Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Польща у яскравому матчі здолала Саудівську Аравію: Левандовський вперше в житті забив на ЧС, а Щенсний взяв пенальті

Радіємо за сусідів.

Блог — Ноу Баланса
26 листопада 2022, 17:30
5

Після нічиєї зі смаком втраченої перемоги в першому турі збірна Польщі таки перемогла у турі другому. В протистоянні з сенсаційною Саудівською Аравією, яка обіграла Аргентину на початку тижня, хлопці Чеслава Міхнєвіча здобули непросту перемогу з рахунком 2:0.

Непросту, бо перемогли поляки в грі, яка почалась для них з трьох попереджень поспіль, і в якій суперник переграв їх за кількістю та гостротою ударів по воротах.

І все ж тільки збірна Польщі забивала у цій зустрічі. У першому таймі за поляків відзначився Пьотр Зелінський.

А під кінець матчу перший свій гол на чемпіонатах світу поклав нарешті й Роберт Левандовський.

Втім, найважлівіший момент зустрічі стався між цими голами. У доданий до першого тайму час суддя після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота Войцеха Щенсного. Голкіпер проявив себе у всій красі - відбив як удар Салема Аль-Давсарі (між іншим, автора переможного м’яча у ворота Аргентини), так і добивання.

Взагалі, Щенсний став героєм поєдинку, адже відбив усі п'ять ударів у площину власних воріт. За кількістю сейвів на ЧС-2022 Войцех наразі взагалі є лідером, відбивши усі 9 ударів: його команда, відповідно, поки що у Катарі не пропускала взагалі.

Статистика доводить, що гра була з шансами у саудитів – але у поляків просто клас гравців був вищим:

Такий результат дозволив Польщі очолити групу С як мінімум до вечірнього матчу Мексики з Аргентиною та зробити вагому заявку на вихід у плей-оф ЧС.