Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Матч одного Дензела. Гол і два асисти Думфріса зламали США в грі з Нідерландами

Матч одного Дензела. Гол і два асисти Думфріса зламали США в грі з Нідерландами

Маємо першого чвертьфіналіста.

Блог — Ноу Баланса
3 грудня 2022, 19:24
4

Від протистояння Нідерландів та США очікували чи не найдрайвовішого батлу в 1/8-й ЧС-2022. І очікування майже виправдались.

Американці з Пулишичем на чолі навʼязали супернику гру з великою кількістю моментів, про що говорить показник очікуваних голів (1.77 проти 1.51 на користь нідерландців) та показник ударів у створ воріт (6 проти 8 на користь США).

Втім, майстерність фаворитів з Нідерландів стала вирішальною у протистоянні, в якому Штати програвали майже всі 90 хвилин, мали можливість перевернути гру з ніг на голову, коли вже все здавалось вирішеним, але втратили дорогоцінну можливість.

Перший тайм поєдинку був без перебільшення за командою ван Гала. Вже на 10 хвилині Депай результативно закінчив стрімку атаку нідерландців.

Це дало фаворитам неабияку перевагу. Попри те, що хлопці Бергалтера інтенсивно створювали атаки на чужі ворота, не можна сказати, що Нідерланди при цьому не контролювали ризики.

Частково це підтвердилось, коли перед свистком на перерву нідерландці забили вдруге – цього разу автором голу став Блінд.

В другому таймі малюнок гри не змінювався, поки на 76 хвилині Райт забив незбагненний гол. Таке краще бачити, і краще кілька разів, бо з першого можна й не зрозуміти, як же Хаджі забив (момент на 8:46).

Але натхненні американці замість другого у ворота суперника отримали третій у свої. Гра розкрилась, і все закінчилось голом головного героя матчу – Дензела Думфріса.

Фланговий захисник до двох асистів на Депая та Блінда у першому таймі додав вирішальний гол (а українці зловили легкий флешбек торішньої давності, коли саме гол Дензела вкрав у команди Шевченка драматичну нічию з Нідерландами на Євро-2020). І взагалі він став першим на цьому ЧС гравцем з трьома результативними діями в одній грі.

Названий в честь голлівудського актора Дензела Вашингтона Думфріс – гарантовано Гравець матчу. Хоч і варто відзначати класну гру всієї команди ван Гала, яка в наступному раунді зустрінеться з переможцем пари Аргентина – Австралія.

США їдуть додому, показавши перспективну гру і потенціал прогресувати ще більше, враховуючи кількість молодих талантів у команді. На домашньому ЧС через чотири роки треба буде демонструвати ще кращий результат.