Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/«Інгулець» показав, як битися з лідером УПЛ. Провів домашній матч на виїзді, зіграв напіврезервом та забив у власні
Відео

Ще й залишився у меншості.

Блог — Ноу Баланса
13 травня, 23:30
33

Черговий курйозний сюжет трапився в калейдоскопі скандальної боротьби за чемпіонство в УПЛ в цьому сезоні.

Ось історія поєдинку 26-го туру «Інгулець»«Шахтар» (він завершився перемогою гірників з рахунком 2:0) в трьох актах.

«Інгулець» погодився грати домашній матч на полі суперника

Ще задовго до стартового свистка зустріч «Інгулець» – «Шахтар» опинилася в центрі уваги. Все через добровільне рішення клубу з Петрового поступитись перевагою власного поля та зіграти домашній матч проти лідера чемпіонату на його полі, пішовши назустріч фавориту.

Хоча у команди Сергія Ковальця своїх турнірних проблем вистачає, бо боротьба за виживання в еліті для неї ще не закінчилася.

«Інгулець» зіграв з «Шахтарем» напівосновою і з дебютантом у складі

Втім, у тренера «Інгульця» точно був неординарний погляд на цю ситуацію, бо поза тим він ще й вирішив зіграти матч проти «Шахтаря» експериментальним складом.

На поєдинок у Львові він не побоявся випустити команду з одним дебютантом – перший матч за клуб Олександра Поворознюка зіграв її новачок, лівий хавбек Олег Осипенко.

Окрім цього, в старті петрівців не було таких гравців основи як Ковальов, Поспєлов, Нагієв, Кухарук та Клименко, кожен з яких в поточному сезоні відіграв мінімум по 1100 хвилин. При цьому четверо з них опинились на лаві для запасних.

Для порівняння, ось показники гравців стартового складу «Інгульця» на матч попереднього туру проти «Руха», який можна вважати принциповим суперником, зважаючи на напружені стосунки між власниками клубів:

Тобто, в попередньому поєдинку середня кількість зіграних хвилин у сезоні в гравців стартового складу «Інгульця» становила 1252 хвилини.

У випадку ж матчу проти «Шахтаря» цей показник становить 855 хвилин. А якщо ще й забрати з розрахунку голкіпера Паламарчука, який був основним до приходу Білика, то число буде ще меншим - 823 хвилини.

«Інгулець» програв матч з «Шахтарем», заробивши червону і забивши автогол

Матч, в якому фаворит зміг забити лише після перерви, закінчився все ж перемогою «Шахтаря». Гірники двічі відзначилися у воротах суперника. Точніше, раз це зробили власними силами (забив Юхим Конопля після подачі з кутового), а ще раз в цьому допоміг автогол Павлова.

На момент другого взяття воріт команда Ігоря Йовичевича вже грала в більшості, адже на 78-й хвилині червону отримав кіпер «Інгульця» Паламарчук – за межами власного карного він збив Сікана, який вибігав з ним віч-на-віч (можливо, з офсайда, але повтор не дозволяє в цьому пересвідчитись – а система VAR, яка дала б переконливу відповідь, на поєдинку не працювала).

За чотири матчі до завершення сезону «Шахтар» очолює турнірну таблицю УПЛ, маючи п'ять очок переваги над «Дніпром-1» і вісім – над «Зорею». Втім, головні конкуренти гірників свої зустрічі 26-го туру ще не зіграли: «Зоря» зустрінеться з «Металістом» у неділю, 14 травня, а «Дніпро-1» у понеділок, 15 травня, зіграє проти «Миная».