Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Головні моменти ЛЧ: «Наполі» розтрощив «Ліверпуль», хет-трик Левандовського, перемога «Атлетіко» на 90+11-й

«Баварія» обіграла «Інтер» завдяки Сане.

8 вересня 2022, 08:15
7

«Наполі» розтрощив «Ліверпуль», який привіз 2 пенальті - 4:1

«Наполі» цілком міг і до матчу розраховувати на перемогу, але на таку й у такому стилі - навряд. Тим паче, що команда Клоппа сама подарувала достатньо моментів супернику.

Вже на 5-й хвилині Джеймс Мілнер зіграв рукою, Пьотр Зелінський без питань переграв Аліссона - 1:0.

На 18-й після фолу ван Дейка до точки перейшов вже Віктор Осімген, але на цей раз Аліссон врятував команду.

Утім, це був лише початок побиття. На 31-й хвилині Замбо Ангісса, якому Джо Гомес спочатку подарував м'яч, а потім ще й пропустив до воріт.

На 44-й дебютним голом в ЛЧ відзначився Джованні Сімеоне – син того самого Дієго Сімеоне. Саме час поцілувати своє татуювання із логотипом Ліги чемпіонів.

Пьотр Зелінський після чергового провалу в обороні команди Клоппа оформив дубль.

Луїс Діас одним голом відповів. Чи зробить висновки Клопп з цієї поразки?

Левандовський продовжує розривати: оформив хет-трик

«Барселона» - «Вікторія» Плзень - 5:1

Роберт Левандовський зробив гучну заявку на те, щоб повернути собі титул найкращого бомбардира ЛЧ. Оформив майже ідеальний хет-трик – двічі правою ногою, ще раз головою.

Поляк став першим, хто оформив хет-трик в ЛЧ за три команди – у Роналду, Індзагі та Неймара по дві.

Прямо зараз Роберт вже лідер за кількістю голів. Здається, що в матчах не з «Вікторією» він не захоче поступатися званням.

Чехів теж варто привітати: їм вдалося вперше в історії забити на «Камп Ноу». Нехай і пропустили у відповідь 5.

«Баварія» перемогла «Інтер», Сане сам і з допомогою Д“Амброзіо все порішав

«Інтер» - «Баварія» - 0:2

Мюнхенська «Баварія» все ж відійшла від двох втрат очок у чемпіонаті й особливо не напружуючись повністю домінувала у сьогоднішньому матчі (22 удари на 11 «Інтера»).

Обидва голи просто обов'язково треба переглянути. Спочатку Кімміх ідеально закинув на Сане, той чудово прийняв м'яч, обійшов Онана й пробив у пусті.

А потім Коман і Сане поперекидували між собою м'яч, віддали його захисинку «Інтера» Даніло Д'Амброзіо, який зрізав його у свої ворота.

Рішарлісон розкрився у «Тоттенгемі» - переможний дубль «Марселю» (2:0)

Рішарлісона вже поступово починали вважати однією з невдач трансферної кампанії «Тоттенгема» - єдиний гол в АПЛ поки досі був скасований через офсайд.

Але, схоже, він показав, для чого прийшов у клуб. Спочатку замкнув подачу Перишича головою.

А потім ще й в майже ідентичному стилі забив другий.

Це дебют бразильця в ЛЧ – зіграв не гірше, ніж Мар'ян Швед.

«Атлетіко» вирвав перемогу 2:1 над «Порту» на 90+11-й. Усі голи забили у компенсований час

Спочатку узагалі не планував прописувати цей матч – ще на 90-й хвилині це були нудні 0:0 хіба з комічним вилученням Мехді Таремі за симуляцію.

Але на 90+2-й Маріо Ермосо вирішив вирвати перемогу для своєї команди.

Утім, вже за дві хвилини він вирішив, що перемога йому не подобається – зіграв рукою у своєму штрафному. Урібе пенальті впевнено реалізував.

А на 90+11-й Антуан Грізманн, який вже традиційно вийшов на 61-й, вирвав перемогу для своєї команди. Може, усе-таки варто заплатити за нього 40 млн євро?

В інших матчах: «Спортинг» очікувано розгромив «Айнтрахт» 3:0, «Аякс» - розгромив «Рейнджерс» 4:0, Яремчук дебютував за «Брюгге», яке перемогло «Баєр» 1:0.