Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/Україна вперше на зборі не перемогла – гол Гармаша і нічия з «Рієкою»

Україна вперше на зборі не перемогла – гол Гармаша і нічия з «Рієкою»

Готуємося до Шотландії.

Блог — Live блог
Автор — Tribuna.com
18 травня 2022, 20:57
1

Збірна України продовжує підготовку до матчу плей-оф кваліфікації чемпіонату світу проти Шотландії, який відбудеться 1 червня.

Сьогодні команда Петракова зіграла третій контрольний матч, суперник – 4-та команда чемпіонату Хорватії «Рієка».

«Рієка» – Збірна України – 1:1

Голи: 0:1 – Гармаш, 24, 1:1 – Дрмич, 37

92’ Все. Суддя дає фінальний свисток і констатує нічию. На жаль, сьогодні не вдалося перемогти і показати таку ж якісну гру, як учора, але не забуваймо, що це товариський матч і головне випробування в плей-офф ЧС ще попереду. Дякую вам за увагу і Слава Україні.

91’ Одразу кілька нагод щойно мали нашф футболісти, але останні секунди невпинно спливають.

90’ Майже! Мудрик вривався у штрафну, де потенційно міг виходити сам на сам, але захисник в останній момент вибив м’яч з-під на кутовий!

89’ Хорвати мали непогану нагоду після штрафного удару, але із завершенням виникли проблеми.

88’ Гравці «Рієки» задумали непогане переведення на пустий правий фланг, але Різник прочитав епізод і вчасно зіграв на виході.

87’ Дорогі друзі, у вас є ще кілька хвилин, аби проголосувати за лева матчу. Всі кошти зібрані з голосування йдуть на гуманітарні потреби і допомогу ЗСУ!

86’ Тарас Качараба отримав жовту за підніжку Обрегону.

84’ Обидві команди мали гольові протягом півхвилини! Спершу Мудрик накрутив двох і пробив у дальній кут. Буквально в наступному епізоді вже суперник поцілив у стійку воріт Різника!

83’ Гармаш чи то бив, чи віддавав прострільну передачу в штрафному майданчику, але на м’яч вчасно вийшов голкіпер господарів.

82’ Тренер суперників зробив ще три заміни.

80’ «Рієка» мала небезпечну контру 3 в 3! Валерій Бондар підстрахував і заблокував спробу прострілу. Команда господарів виконає свій перший корнер лише зараз, на 80-й хвилині.

79’ Подвійна заміна від Петракова якраз спрямована на освіження атаки. Мудрик і Циганков міняють Сікана та Зубкова відповідно.

77’ Картина гри не міняється. «Рієка» зустрічає в середньому блоці у формації 4-4-2, а українці спокійно розігрують м’яч. Але потрібно більше руху в заключній третині!

75’ Поки на полі відносне затишшя перед фінальним відрізком, хорватські фани продовжують скандувати наші національні гасла. Також нам показали Даріо Срну, що теж присутній на матчі.

73’ Нарешті якісно прийняв Бєсєдін і це одразу вилилося в непоганий удар в площину воріт.

70’ Ще один момент у Гармаша! «Виконувач обов’язків нападника» завдав удару головою, вище воріт.

69’ Знову Дрмич мав нагоду. Він пробив приблизно з кута штрафного, але м’яч прилетів прямісінько в руки Дмитру Різнику.

67’ Після розіграшу Довбик отримав м’яч у штрафній, але після прийому на груди не зміг обробити. А виглядало цікаво.

66’ Буяльського збили в центрі, збірна отримує право на штрафний. До воріт метрів 30-35.

65’ Знову темношкірий нападник «Рієки» після спринту по флангу змарнував нагоду вивести партнера на ударну позицію. Де жа вю.

63’ Віталій Буяльський спробував пробити з-за меж штрафного, але удар виявився слабувати. Голкіпер хорватського клубу впевнено зафіксував.

62’ Знову Гармаш відверто не встигає і вимушений застосувати тактичний фол на чужій половині.

60’ Тренер «Рієки» зробив подвійну заміну. Гру підсилять Стойкович та легіонер Обрегон.

59’ Ісса Абас перспективно просував м’яч правим флангом, але бездарно віддав передачу в спину партнеру.

57’ Гармаш збив опонента у центрі поля. Сидорчук не був би Сидорчуком, якби не договорися з арбітром до жовтої навіть у товариському матчі. Класика жанру.

55’ Знову дуже гострий момент! Цього разу Качараба відгукнувся на подачу з кутового від Коноплі, але з кількох метрів пробив повз ворота.

53’ Дрмич завдав потужного дальнього удару низом, Різник вперше вступив у гру й упорався.

52’ ГООООЛ! Стривайте, що не так? Офсайд фіксує арбітр... При чому не в Зубкова, що забив, а в Бєсєдіна, який перед цим вривався у штрафну.

51’ Прикро! Конополя отримав м’яч на фланзі, але при спробі прострілу до штрафного послизнувся й упав.

49’ На початку тайму українці нав’язують свою гру, але до воріт дійти поки не вдається.

46’ Другий тайм стартував. По перерві Петраков провів дві заміни – випустив Бєсєдіна замість Довбика та Різника замість Бущана.

Перерва.

45’ Зубков виконав невдалу подачу і суддя одразу дає свисток на перерву. Відпочиваємо і повертаємось рівно за 15 хвилин.

45’ І ще раз Довбик знайшов момент, цього разу в оточенні двох бив з льоту, але удар заблокували. Буде кутовий.

43’ Артем Довбик був дуже близьким знову вивести команду вперед! Отримав класну передачу від Сидорчука, обіграв захисника, але пробив набагато вище воріт!

42’ Данило Сікан мав шанс, та пробив вище воріт, а суддя ще й зафіксував положення поза грою.

40’ Але гострі контрвипади «Рієки» нікуди не ділися й набули регулярного характеру. Бушня протягнув м’яч до штрафного й віддав на партнера, того ззаду вчасно обікрав Юхим Конопля.

39’ Пропущений гол став холодним душем для нашої команди. Українці переносять гру на чужу половину й нависають над карною зоною.

37’ Пропускаємо. Спершу Бондар дав пробити супернику у стійку. М’яч відлетів прямо на ногу Дрмичу, й той розстріляв пусті ворота.

34’ Зубков виконав цікавий навіс у штрафний на Сікана, молодому нападнику трохи не вистачило зросту, щоб дотягнутися до м’яча.

32’ І знов Данило Сікан отримує по ногах. Хотілося б, аби було менше фолів у цьому матчі.

31’ Денис Гармаш у простій ситуації втратив м’яч у центрі поля, але дуже швидко збірна повертає володіння.

28’ Уже в наступному епізоді Довбик пробивав зі штрафного. Стінка заблокувала цю спробу.

27’ Але і про оборону не треба забувати, бо «Рієка» вибігла в небезпечну контратаку! Нападник гостей пробачив, пробивши з кута воротарської повз.

26’ Наші футболісти не зупиняються на досягнутому й продовжують атакувати, зокрема через короткий пас.

24’ ГОООООЛ! ГАРМАШ З ЛЬОТУ КОЛОТИТЬ У ДЕВ’ЯТКУ!

23’ А тим часом хорватські ультрас заряджають під акомпонемент барабанів: «Слава, слава, Україні». Приємно!

21’ Поки що Україна комбінує здебільшого правим флангом. Знову завдяки просування саме в тій зоні заробляємо кутовий.

19’ Знову зупинка в матчі через єдиноборство. Зубков отримав по ногах, але суддя не одразу зафіксував фол.

17’ Відповідь від наших майже одразу! Після симпатичної флангової комбінації Буяльський отримав м’яч у центрі штрафної і з ходу пробив! Воротар упорався.

15’ Перша небезпека біля наших воріт! Внаслідок плутанини біля штрафної, нападник господарів низом цілив у дальній кут.

12’ Під час боротьби на фланзі отримав неприємний поштовх у спину Сікан і деякий час провів на газоні. Благо, обійшлося без пошкодження.

11’ Зубков виконав перший кутовий у матчі. Перший млинець гливкий, як-то кажуть, бо м’яч зрізався з ноги.

9’ Сергій Сидорчук ледве не наварив каші. Помилився при простій передачі до чужого штрафного і дав хорватам шанс на контратаку. На щастя, захисники підстрахували.

7’ Рієка вперше підходила до наших воріт, але м’яч після флангової подачі полетів прямо в руки Бущану.

4’ Українці, як і вчора, з перших хвилин починати матч з проактивного, атакувального футболу.

2’ А от і перший удар поворотам суперника. Артем Довбик пристрілявся з-за меж штрафного майданчика.

1’ Арбітр дав стартовий свисток. До перемоги, Україно!

Стартовий склад збірної України: Бущан – Сирота, Качараба, Бондар, Конопля – Сидорчук – Сікан, Гармаш, Буяльський, Зубков – Довбик.

Запасні: П’ятов, Різник, Степаненко, Піхальонок, Яремчук, Шапаренко, Бєсєдін, Забарний, Циганков, Мудрик, Караваєв, Матвієнко.

Головний тренер: Олександр Петраков.

У попередніх матчах Україна перемогла менхенгладбаську «Боруссію» (2:1) та «Емполі» вчора (3:1).