Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Бенфіка» перемогла «Динамо». Як це було

«Бенфіка» перемогла «Динамо». Як це було

Кияни вилетіли з Ліги чемпіонів.

Блог — Live блог
23 серпня 2022, 23:51
19

23 серпня «Динамо» провело гостьовий матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Бенфіки».

«Бенфіка» - «Динамо» 3:0 (3:0)

Голи: 1:0 - 27 Отаменді, 2:0 - 40 Рафа Сілва, 3:0 - 42 Нерес

У першій зустрічі українці програли з рахунком 0:2.

***

93’ На цьому все. Динамівці провели дуже слабкий матч та вилетіли з Ліги чемпіонів. Кияни зіграють в групі Ліги Європи.

93’ Луческу замість Буяльського випустив Яцика, давши тому дебютувати за «Динамо».

90’ Три хвилини додав рефері.

90’ Бернарду вийшов замість Фернандеса.

89’ Кияни заробили кутовий, але розіграли його невдало.

87’ Тимчик та Царенко замінили Караваєва та Шепелєва.

87’ Сидорчук пробив у своєму улюбленому стилі - на трибуни.

85’ Жовті Шапаренку та Мусі.

84’ Сейв від Бущана після удару Фернандеса впритул.

83’ Маріу не вистачило сантиметрів, щоб точно замкнути простріл Грімальдо та зробити рахунок непристойним.

81’ Перша жовта картка в матчі, на останніх секундах 81-ї хвилини. Отримав її Шепелєв за фол проти Фернандеса.

81’ Морато запалив свічку після прострілу Дубінчака. Ось і вся небезпека.

79’ Чергова атака «Бенфіки» завершилася ударом Гонсалвеса, який відбив Бущан.

76’ Араужу в падінні дотягнувся до подачі партнера, але удар вийшов слабким, Бущан без проблем його забрав.

75’ Гравець «Бенфіки» п’ятою зупинив м’яч та розвернувся в штрафній «Динамо», але завдати удару йому не дозволили.

72’ Статистика ударів. 15:2 за загальними, 6:0 - в площину.

71’ Буяльський обікрав суперника перед його воротами, але не зміг завдати удару. Ех, напевно, самий небезпечний момент «Динамо».

70’ Потрійна заміна від «Бенфіки». Вийшли Гонсалвес, Вайгль та Араужу. Пішли Рафа Сілва, Флорентіну та Нерес.

69’ Муса отримав м’яч на лінії штрафного майданчика «Динамо» та пробив над воротами.

68’ Караваєв заліз в офсайд.

66’ Фернандес зупинив м’яч п’ятою та пробив над поперечкою за меж штрафної.

64’ Нерес після кутового пробив з кута штрафної - поруч зі штангою.

64’ Дубінчак замінив Вівчаренка, Ванат - Бєсєдіна.

63’ Ого-го. Побачивши, що воротар вийшов з воріт, Сидорчук пробив рівно з центру поля. На жаль, трішки не влучив.

62’ Караваєв впав перед штрафною «Бенфіки» в ході тривалої атаки «Динамо», але порушення правил не було.

59’ Не сказати, що геть зупинилися, але гравці «Бенфіки» заспокоїлися. Вважають, що завдання виконане. А це шанс для «Динамо» якщо не переломити хід протистояння, то хоча б забити гол-два престижу.

56’ Караваєв віддав передачу в штрафну «Бенфіки», але гравців «Динамо» там не виявилося.

55’ Нерес дуже вільно себе почуває навколо та в штрафній «Динамо». Бразилець в оточенні 3-4 гравців зумів розвернутися, зміститися та пробити. На щастя, Бущан забрав м’яч після його удару.

52’ Рамуш не зміг продовжити матч. Замість нього вийшов Муса. Так, не Яремчук, а Муса, для якого це дебют за «Бенфіку».

49’ Пауза в матчі через надання допомоги цим футболістам.

47’ Гонсалу Рамуш лежить в штрафній «Динамо», але це не пенальті. Форвард зіштовхнувся головою з Рафою Сілвою. Є кров.

46’ Нагадаємо, українцям потрібно забивати мінімум 5 голів.

46’ Команди вийшли на поле в таких самих складах.

46’ Стартував другий тайм. Все одно віримо в «Динамо»!

45’ Якщо з постійною навалою португальців «Динамо» ще якось справлялося до 40-ї хвилини, то в атаці команда виглядала беззубо всі 46 хвилин.

45’ І вона сплинула. Перерва.

45’ Арбітр додав 1 хвилину.

45’ Морато збив Шепелєва на лівому фланзі, але кияни не скористалися стандартом - португальці відбилися після неточної подачі зі штрафного.

42’ «Динамо» пропустило третій. Нерес міг забивати киянам в УПЛ, а робить це в ЛЧ. Давіда на удар з 15 метрів вивів Рамуш.

40’ 0:2. «Динамо» пропускає другий, як і в Польші, після власної помилки. Сирота, не дивлячись, віддав надто слабку передачу назад на Бущана, її перехопив Рафу Сілва та пробив повз воротаря, що було не важко зробити за такого подарунка.

40’ Бущан забрав м’яч після прострілу з флангу та рикошету від одноклубника.

37’ Фернандес жорстко зіграв проти Буяльського на половині поля «Динамо». Але арбітр не показав Енцо картку. Віталій хвилину оговтувався після удару по ногах.

36’ Португальці атакували правим флангом. Пощастило, що Нерес посковзнувся, на чому все й завершилося.

35’ По володінню м’ячем краща теж «Бенфіка» - 57% на 43.

34’ Фол від «Динамо» в центрі поля.

31’ Буяльський та Караваєв здорово обігралися перед штрафною португальців, але після цього пішов не простріл, а передача назад.

30’ Спроба гравця «Бенфіки» подати в штрафну «Динамо» з правого флангу завершилася тим, що м’яч полетів на трибуни.

28’ 0:1 для «Динамо». Киянам тепер потрібно забивати мінімум тричі.

27’ Шостий кутовий для господарів поля завершився голом у ворота «Динамо». Отаменді на дальній штанзі головою замкнув навіс після розіграшу корнера.

26’ 9:1 за моментами на користь «Бенфіки». Жах.

25’ Рамуш наважився на дальній удар - вище воріт.

24’ Караваєву не вдалося прокинути м’яч повз суперника, а могла вийти хороша швидка атака у відповідь.

21’ Бущан!!! Георгій потягнув удар Рамуша в падінні через себе з воротарської лінії.

19’ Стандарт метрів з 25 виконав Грімальдо. Дуже близько до гола, м’яч торкнувся штанги з зовнішньої сторони.

18’ Буяльський збив Рафу Сілву, коли той намагався обіграти його фінтом Зідана. Небезпечний штрафний на ворота киян.

15’ «Динамо» поки відбивається, хоча спроби контратак є. Проблема, що Бєсєдін не може втекти від захисників чи обіграти їх.

12’ Отаменді небезпечно пробивав головою після подачі з чергового кутового, але Бущан врятував команду. І що ви думаєте? Так, ще один кутовий.

11’ Ще один кутовий для португальців. Сирота розрядив ситуацію та вибив м’яч після подачі.

10’ Шепелєв вибив м’яч після розіграшу корнера, але перші на підборі гравці «Бенфіки».

9’ Маріу під тиском пробивав після передачі з правого флангу. Буде кутовий.

8’ Бущан забрав м’яч після прострілу з лівого флангу.

7’ Шапаренко пробив зі штрафного, який заробив Сидорчук, але влучив в стінку. До воріт було добрих метрів 35.

6’ Кияни атакували лівим флангом, але замість подачі в штрафну пішла передача назад.

4’ Рафа Сілва пробивав з меж штрафного після передачі Нереса, але м’яч пройшов повз ворота.

1’ Матч розпочався. Поїхали!

Стартові склади

«Бенфіка»: Влаходімос, Грімальдо, Морато, Отаменді, Жілберто, Флорентіну, Фернандес, Рафа Сілва, Маріу, Нерес, Рамуш

Запасні: Лейте, Вертонген, Бах, Гонсалвеш, Шикінью, Рістіч, Вайгль, Муса, Араужу, Бернарду, Антоніу Сілва Яремчук

«Динамо»: Бущан, Вівчаренко, Сирота, Забарний, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Шепелєв, Буяльський, Караваєв, Бєсєдін

Запасні: Бойко, Нещерет, Дубінчак, Боль, Кравченко, Бурда, Тимчик, Яцик, Гармаш, Царенко, Антюх, Ванат