Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Шахтар» виніс «Лейпциг». Неймовірна перемога в Німеччині

«Шахтар» виніс «Лейпциг». Неймовірна перемога в Німеччині

Вдалий старт гірників в єврокубках.

Блог — Live блог
6 вересня 2022, 23:51
33

6 вересня «Шахтар» розпочав свій виступ у Лізі чемпіонів. Гірники на виїзді розгромили «РБ Лейпциг».

«Лейпциг» - «Шахтар» - 1:4

Голи: 0:1 - 16 Швед, 1:1 - 57 Сімакан, 1:2 - 58 Швед, 1:3 - 76 Мудрик, 1:4 - 85 Траоре

***

94’ Все! Перемога! Фантастична перемога. Така бажана та складна. Дякую, «Шахтар»!

93’ Форсберг пробив над воротами.

90’ 4 хвилини компенсував рефері.

90’ Жовта Джурасеку.

86’ Кривцов вийшов замість Степаненка.

85’ Оце так. 4:1. Конопля запустив по лівому фланзі Мудрика, Михайло прострілив в центр на Траоре, а Лассіна спокійно переграв голкіпера.

83’ 11:4 за ударами по воротах, 9:1 - за кутовими. Все на користь «Лейпцига».

82’ Айдара замінив Лаймера.

80’ Матвієнко вибив м’яч якомога далі, не дозволивши пробити Андре Сілві.

79’ Степаненко зазнав ушкодження та сидить на газоні.

76’ Гірники розвинули контратаку після заблокованого удару суперника. Судаков втік по правому флангу, а перед штрафним віддав в центр на Мудрика, який набігав. Михайло впевнено переграв воротаря, відправивши м’яч в дальній кут. Неймовірно!

76’ МУУУУУДРИИИИИИК!!! 3:1

75’ Йовичевич попереджений карткою за надмірну емоційність.

74’ До м’яча підійшов Мудрик, проте після його подачі м’ячем заволоділи німці.

74’ Петряк заробив штрафний на правому фланзі.

72’ «Лейпциг» у другому таймі забрав м’яч собі - 65% володіння.

70’ Хендрікс та Форсберг замінили Шлагера та Вернера.

70’ Траоре вийшов замість Зубкова.

70’ Орбан неточно пробив головою після корнера.

69’ Конопля заблокував простріл Собослаї. Кутовий.

67’ Мудрик мчався лівим флангом, але перед штрафною його зупинили. Виглядало, як з порушенням правил, проте арбітр так не думає.

65’ Вернер помилився під час передачі на Раума.

63’ Петряк одразу ж включився в гру - поки неточний дальній удар.

63’ Подвійна заміна від Йовичевича - Петряк та Джурасек замінили Бондаренка та Шведа.

62’ Попередження отримали Сімакан (неспортивна поведінка) та Мудрик (груба гра).

60’ Жовта Трубіну за затримку часу.

58’ Мудрик з лівого флангу віддав в центр на Шведа, а Мар’ян рикошетом від захисників пробив повз воротаря. Який крутий дебют у Шведа в ЛЧ.

58’ ААААААААААА!!! «Шахтар» моментально знову вийшов вперед!

57’ Правий захисник Сімакан зрівняв рахунок - 1:1. Захист «Шахтаря» відверто провалився. Захисники викинулися на суперника по центру, тоді як м’яч пішов наліво на абсолютно самого Сімакана.

56’ Собослаї впав в штрафній «Шахтаря», рефері вирішив, що це не пенальті.

54’ Андре Сілва не дотягнувся до м’яча після подачі Раума та скидування Лаймера. В іншому випадку це був би гол.

54’ Собослаї пробив потужно, але не зовсім точно. М’яч пролетів над дев’яткою.

52’ Степаненко збив суперника перед власною штрафною. Небезпечний стандарт. До воріт близько 25 метрів, позиція - по центру.

50’ Собослаї неточно пробив з дальньої дистанції.

50’ Жовта Коноплі за удар по ногах. Пера в матчі.

49’ А щойно Анатолій кулаками вибив м’яч після подачу зі штрафного удару з правого флангу.

48’ Трубін помилився під час удару від воріт.

46’ Перша заміна від Тедеско - Раум вийшов замість Хальстенберга.

46’ Стартував другий тайм.

45’ Не будемо обманювати себе та визнаймо, що «Шахтар» після курйозного забитого голу більше обороняється. Віримо, що вистоїть і у другому таймі!

45’ Арбітр не став додавати час до першого тайму. Перерва.

43’ Степаненко вибив м’яч після подачі з кутового та скидання Соболаї.

42’ Тиснуть німці на останніх хвилинах першого тайму, але всі атаки завершуються перед штрафним українців.

39’ Фол проти Коноплі на половині поля «Шахтаря».

36’ Матвієнко вибив м’яч в аут після прострілу Вернера в штрафну. До того ж у німця був офсайд.

33’ «Шахтар» намагався провести атаку через центр, проте Судаков повернув м’яч назад.

30’ Третина матчу сплинула, «Шахтар» досі попереду. Несподівано?

27’ Бондар вибив м’яч на кутовий, завадивши Вернеру зробити подачу в штрафний майданчик.

24’ Володіння м’ячем майже рівне - 51% у «Лейпцига» проти 49 у «Шахтаря».

23’ Конопля порушив правила в центрі поля, зробивши підкат ззаду.

20’ Матвієнко сфолив та привіз штрафний удар на свої ворота, проте німці невдало розіграли стандарт та втратили м’яч.

19’ Німці намагаються зрівняти, але «Шахтар» не підпускає суперника до воріт.

16’ Мар’ян обікрав голкіпера Гулачі, який хотів обіграти українця за межами штрафної, та пробив в пусті ворота.

16’ ГОООООООООЛ! ШВЕЕЕЕЕД!!!

14’ Нкунку дуже легко увійшов до штрафного «Шахтаря», але на останньому рубежі гірники завадили Крістоферу завдати удар.

12’ Сейв від Трубіна! Вернер вивів Нкунку на удар метрів з 8-10, проте француз не зміг переграти голкіпера.

12’ Удар Нкунку після корнера заблокували.

11’ Трубін невдало вибив м’яч після прострілу Вернера, але підстрахував Конопля та вибив м’яч на кутовий.

9’ Мудрик проривався лівим флангом, німці змогли зупинити його лише за допомогою фола.

7’ Кутовий «Лейпига» завершився невдалим закиданням на Орбана.

5’ Судаков та Швед не порозумілися під час розіграшу корнера, в результаті м’яч вийшов в аут.

4’ Швед поборовся до кінця та заробив кутовий.

3’ Вернер опинився з м’ячем в штрафній українців, проте пробив невдало.

2’ Гірники вийшли на поле в новій зеленій формі.

1’ Матч розпочався.

Стартові склади.

«Лейпциг»: Гулачі, Хальстенберг, Орбан, Діалло, Сімакан, Шлагер Лаймер, Нкунку, Собослаї, Сілва, Вернер

Запасні: Бласвих, Гвардіол, Раум, Новоа, Хендрікс, Кампл, Айдара, Форсберг

«Шахтар»: Трубін, Тейлор, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Мудрик, Судаков, Зубков, Швед

Запасні: Шевченко, Пятов, Михайличенко, Кривцов, Козік, Джурасек, Топалов, Криськів, Очеретько, Петряк, Сікан, Траоре

В паралельному матчі групи F «Селтік» прийме «Реал».

«Шахтар» та «Лейпциг» ніколи раніше не грали між собою. Суперник гірників після 5 турів йде 11-м в Бундеслізі. Команда Доменіко Тедеско здобула лише одну перемогу в цих 5 зустрічах.