Tribuna/Футбол/Блоги/Фото блог/Схоже, Роналду та Мессі востаннє зіграли один проти одного. Це було легендарне протистояння

Найкрутіші кадри за 15 років

Блог — Фото блог
20 січня 2023, 08:07
16

19 січня пройшов товариський матч за участі «ПСЖ» та зірок «Аль-Хілаля» та «Аль-Насра». Це був перший матч Кріштіану Роналду у Саудівській Аравії. І він вийшов дуже видовищним. У ньому були пенальті, вилучення, а загалом команди забили на двох аж 9 голів!

Звісно, не обійшлося без точних ударів головних зірок матчу – Лео та Кріша. Аргентинець відкрив рахунок вже на 3-й хвилині, а португалець зрівняв на 34-й з пенальті. Потім забив Маркіньос, а Кріштіану забив другий. У другому таймі парижани забили ще тричі, а от саудівці – двічі, тому й програли. Цікаво, що у компенсований до першого тайму час Неймар не реалізував пенальті, а за декілька хвилин до цього Бернат отримав червону картку, що не дуже типово для таких матчів.

«Аль-Наср» та «Аль-Хілаль» – «ПСЖ» – 4:5

Голи: 0:1 – Мессі (3), 1:1 – Роналду (34, пен), 1:2 – Маркіньос (43), 2:2 – Роналду (45+6), 2:3 – Рамос (53), 3:3 – Чжан Хен Су (56), 3:4 – Мбаппе (60, пен), 3:5 – Екітик (78), 4:5 – Таліска (90+5)

Є ймовірність, що цей день увійде в історію як дата останнього матчу Роналду проти Мессі. Битва двох легенд футболу, яка тривала 15 років, подарувала нам багато великих матчів та голів. Фінальні цифри виглядають тепер так:

А ще ця битва подарувала багато класних кадрів. Ми вирішили зібрати найвідоміші, які вже увійшли до історії їхнього протистояння. Це було круто.

Вперше вони зустрілися навесні 2008-го. «МЮ» приїхав у гості до «Барселони» у рамках півфіналу ЛЧ, а Роналду не реалізував пенальті, тож матч завершився внічию 0:0. Але далі все одно пройшли манкуніанці.

Вже за рік Лео узяв реванш, забивши головою у фіналі Ліги чемпіонів.

Одна з найважчих поразок «Реала» у Ель-Класіко сталася у 2010-му. Мессі хоч і не забивав, але «Барса» все одно перемогла 5:0.

А вже за декілька тижнів Лео і Кріш зустрілися на церемонії вручення «Золотого м'яча». Тоді він дістався Мессі, а Кріш ще приїздив на нагородження, де він не перемагав.

У лютому 2011-го португалець та аргентинець вперше зустрілися на рівні національних команд. Обидва отримали символічні нагороди перед грою, обидва забили, але перемогла команда Мессі – 2:1.

Перформанс Лео у 2012-му – щось неймовірне. За рік він забив 91 гол, а зупинити його можна було хіба що так.

Роналду навіть повертався до своїх воріт, щоб завадити десятці каталонців забити.

Кріш не зміг зіграти у фіналі Кубка Іспанії у 2014-му, але «Реал» все одно взяв трофей, а сам португалець після фінального свистка підійшов до Мессі.

У тому ж році Роналду узяв «Золотий м'яч», а аргентинець запам'ятався незвичайним кольором костюму.

Загалом легенди раніше часто перетиналися на заходах нагородження найкращого гравця світу. На одному з таких Роналду познайомив сина зі своїм головним конкурентом у кар'єрі.

На жаль, на рівні збірних вони зустрічалися лише двічі. І обидва рази у товариських поєдинках. 2014-го весело побалакали прямо на полі.

Дев'ять років тому відбувся один із найбільш видовищних матчів цього протистояння. «Барселона» виграла 4:3 на виїзді, а Мессі оформив хет-трик.

А ось і найвідоміші святкування в історії їхнього протистояння.

Передостаннє Ель-Класіко, у якому брали участь і Роналду, і Мессі. Можна малювати картину.

Остання їхня зустріч на топовому рівні сталася у 2020-му. «Ювентус» розгромив «Барсу» на «Камп Ноу» у рамках ЛЧ, а грандіозний Кріштіану оформив дубль.

Не до кінця справжнє фото, але все ж вже легендарний кадр.