Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Мессі зберіг Аргентині шанси на плей-оф ЧС-2022: зробив гол+пас у дуже важливому матчі з Мексикою

Зірковий лідер зробив різницю у потрібний момент.

Блог — Ноу Баланса
27 листопада 2022, 07:35
4

Аргентина швидко виправилась після однієї з найбільших сенсацій цього ЧС - поразки від Саудівської Аравії з рахунком 1:2 на старті турніру. В другому матчі групового етапу команда Ліонеля Скалоні здолала Мексику - 2:0.

Протистояння, яке за статистикою мало б закінчитись нульвою нічиєю (рахунок показників xG - 0,28 проти 0,26 на користь аргентинців), закінчилось, схоже, перемогою тих, кому вона була потрібнішою.

Аргентинці взяли й реалізували усі два свої удари в створ воріт Очоа, які стались по перерві. Спочатку Мессі посеред другого тайму поцілив у кут ударом з-за меж штрафного.

А під кінець зустрічі Енцо Фернандес з передачі Ліонеля поставив у ній масну крапку, забивши свій перший у кар'єрі м'яч за національну команду.

Лідер аргентинської збірної завдяки результативній грі сягнув показників Дієґо Марадони. Тепер у обох футбольних легенд Аргентини по вісім голів у фінальних частинах ЧС. Також Лео провів ту ж кількість матчів на турнірах, що і Марадона (21), але вже за кілька днів, вочевидь, перевершить цей показник.

Тим паче у третьому турі у команди Скалоні - вирішальна гра проти Польщі, з якою аргентинці посперечаються за перше місце групи С. Тому відпочивати Мессі ніколи, адже його команда цією хоч і важливою перемогою, але не гарантувала собі плей-оф.

Розклади у квартеті такі, що південноамериканська збірна може як перемогти у ньому (якщо обіграє поляків, зберігши кращий показник різниці голів, ніж у Саудівської Аравії), так і посісти останнє місце (якщо програє полякам з гіршою різницею голів, ніж Мексика обіграє Саудівську Аравію).

Тут можливо все, і вирішиться воно у середу, 30 листопада.