Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Манчестер Сіті» переміг «Боруссію» завдяки фантастичному голу Голанда. Як це було

«Манчестер Сіті» вдома переміг «Боруссію» з рахунком 2:1.

Блог — Live блог
Автор — Danylo Miroshnychenko
14 вересня 2022, 23:53

«Манчестер Сіті» - «Боруссія» Д — 2:1

Голи: 0:1 — Беллінгем, 56', 1:1 — Cтоунз, 80', 2:1 — Голанд, 84

94' — Фінальний свисток! «Манчестер Сіті» виграє у «Боруссії» завдяки голам Стоунза та Голанда!

93' — Не вдалося «Боруссії» влаштувати фінальну навалу, Мален пробив повз ближній кут.

91' — Фоден замість акцентованого пасу на Голанда пробив у руки Маєра. Голанд покидає поле, замість нього виходить ФІлліпс.

90' — Три хвилини додав Орсато.

89' — Спроба атаки «Боруссії» закінчується ударом від воріт Едерсона, нічого не виходить у команди Терзіча.

87' — Озджан отримує жовту за фол в центрі поля, а Мукоко та Адеємі виходять на поле.

86' — Тепер «Боруссії» треба бігти вперед, але «Сіті» поки не дозволяє створити гостям щось гостре, відповідаючи своїми атаками.

85' — Меньє не влучає у ворота після подачі з лівого флангу.

84' — БОЖЕ, ЩО РОБИТЬ ЕРЛІНГ ГОЛАНД! КАНСЕЛУ ПОДАЄ НА ДАЛЬНЮ СТІЙКУ, А ГОЛАНД У СТРИБКУ ВІДПРАВЛЯЄ М'ЯЧ У ВОРОТА ЗОВНІШНЬОЮ СТОРОНОЮ СТОПИ В СТИЛІ ЗЛАТАНА ІБРАГІМОВИЧА!

81' — «Манчестер Сіті» не збавляє оберти та намагається забити другий гол.

80' — ГООООООООЛ. ЯКИЙ М'ЯЧ ЗАБИВАЄ СТОУНЗ. ШАЛЕНИЙ УДАР З-ЗА МЕЖ ШТРАФНОГО МАЙДАНЧИКА ПІД ПОПЕРЕЧИНУ МАЄРА, ЯКИЙ ЗДАЄТЬСЯ ПОМИЛИВСЯ У ЦЬОМУ МОМЕНТІ, НЕ ВИСТАВИВШИ ВПЕВНЕНІШЕ РУКИ.

79' — Мален отримує жовту за затримку часу.

78' — Кожне рішення Орсато не на користь господарів дратує футболістів «Сіті», команда починає нервувати, а тим часом Терзіч випускає захисника Шлоттербека замість нападника Модеста.

76' — Чергова подача «Сіті» з флангу закінчилася нічим.

74' — Акцент «Сіті» в атаці змінився, тепер команда намагається грати через лівий фланг і Бернарду Сілву з Канселу.

72' — Грає на відбій «Боруссія», особливо нічого не вигадуючи попереду.

71' — Гуммельс рятує «Боруссію» від голу. Голанд був готовий замикати простріл, але німець опинився на м'ячі першим.

70' — Перша за довгий час контратака «Боруссії» завершується пошкодженням Джана, але гравець піднявся на ноги та продовжив матч.

69' — Де Брюйне забігав на дальню стійку під передачу Бернарду, але не дотягнувся до м'яча. «Манчестер Сіті» оживає.

68' — Зюле у підкаті перериває небезпечну передачу на Голанда.

67' — Падає у штрафному майданчику Канселу, але Орсато вважає, що все чисто.

66' — Голанд пробиває з гострого кута у зовнішню частину стійки. Норвежець гарно відкрився у вільний простір між захисниками дортмундців.

65' — Подача Стоунза з правого флангу до рук Маєра.

63' — Не вдається «Сіті» завершувати свої атаки акцентованими ударами по воротах Маєра, м'яч губиться біля штрафного майданчика.

62' — Мален виходить на поле замість Рейни, перша заміна у гостей.

61' — «Боруссія» у повному складі обороняється за лінією м'яча.

60' — Очікувано господарі почали грати агресивніше після пропущеного голу.

57' — Альварес, Фоден та Бернарду Сілва виходять на поле замість Гюндогана, Мареза та Гріліша.

56' — ГОООООООООООООООООЛ. Беллінгем переправляє м'яч у ворота головою після того, як Ройс на підбиранні віддав передачу у центр воротарського майданчика.

54' — Подає в нікуди Меньє після швидкої контратаки «Боруссії» лівим флангом.

53' — Перша жовта за зрив атаки для Родрі.

52' — Майже забив Марко Ройс після швидкої атаки лівим флангом, але не влучив у дальній кут після того, як на замасі прибрав захисника «Сіті».

49' — Невдалий простріл де Брюйне з правого флангу, Маєр у стрибку перехоплює м'яч.

48' — На перших хвилинах ініціативою володіє «Боруссія», але «Сіті» витискає гостей до їхніх воріт.

47' — Марез скидав м'яч головою на Голанда, перший на м'ячі вкотре Маєр.

46' — Другий тайм розпочався. Тренери вирішили не робити ніяких змін у перерві.

xG команд після першого тайму — 0,20 на 0,05. Суттєво оживити такий матч може або гол «Боруссії», або видалення у складі будь-якої команди.

45' — Дограють команди тайм, не створюючи нічого небезпечного. Суддя не додає жодної хвилини до першого тайму, перерва.

42' — «Боруссія» почала зустрічати господарів вище, але майже кожна їх спроба відібрати м'яч закінчується фолом або втратою.

40' — Де Брюйне майже вивів Голанда віч-на-віч, але Гуммельс в останню мить зупинив м'яч ногою.

38' — Знову класна контратака «Боруссії» захлинулася через неточну передачу біля штрафної.

37' — Подача де Брюйне на Голанда в недодачу, норвежцю не вдалося обробити м'яч.

36' — «Боруссія» майже ідеально розіграла атаку в декілька дотиків, але Ройс помилився з передачею на Модеста, який міг вибігати на вільний простір.

35' — Ще одна подача Гріліша, але м'яч перелітає голову Голанда.

34' — Невдала подача, Модест вибиває м'яч ближче до центру поля.

33' — Гріліш обіграв Меньє, але пробив у спину Беллінгема, кутовий.

29' — Штрафний удар «Боруссії» з лівого флангу закінчився неточною подачею, яку виніс Аканджі.

28' — «Сіті» поки не може придумати, як розрізати оборону дортмундців через центр, більшість атак завершується подачами, або втратами м'яча на флангах.

27' — Одна з небагатьох позиційних атак гостей закінчилася неточною дальньою передачею до рук Едерсона.

26' — Дальній удар від Канселу, дуже високо і неточно.

25' — Подачу Гріліша на Голанда спокійно виніс Зюле.

23' — Де Брюйне м'яко навішував у штрафний майданчик, партнеру бельгійця не вдалося влучити по м'ячу.

19' — «Сіті» вкотре намагається розігнати атаку діагоналлю на Мареза, але алжирця зазвичай контролює відразу по 2 гравці.

18' — Де Брюйне подавав на Аке, знову Маєр перший на м'ячі.

17' — Кутовий у матчі після того, як Зюле заблокував удар Гріліша, нічого небезпечного.

16' — Перший удар у матчі від Озджана, який змістився з лівого флангу у центр та пробив прямо у руки Едерсону.

15' — Двічі Марез подавав у штрафну на Голанда, але захисту «Боруссії» вдалося відбитися.

10' — «Боруссія» раз за разом дуже легко долає високий пресинг команди Пепа Гвардіоли.

9' — Команди обмінюються розіграшами від власних воріт без особливої небезпеки, в останніх фазах м'яч втрачається.

8' — Подача Ройса з правого флангу, але Аканджі виносить м'яч головую, Беллінгему не вдалося пробити на підбиранні.

6' — «Боруссія» спробувала розігнати атаку правим флангом, але Рейна помилився при передачі біля штрафної.

4' — Марез намагався прострілити у центр штрафного майданчику, але невдало, м'яч знову у Маєра.

3' — «Манчестер Сіті» перекатує м'яч з флангу на фланг, намагаючись розтягнути оборону гостів та знайти момент для гострої передачі.

2' — Подача Канселу прямо в руки Маєру без жодної небезпеки.

1' — Господарі розпочали матч з центру поля.

0' — Сьогодні на «Етіхаді» гімн Ліги чемпіонів не лунатиме. Тільки хвилина мовчання для вшанування пам'яті Єлизавети II, яка померла у віці 96 років. Стартові склади:

«Манчестер Сіті»: Едерсон — Стоунз, Аке, Канселу, Аканджі — Гюндоган, Родрі, де Брюйне — Марез, Гріліш, Голанд

Лава запасних: Ортега, Карсон, Cерхіо Гомес, Діаш, Філліпс, Альварес, Бернарду Сілва, Фоден, Палмер, Льюїс, Вілсон - Есбранд

«Боруссія» Д: Маєр — Меньє, Гуммельс, Зюле, Геррейру — Озджан, Рейна, Беллінгем, Джан, Ройс — Модест

Лава запасних: Унбегаун, Шлоттербек, Торган Азар, Вольф, Мукоко, Брандт, Мален, Адеємі, Паслак, Роте, Сумаїла Кулібалі

***

— Клуби грали між собою 4 рази – дві перемоги на рахунку «Cіті», одна — «Боруссії», один матч закінчився внічию.

— Мануель Аканджі гратиме проти своєї колишньої команди. Гравець виступав за дортмундську команду з 2018 року — 153 матчі та 4 голи. Разом з «Боруссією» тричі ставав віцечемпіон Німеччини та одного разу володарем кубка країни.

— Також проти своєї колишньої команди зіграє Ерлінг Голанд, який вже встиг набрати 11 очок за системою «гол+пас» у новому клубі за півтора місяця.

За 2,5 роки у складі «Боруссії» норвежець забив 86 голів у 89 матчах, включаючи 15 голів у 13 матчах Ліги Чемпіонів, вигравши разом з командою кубок Німеччини та звання Гравця року в Бундеслізі у сезоні 2020/21.

— Ілкай Гюндоган виступав за «Боруссію» з 2011-го по 2016-й рік. За цей час він завоював чемпіонський титул з клубом, двічі брав Суперкубок Німеччини, а також дійшов разом із командою до фіналу Ліги чемпіонів 2012/13, де забив єдиний гол «Боруссії» у ворота «Баварії» (1:2).

— На матчі працюватиме італійська бригада арбітрів на чолі з Даніелем Орсато, за VAR відповідатиме Марко Ді Белло, помічник арбітра VAR — Паоло Валері.

Орсато судив два матчі «Манчестер Сіті» в минулому сезоні — другий матч проти «ПСЖ» (2:1) на груповому етапі та матч-відповідь проти «Реала» (1:3) у 1/2 фіналу.

Загалом «Манчестер Сіті» тричі виграв та двічі програв у Лізі чемпіонів, коли головним арбітром був Орсато.

— Перший матч Ліги чемпіонів Пепа Гвардіоли на чолі «Манчестер Сіті» проти «Стяуа» також судив Даніеле Орсато, та гра закінчилася із рахунком 5:0.

— У цей день у 2016 році «Манчестер Сіті» переміг іншу «Боруссію», менхенгладбаську, із рахунком 4:0

— У цей день у 2011 році Александр Коларов забив перший гол «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів у ворота «Наполі».