Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/Україна U-21 не змогла перемогти Францію і зіграє в плей-оф кваліфікації Євро-2023

Команда Ротаня врятувалася з 1:3.

Блог — Live блог
Автор — Роман Темный
9 червня 2022, 21:30
4

Збірна України U-21 продовжує виступи у кваліфікації Євро-2023. У номінально домашньому матчі підопічні Руслана Ротаня зіграли унічию з Францією і втратили шанси вийти напряму, але гарантували собі місце у плей-оф відбіркового турніру.

Україна U-21 – Франція U-21 3:3

Голи: 0:1 – 3, Аблін,  1:1 – 7 Ванат, 1:2 – 11 Тюрам, 1:3 – 26 Гуірі, 2:3 – 44 Лукеба (аг), 3:3 – 50 Бадіашиль (аг)

94’ На цьому все! Матч завершується із рахунком 3:3. Це означає, що молодіжна збірна України залишиться на другій позиції у квартеті та буде грати у плей-оф. Дякую за увагу. Мирного неба над головою. Слава Україні!

94’ Удар зі штрафного віід Діопа приймає на себе стінка.

92’ Кутовий завершується дальнім ударом після підбирання – вище воріт.

92’ Вівчаренко на швидкості увірвався до штрафного французів та котить партнерам під удар, який блокують захисники – кутовий!

91’ Чотири хвилини арбітр додає до нашого матчу.

90’ Руслан Ротань отримує жовту картку за надмірні емоції.

90’ Небезпечно у штрафному французів! Хороше закидання пішло на Брагару, проте голкіпер випередив нашого гравця.

89’ Брагару наважується на дальній удар, але неточно.

88’ Діоп падає у штрафному майданчику нашої збірної – пенальті не буде.

87’ Сич виконує простріл з правого флангу, Бадьяшиль перехоплює та скидає на голкіпера.

86’ Камавінга ефектно прокинув Кухаревичу поміж ніг та змусив Миколу сфолити.

85’ Капітанська пов’язка перейшла до Георгія Судакова.

84’ Подвійна заміна у складі молодіжної збірної України: замість капітана Бондаренка виходить Желізко, а замість Михайленка – Кухаревич.

83’ Діоп збиває Бондаренка та зриває небезпечну контратаку – без жовтої картки.

81’ Заміна у гостей: замість активного Гуірі виходить Діоп.

80’ Гуірі обіграв кількох наших захисників, віддає Камавінзі під удар, але півзахисник не влучив по воротам.

79’ Ух який удар злету виконує Калулу. На щастя, трохи забракло влучності.

77’ Хорошу подачу з кутового виконав Судаков, але голкіпер суперників дотягується та відводить небезпеку від власних воріт.

76’ Чергова заміна від Руслана Ротаня: замість В’юнника виходить Брагару.

76’ Засильний крос виконує В’юнник – м’яч перелітає партнерів по команді.

74’ Відбивається молодіжна збірна України.

74’ Хлань збиває опонента біля штрафного майданчика збірної України.

72’ Необачно зараз зіграв Супряга, потрапивши в положення поза грою після якісної передачі Судакова.

70’ Засильне закидання на Гуірі – буде удар від воріт.

69’ Таловєров перериває простріл з правого флангу.

68’ На цей раз подвійна заміна у складі збірної України: замість Криськіва вийшов Хлань, а Супряга міняє Ваната.

67’ Гуірі із небезпечної позиції пробиває прямо у Трубіна – Анатолій забирає м’яч до рук.

65’ Подача з кутового у Судакова не виходить – м’яч усіх перелетів.

63’ Знову подвійна заміна від гостей: замість Чо вийшов Нгуму, а Какере міняє Шотара.

62’ Судаков виходив віч-на-віч із французьким голкіпером, але лінійний арбітр поднімає прапорець та фіксує сумнівний офсайд.

61’ Чо пробиває з дальної відстані – невлучно.

61’ Подача до штрафного майданчика збірної України закінчується кутовим.

59’ З шаленим настроєм вийшли наші футболісти на другий тайм.

57’ Подвійна заміна у збірної Франції. Замість Абліна виходить Калімуендо, а Камавінга міняє Коне.

56’ Тепер Тюрам отримав жовту картку. Бондаренко класно обіграв француза, який був вимушений збити нашого півзахисника.

55’ Медична допомога надається Тюраму.

54’ Бондаренко також отримав жовту картку.

53’ Ванат виконує небезпечний підкат у ноги Тюрама – жовта картка для Владислава.

50’ ГОООООООООООООООЛ! Бондаренко! Криськів відпрацював до кінця, віддає на Вівчаренко, Костянтин котить на Бондаренка, який завдав удару по воротам! Після рикошета від Бадьяшиля м’яч опиняється у сітці воріт французів. 3:3.

49’ Який момент! Сич головою замикає подачу з лівого флангу, але не влучає у ближній кут.

48’ Трубін виконує довгу передачу на Судакова, передача проходить, але до довести до небезпеки не вдалося.

46’  Продовжується матч. Вперед, Україно!

45’ Завершується перший тайм. Україна U-21 – Франція U-21 2:3.

44’ ГОООООООООООООЛ! Сич виконує простріл з правого флангу, а Лукеба зрізає м’яч у власні ворота. Відігруємо один м’яч. 2:3.

44’ Бадіяшиль підштовхував Ваната та «заробив» жовту картку.

43’ Швидкий розіграш стандарту не призвів до небезпеки.

42’ Гуірі збиває Бондаренка. Штрафний для України.

40’ Швидке перехоплення у виконанні Ваната закінчується такою ж швидкою втратою.

38’ Судаков класно перехопив м’яч та вибіг у контратаку 3 в 2, проте передача у Георгія вийшла неточною.

36’ Жорстке зіткнення у В’юнника та Труффера. Богдан отримує жовту картку за небезпечний підкат.

34’ Не вдається нашій збірній вихід з оборони через короткий пас.

31’ Тюрам пробив з меж штрафного, рикошет грає за нас – кутовий.

29’ Перший кутовий заробляє збірна України, але розіграли його відверто невдало. Судаков під час розіграшу стандарту потрапив в офсайд.

28’ Чо класно обігрався з Абліном, але остання передача у нападника не вийшла – м’яч у Трубіна.

26’ Гол. Подвоюють перевагу французи. Знову у нас проблеми на правому фланзі. Труффер віддав передачу на Гуірі, який б’є низом у дальній кут – 1:3.

25’ Французи завдяки високому пресингу відбирають м’яч у українців, Тюрам вбігав у штрафний, але захисники його зупинили.

23’ Заспокоїлася гра. Українці контролюють м’яч та шукають вільні зони у захисті гостей.

21’ Судаков випадково зачепив обличчя Коне – арбітр фіксує порушення правил.

19’ М’яч в руках Трубіна.

18’ Боль збиває Абліна – штрафний для гостей.

16’ Засильна передача пішла на Коне. Тепер м’ячем володіє збірна України.

14’ Французи контролюють м’яч.

12’ Небезпечний штрафний виконав Гуірі – Трубін чітко грає на виході та забирає м’яч до рук.

11’ Гол. Труффер з лівого флангу віддав на Тюрама, який з короткої відстані розстрілює наші ворота – 1:2.

9’ Трубін! Тюрам обігрався із партнером у стіночку та вийшов один на один із Трубіним, але Анатолій виграє дуель.

7’ ГОООООООООООЛ! Ванат! Владислав на квадратному метрі розбирається із захисниками та з лінії штрафного майданчика пробиває у дальню дев’ятку! 1:1.

6’ Таловєров спробував закинути на В’юнника, але передача виявилася засильною.

4’ Гол. Пропускаємо. Чо на Швидкості обігрує Вівчаренка та віддає розрізну передачу до штрафного майданчика на Абліна, і французький нападник рострілює Трубіна – 0:1.

3’ Гуірі небезпечно увірвався до штрафного майданчика України, викотив під удар Чо, який пробив невдало. Від воріт.

2’ Непогано Боль закидав на Ваната, але арбітр зафіксував офсайд.

1’ Матч починається. Вперед, Україно!

Стартовий склад збірної України U-21: Трубін – Вівчаренко, Боль, Таловєров, Сич – Бондаренко (К), Михайленко, Криськів – Судаков, Ванат, В’юнник.

Запасні: Хлань, Білошевський, Брагару, Дубко, Желізко, Кулієв, Кухаревич, Нещерет, Супряга.

Головний тренер: Руслан Ротань.

Стартовий склад збірної Франції U-21: Мельє – Труффер, Бадьяшиль (К), Лукеба, Калулу – Гуірі, Тюрам, Шотар, Коне – Чо, Аблін.

Запасні: Дітш, Густо, Ле Фе, Мерлін, Нгуму, Діоп, Какере, Калімуендо, Камавінга.

Головний тренер: Сільвен Ріполь

Головний арбітр: Васіліс Фотіас.

***

Через вторгнення Росії матч пройшов у Стамбулі на домашньому стадіоні «Істанбулспора» – арені «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу». Стадіон вміщує 4 500 глядачів, вхід був вільним.

У фінальній частині турніру зіграють 9 переможців груп, краща команда серед володарів других місць та 4 переможці плей-офф, в якому гратимуть 8 володарів других місць.

Україна втратила на потрапляння на турнір напряму. У першій зустрічі з французами наша збірна поступилася 0:5.