раума.

67' — ГОООООООЛ! Дріблінг Магвайра призвів до втрати м'яча, контратака завершилася класним ударом Гаверца з-за меж штрафного майданчика у праву від Поупа дев'ятку.

65' — Простріл Джеймса в останній момент перехопив Шлоттербек. Далі був кутовий, який закінчився ударом Даєра вище воріт. Тим часом на поле виходять Маунт та Сака замість Фодена та Стерлінга.

64' — Поки не схоже, що англійці збираються відігруватися, проте у Німеччини було дві дуже гарні нагоди, які вони не реалізували.

62' — Вернер мав гарну нагоду забити, але не влучив в дальній кут воріт Поупа.

61' — Готуються до виходу на поле Сака та Маунт.

60' — Дальній удар Зюле з метрів 22 пройшов поряд зі стійкою.

59' — Вихід німців 3 у 2 вже в штрафному майданчику суперника завершився нічим через дуже невдалу передачу Вернера.

58' — Кутовий Фодена завершився ще одним ударом Беллінгема з лінії штрафного майданчика, знову повз ворота.

57' — Подачу Джеймса вибив кулаком тер Стеген.

55' — Джеймс дуже зручно віддав Беллінгему під удар на 18 метрів, але той пробив вище.

53' — Тепер англійці вимагали пенальті, вважаючи, що Раум зіграв рукою у штрафному, але на повторі цього не видно.

52' — ГООООООООЛ! До м'яча підійшов Гюндоган, якій впевнено пробив у правий кут. Поуп чекав до останнього, але в підсумку встиг тільки смішно завалитися майже по центру воріт.

51' — Мусіала впав у штрафному майданчику після контакту з Магвайром, Маккені після перегляду ВАР призначив пенальті! Ніяких сумнівів.

50' — Вернев відкрився під закидання з глибини, суддя зафіксував офсайд, але на повторі видно, що це рішення було помилковим, хоча Вернеру і не вдалося обробити м'яч належним чином.

49' — Дальній удар Стерлінга з лівого полуфлангу впевнено спіймав тер Стеген.

48' — Швидку атаку німців 3 в 3 загальмував Вернер, зустрічна контратака Англії теж загальмувалася через Стерлінга.

47' — Магвайр зробив класну діагональну передачу на Шоу, але той опинився в офсайді.

46' — Другий тайм почався. Вернер вийшов на поле замість Гофманна.

45+2' — Навала німців під кінець тайму завершилася дальнім ударом Кімміха, який пройшов недалеко від стійки. Після того, як Поуп вибив м'яч від воріт, пролунав свисток.

45' — Дві хвилини додав арбітр. 4-2 за ударами на користь господарів.

44' — Стерлінг опинився на ударній позиції в штрафному майданчику тер Стегена, навіть встиг пробити, попри супротив від захисників, але воротар «Барселони«» парирував цей удар.

43' — Ще одна подача Німеччини закінчилася нічим, дуже надійно господарі відбиваються від спроб суперника доставити м'яч у штрафну верхом.

40' — Зажали англійці суперника в його ж штрафній, настільки, що тер Стеген випадково виніс м'яч в аут.

38' — Англія круто, в один дотик, вийшла з під контрпресингу німців, але простріл Шоу з лівого флангу заблокував Керер. Далі кутовий, який закінчився невдалим ударом Магвайра.

35' — Здається смикнув м'яз Стоунз після того, як намагався вибігти в контратаку. Вокер готується вийти на поле.

33' — Кімміх виграв підбирання після подачі, трохи покружляв перед штрафним майданчиком, після чого намагався закинути м'яч на Мусіалу, але невдало.

31' — Не вдається Німеччині подолати захисні редути Англії, іноді м'яч доходить на фланг, але всі подачі та простріли блокуються.

30' — Тонка передача Гюндогана ледь не вивела Гаверца один на один з Поупом, але в останню мить м'яч було перехоплено.

28' — Кейн перехопив м'яч у центрі поля, протягнув м'яч метрів 25-30, але помилився при передачі на Стерлінга.

26' — Кейн з льоту пробив у дальній кут з краю штрафного майданчика, але повз ворота. Оживають англійці.

24' — Який момент у Стерлінга! Англійці вийшли у контратаку, Шоу віддав розрізну передачу зліва в центр на Стерлінга, той обіграв двох захисників суперника, пробив, але на місці тер Стеген.

23' — Контратака німців після помилки Джеймса розгорнулася на правий фланг, Гофманн подав у штрафний майданчик, Сане скидав на Мусіалу, але м'яч до нього не дійшов.

21' — Помиляється Шоу у білд-апі, контратака німців завершилася діагоналлю на лівий фланг, яку перехопив Джеймс. Після англійці ледь не завели м'яч у власні ворота, дуже дивно пасуючи між собою в штрафному майданчику, Гофманн ледь не перехопив пас на Поупа, який встиг вибити м'яч вперед.

20' — Порушення правил від Гюндогана, який плечем зупинив прорив Беллінгема.

19' — В останні хвилини Англія віддала супернику ініціативу.

18' — Удар Сане прийшовся у стінку з гравців Англії.

17' — Штрафний удар неподалік воріт Поупа, 22-24 метра.

16' — Англія обороняється за схемою 5-2-3 або 5-1-4, заважаючи німцям безперешкодно розігрувати м'яч у центрі поля.

13' — 61-39 володіння на користь Англії, але у моменти це поки не виливалося.

11' — Поуп подарував м'яч німцям невдалою передачею, але удар Гюндогана з-за меж майданчика пройшов вище воріт.

10' — Раум майже перебив штрафну своєю подачею, організувавши контратаку на свої ворота, яка завершилася неточною передачею Стерлінга.

9' — Подачу з правого флангу від Німеччини перервав Даєр, кутовий.

8' — Швидка атака Англії 3 в 3 завершилася невдалою подачею Кейна.

7' — Намагалися німці вигадати щось у позиційній атаці, блукаючи неподалік штрафного майданчика, але неточна передача Гофманна повернула м'яч англійцям.

5' — Високо пресингує Німеччина, господарям вдалося вийти в атаку завдяки виносу Поупа вперед, але Кейн помилився при передачі на фланг.

3' — Англія володіє ініціативою на перших хвилинах матчу, проте без особливої небезпеки, придивляються команди одна до одної.

1' — Порушення вже на 20-й секунді, Кейн у центрі поля відмахнувся рукою в обличчя Рауму.

1' — Німеччина почала з центру поля, поїхали!

0' — Хвилина мовчання у пам'ять про Єлизавету II, глави асоціацій збірних винесли на край поля квіти, вболівальники запалили ліхтарики на трибунах.

0' — Вже лунають гімни збірних, здалося, нібито частина «Вемблі» освистала гостей.

***

Стартові склади:

Німеччина: тер Стеген, Раум, Керер, Зюле, Шлоттербек, Гофманн, Кімміх, Гюндоган, Гаверц, Сане, Мусіала,

Лава запасних: Бауманн, Трапп, Гінтер, Арнольд, Вернер, Гнабрі, Мюллер, Гендрікс, Госенс,  Белла-Кочап

Англія: Поуп, Джеймс, Шоу, Стоунз, Даєр, Магвайр, Райс, Беллінгем, Кейн, Стерлінг, Фоден

Лава запасних: Тріпп'єр, Рэмсдейл, Дін Хендерсон, Вокер, Коуді, Чілвелл, Джордан Хендерсон, Абрахам, Маунт, Сака, Гехі, Тоуні

***

— Головний арбітр матчу нідерландець Данні Маккелі, саме він судив матч цих збірних у 1/8 фыналу Євро-2020, який закінчився перемогою Англії (2:0).

— Гра відбудеться у Лондоні на «Вемблі».

— Команди зіграли між собою 34 матчі — 14 перемог в Англії, 5 нічиїх, 15 перемог у Німеччини.

— Англія не може забити з гри вже 450 хвилин, завдавши 62 удари по воротах суперників за цей час.

— Гаррі Кейн п'ятий в історії капітан збірної Англії, який зіграв за команду у цьому статусі 50 ігор.

— Востаннє Німеччина перемогла англійців у 2017 році в товариському матчі, в офіційному більше 12 років тому — на ЧС-2010 (4:1).

— В червні команди зіграли 1:1.

— Гра не має жодного турнірного значення для обох команд, Німеччина вже точно не наздожене Угорщину, у якої 10 очок, а Англія оформила виліт до дивізіону B після поразки від Італії (0:1).