Трибуна

Головні моменти ЛЧ: «Наполі» розтрощив «Ліверпуль», хет-трик Левандовського, перемога «Атлетіко» на 90+11-й

«Баварія» обіграла «Інтер» завдяки Сане.

8 вересня, 05:15
7

«Наполі» розтрощив «Ліверпуль», який привіз 2 пенальті - 4:1

«Наполі» цілком міг і до матчу розраховувати на перемогу, але на таку й у такому стилі - навряд. Тим паче, що команда Клоппа сама подарувала достатньо моментів супернику.

Вже на 5-й хвилині Джеймс Мілнер зіграв рукою, Пьотр Зелінський без питань переграв Аліссона - 1:0.

ВІДЕО

На 18-й після фолу ван Дейка до точки перейшов вже Віктор Осімген, але на цей раз Аліссон врятував команду.

Утім, це був лише початок побиття. На 31-й хвилині Замбо Ангісса, якому Джо Гомес спочатку подарував м'яч, а потім ще й пропустив до воріт.

ВІДЕО

На 44-й дебютним голом в ЛЧ відзначився Джованні Сімеоне – син того самого Дієго Сімеоне. Саме час поцілувати своє татуювання із логотипом Ліги чемпіонів.

ВІДЕО

Пьотр Зелінський після чергового провалу в обороні команди Клоппа оформив дубль.

ВІДЕО

Луїс Діас одним голом відповів. Чи зробить висновки Клопп з цієї поразки?

Левандовський продовжує розривати: оформив хет-трик

«Барселона» - «Вікторія» Плзень - 5:1

Роберт Левандовський зробив гучну заявку на те, щоб повернути собі титул найкращого бомбардира ЛЧ. Оформив майже ідеальний хет-трик – двічі правою ногою, ще раз головою.

ПЕРШИЙ ГОЛ

ДРУГИЙ ГОЛ

ТРЕТІЙ ГОЛ

Поляк став першим, хто оформив хет-трик в ЛЧ за три команди – у Роналду, Індзагі та Неймара по дві.

Прямо зараз Роберт вже лідер за кількістю голів. Здається, що в матчах не з «Вікторією» він не захоче поступатися званням.

Чехів теж варто привітати: їм вдалося вперше в історії забити на «Камп Ноу». Нехай і пропустили у відповідь 5.

«Баварія» перемогла «Інтер», Сане сам і з допомогою Д“Амброзіо все порішав

«Інтер» - «Баварія» - 0:2

Мюнхенська «Баварія» все ж відійшла від двох втрат очок у чемпіонаті й особливо не напружуючись повністю домінувала у сьогоднішньому матчі (22 удари на 11 «Інтера»).

Обидва голи просто обов'язково треба переглянути. Спочатку Кімміх ідеально закинув на Сане, той чудово прийняв м'яч, обійшов Онана й пробив у пусті.

ВІДЕО

А потім Коман і Сане поперекидували між собою м'яч, віддали його захисинку «Інтера» Даніло Д'Амброзіо, який зрізав його у свої ворота.

ВІДЕО

Рішарлісон розкрився у «Тоттенгемі» - переможний дубль «Марселю» (2:0)

Рішарлісона вже поступово починали вважати однією з невдач трансферної кампанії «Тоттенгема» - єдиний гол в АПЛ поки досі був скасований через офсайд.

Але, схоже, він показав, для чого прийшов у клуб. Спочатку замкнув подачу Перишича головою.

ВІДЕО

А потім ще й в майже ідентичному стилі забив другий.

ВІДЕО

Це дебют бразильця в ЛЧ – зіграв не гірше, ніж Мар'ян Швед.

«Атлетіко» вирвав перемогу 2:1 над «Порту» на 90+11-й. Усі голи забили у компенсований час

Спочатку узагалі не планував прописувати цей матч – ще на 90-й хвилині це були нудні 0:0 хіба з комічним вилученням Мехді Таремі за симуляцію.

Але на 90+2-й Маріо Ермосо вирішив вирвати перемогу для своєї команди.

ВІДЕО

Утім, вже за дві хвилини він вирішив, що перемога йому не подобається – зіграв рукою у своєму штрафному. Урібе пенальті впевнено реалізував.

ВІДЕО

А на 90+11-й Антуан Грізманн, який вже традиційно вийшов на 61-й, вирвав перемогу для своєї команди. Може, усе-таки варто заплатити за нього 40 млн євро?

ВІДЕО

В інших матчах: «Спортинг» очікувано розгромив «Айнтрахт» 3:0, «Аякс» - розгромив «Рейнджерс» 4:0, Яремчук дебютував за «Брюгге», яке перемогло «Баєр» 1:0.

Yavorivskiy84
Матч Атлетіко - Порту можна було дивитись з 90 хв. Це ніби грали два Атлетіко, один проти одного
Відповісти
6
Vitalii Kacherovskyi
Роберт топчик. Сьогодні був непоганий польський вечір: Роберт + Зелінський непогано так себе проявили. Атлетіко видав якусь неймовірну кінцівку гри. Поки що цьогорічна ЛЧ дуже крута :)
Юлія Шалівська
Ну так гра «Ліверпуля» сьогодні була просто жесть. Чому Гомез досі грає у футболці Ліверпуля, чоооммууу? При всій повазі до Мілнера, але він вже відіграв своє, його пора вже відпускати. Еліот, безперечно, чудовий молодий футболіст, але він ще не тягне необхідний темп та рівень. Сподіваюся, що Салах, Арнольда Фабіньйо і Ван Дейк отримають по ногам у Клоппа, тому що заробити два пенальті, поззооррр для такої команди! Коротше кажучи, найгірший виступ мерсисайдців в ЛЧ. Сумно було дивитися на обличчя Клоппа під час гри. Окрема подяка Луїса Діасу, видно що хлопець старається!
Відповісти
0
Vasya Rozhko
відповів на коментар користувача Юлія Шалівська
Ну, як там Ліверпуль закрив рот хейтерам матчем з Борнмутом?
Відповісти
1
Max87
відповів на коментар користувача Vasya Rozhko
А ти під коммент відчаю дівчинки прибіг єхиднічати?
Відповісти
-3
відповів на коментар користувача Max87
Так. Просто після матчу з Борнмутом даний дописувач писав, що Ліверпуль закрив рот хейтерам з чим я тоді не погодився! Ну і тут не має різниці чи то хлопець чи дівчина! Чи Вас так зачепила мертва гра Ліверпуля ?