Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/«Мілан» цього місяця – клуб-антирекорд. Можуть випасти із зони ЛЧ, не виграють вже 6 матчів

Не посміхається навіть Леау.

29 січня 2023, 18:22
2

«Мілан» у ранньому матчі неділі несподівано програв «Сассуоло», який плентається неподалік зони вильоту (лише завдяки відвертій слабкості «Верони», «Сампдорії» та «Кремонезе» не ризикують впасти). І це не якісь там 0:1 – були розгромлені 2:5!

Клуб одним махом поставив низку антирекордів – про боротьбу за чемпіонство вже не йдеться

Це вже шостий поспіль невиграний матч в усіх турнірах – і третя поспіль розгромна поразка.

У «Мілана» вже накопичилася низка антирекордів:

• вперше у клубній історії пропустив 4+ голи у двох поспіль матчах Серії А;

• вперше пропустили удома 5 голів з 6 квітня 1997-го, коли програли «Юве» 1:6;

• вперше програли три матчі поспіль в усіх турнірах уперше з вересня 2019-го, коли командою керував Марко Джампаоло;

• з початку 2023-го пропустили більше, ніж будь-яка інша команда у топ-5.

Щоб дознущатися, «Сассуоло» ще й собі записав рекорд у протистояннях з «Міланом» – уперше у ворота «россонері» за один матч забили 5 різних футболістів.

«Мілан» поки лишається третім-четвертим із 38 очками, однак у наступних «Лаціо» та «Роми» по 37 очок і ще матч попереду – випасти із зони ЛЧ можна вже цього тижня. До «Наполі» відрив складає вже 12 очок – яка тут боротьба за чемпіонство?

Піолі у всьому звинувачує втрачену перемогу над «Ромою» – що не рятує його від чуток про відставку

Стефано Піолі після матчу визнав, що це найважчий його період у «Мілані» й що він розчарований. І зазначив, що усе почалося з нічиєї з «Ромою» – тоді «россонері» вели 2:0, однак пропустили 2 голи на 87-й та 90+3-й хвилинах.

«Після неперемоги над «Ромою» ми не змогли нормально виступити на полі. Останні два дні тренувань були найкращими за останній період з точки зору уваги та участі. Зараз, коли ми отримуємо ляпаса, нам важко реагувати. Я розумію, що не може бути тієї легкості, яка була раніше, тому нам доведеться працювати з більшою увагою та переконанням, ми повинні показати, що ми все ще можемо провести хороший сезон і потрапити в Лігу чемпіонів», – відзначив тренер.

Видання SempreMilan відзначає, що Піолі можуть звільнити вже після наступного матчу – на команду чекає чергове міланське дербі, тепер у Серії А. На питання, чи думав він про відставку, Стефано відповів так:

«Ми приймемо найкращі рішення, щоб подолати цей момент. Наступного тижня дербі, ми хочемо відреагувати і вийти з цієї негативної ситуації».