Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Дніпро-1» розгромно програв та вилетів в Лігу Конференцій

АЕК вдома розбив дніпрян 3:0.

Блог — Live блог
25 серпня 2022, 20:52
39

25 серпня «Дніпро-1» провів гостьовий матч-відповідь плей-оф відбору Ліги Європи проти АЕК з Ларнаки.

АЕК - «Дніпро-1» - 3:0

Голи: 1:0 - 21 Дюрчо, 2:0 - 45 Лопеш, 3:0 - 78 Енглезу

Перший матч: 2:1

В груповий етап ЛЄ вийшов АЕК, а «Дніпро-1» відправився в групу Ліги конференцій.

***

95’ На цьому все. В групу Ліги Європи йде АЕК. А Україна в обличчі «Дніпра-1» отримала свого представника в Лізі конференцій. Тепер у нас по одній команді в кожному з трьох єврокубків.

91’ Жовта Гарсії, який вийшов на заміну.

90’ Арбітр компенсував 4 хвилини.

89’ Довбик не дотягнувся до подачі Бланко, але за ним знаходився Назаренко, який щосили пробив злету, проте голкіпер відбив цей постріл.

86’ На поле вийшов колишній гравець «Дніпра» Бруну Гама. Замінив він Енглезу.

84’ Когут при спробі завдати удару після подачі Піхальонка зі стандарту впав у штрафному АЕК. Не пенальті.

83’ Наум замінив Дюрчо.

81’ Довбик з декількох спроб так і не зміг завдати удару після передачі з лівого флангу.

79’ Що ми маємо. «Дніпру-1» потрібно забити 4 голи, щоб претендувати на ЛЄ. А часу - максимум 15 хвилин.

78’ 0:3. Енглезу зробив рахунок розгромним потужним ударом злету метрів з 11 після навісу з правого флангу.

77’ Олатунджі та Мамас вже активно атакують ворота дніпрян.

74’ Потрійна заміна в АЕК. Вийшли Мамас, Гарсія та Олатунджі. Пішли з поля Фараж, Альтман та Лопеш.

73’ Рубчинський замінив Логінова.

72’ Ніби так близько зараз було до гола «Дніпра-1», але, з іншого боку, навіть удару не було. Бузанелло зачепився за м’яч в штрафній АЕК, але під тісною опікою пробити не зміг. Потім після удару-передачі Назаренка м’яч п’ятою зупиняв Довбик, але після цього всього м’яч перейшов кіпріотам.

70’ Когут замінив Громова.

69’ Логінов лише в останній момент завадив Лопешу, який виходив віч-на-віч з Валефом. Браво, Сергій!

67’ Гонсалес випередив Довбика, який на дальній штанзі вже готувався забивати після прострілу Бузанелло. Кутовий.

65’ Гонсалес вибив м’яч на кутовий після прострілу Піхальонка.

64’ Бузанелло здорово обіграв суперника на своїй половині поля, але його наступна передача на Довбика не пройшла.

64’ Офсайд у Фаража.

62’ Громов від газону пробив поруч зі стійкою після скидки Довбика грудьми.

61’ Жовта Густаву за фол в центрі поля проти Громова.

58’ Назаренко вийшов замість Гуцуляка.

57’ Хороша атака від дніпрян. Піхальонок віддав розрізну передачу на Бланко в штрафну, але аргентинець влучив у гокліпера.

55’ Гуцуляк опинився з м’ячем в штрафній АЕК, але не зміг обіграти суперника та прострілити. Удар від воріт.

55’ Довбик опинився в офсайді після передачі з половини поля дніпрян.

54’ Бузанелло сфолив проти Фаража на лівому фланзі. Після подачі Дюрчо зі стандарту дніпряни відбилися.

53’ Валеф вийшов за межі штрафного, щоб ліквідувати загрозу, та ногами у підкаті випередив суперника.

50’ Піхальонок подав на дальню штангу зі штрафного, м’яч підхопив Бланко та знову навісив в штрафну, але Гуцуляк пробив над поперечкою.

49’ Росалес збив Бланко на лівому фланзі в кількох метрах від штрафної. Для удару кут гоструватий.

48’ Довбик отримав м’яч на правому фланзі, змістився в центр, але пробив в суперника. Кутовий.

46’ Команди вийшли на поле в тих самих складах.

46’ Стартував другий тайм.

45’ «Дніпро-1» хоч і програє 1:4 за сумою двох матчів, але абсолютно не виглядає слабшою командою. Дуже не щастить дніпрянам і дуже щастить кіпріотам.

45’ Перерва.

45’ Піхальонок розстрілював Піріча з меж штрафної, але воротар відбив удар. До того ж був офсайд.

45’ Одну хвилину додав арбітр.

45’ «Дніпро-1» пропускає вдруге. Доволі незграбний гол. Дюрчо прострілив в штрафну з лівого флангу, удар Ойєра захисники заблокували, але на добивання вискочив Лопеш та неакцентованим ударом (майже свічкою) відправив м’яч в сітку.

44’ Бланко закидав м’яч в штрафну на Гуцуляка, але помилився.

42’ Жовта Бабенку за підкат ззаду.

40’ Валеф не зміг зловити м’яч після удару-подачі Дюрчо, але йому заважав гравець АЕК. М’яч хоч і залетів у ворота «Дніпра-1», але арбітр зафіксував фол в атаці.

39’ Бабенко наважився на дальній удар. Неточно, але похвалимо за сміливість.

37’ Бузанелло підключився лівим флангом та пробив після закидання Піхальонка. Воротар АЕК зреагував на удар, а гравців «Дніпра-1» на добиванні не виявилось.

36’ Росалес пробив з меж штрафної після переводу з флангу, але Валеф з другої спроби зафіксував м’яч в руках.

35’ Піхальонок погано пробив з незручної позиції, хоча ліворуч був вільний партнер. Олександр просто вже готував удар і не зміг зупинитися.

34’ Танчик та Піхальонок обігралися на правому фланзі, але потім подача Олександра в штрафну не пройшла.

32’ А це вже краще! Піхальонок після передачі Гуцуляка пробив під саму штангу, але з зовнішньої сторони.

31’ Піріч забрав м’яч після дальнього удару Піхальонка. Сашко пробив прямо в руки голкіперу.

28’ Довбик пробив лівою метрів з 30 - неточно.

26’ Бланко сильно пробив здалеку після корнера. М’яч рикошетом від партнера пройшов над воротами.

26’ Танчик перехопив м’яч на половині поля суперника, віддав на Піхальонка, Олександр підключив на фланзі Бузанелло, але простріл бразильця заблокували. Кутовий.

23’ А зараз дніпряни були ще ближчими, щоб зрівняти рахунок. Гуцуляк пробив головою після подачі з корнера, Піріч невдало відбив м’яч перед собою, але Сваток не влучив у ворота з меж воротарського майданчика.

23’ Піріч перевів м’яч на кутовий після дальнього удару Бланко. Хороша відповідь.

21’ А цей корнер, на жаль, виявився результативним. Здавалося, атака вже завершилася, але Дюрчо другою хвилею завдав дальній удар з кута штрафного майданчика, а Валеф не врятував команду. Мав місце рикошет. 0:1.

20’ Четвертий кутовий для АЕК.

18’ Перший удар від Довбика - за меж штрафної, низом та поруч зі штангою.

17’ Гуцуляк заробив штрафний на своїй половині поля.

16’ Енглезу віддав неточну передачу по лівому флангу.

15’ Мілічевич головою замикав подачу з корнера, але не влучив у ворота.

14’ Громов вибив м’яч на кутовий після подачі Дюрчо зі штрафного.

13’ Бланко та Логінов зупинили Фаража лише за допомогою фолу. Жовта картка українцю за це порушення правил.

11’ Після навісу Фаража м’яч вийшов за лицьову лінію.

9’ Мініпривоз від дніпрян. Валеф не зміг прийняти м’яч після невдалого паса Логінова назад. Не гол, але кутовий.

8’ Після вкидання ауту гравець АЕК чи то пробив по воротах, чи то невдало обробив м’яч. У будь-якому випадку - далі буде удар від воріт.

5’ Ця ж атака завершилася неточним ударом Альтмана. Мав бути ще один кутовий, оскільки м’яч перед виходом за лінію торкнувся Бабенка, але арбітр цього не помітив.

5’ М’яч після корнеру прилетів прямо на ногу Лопешу, але той не попав по ньому.

5’ Логінов заблокував простріл з правого флангу. Буде кутовий.

4’ Валеф вчасно вийшов з воріт та не дозволив передачі Енглезу дістатися адресата.

1’ Олександр Кучер перед початком матчу провів вимушену заміну - Громов вийшов у старті замість Адамюка. Артем зіграє зліва в атаці, а місце Адамюка справа в захисті зайняв Танчик.

1’ Матч розпочався. Вперед, «Дніпро-1»!

Стартові склади

АЕК: Піріч, Енглезу, Гонсалес, Мілічевич, Росалес, Густаву, Ойєр, Дюрчо, Альтман, Фараж, Лопеш

Запасні: Тумбас, Стіліанідіс, Касас, Гама, Ромо, Гарсія, Олатунджі, Кіпрос, Наум, Андреу, Мамас

«Дніпро-1»: Валеф, Бузанелло, Логінов, Сваток, Танчик, Бабенко, Бланко, Громов, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик

Запасні: Юрчук, Рибак, Кононов, Рубчинський, Когут, Назаренко, Громов