Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/🔥 Божевілля в АПЛ: 9 (!) голів «Ліверпуля», камбек «Сіті» з 0:2 з хет-триком Голанда, перемога «Челсі» вдесятьох

За таке ми й любимо цей турнір.

27 серпня 2022, 23:00
12

4-й тур АПЛ змусив багатьох перемикатися між матчами, оскільки сюжетних поворотів було надто багато.

Певне, єдиний матч, де усе було спокійно, пройшов між «Брайтоном» та «Лідсом». Прошу вибачення у всіх, хто скористався моєю порадою й вирішив подивитися саме його.

«Сіті» видав черговий трилер: горіли 0:2 «Пелас», але Голанд за 19 хвилин приніс перемогу

Вже на 4-й хвилині у «Сіті» пішло не так приблизно все: після подачі зі штрафного «Кристал Пелас» Стоунс відправив м'яч у власні ворота. Усе стало ще гірше на 21-й, коли Андерсен зробив рахунок 0:2 на користь гостей. Здавалося, що лондонцям вдасться відібрати очки у другого гранду підряд – і це з 0,1 xG.

Однак Бернарду Сілва вже на 53-й хвилині скоротив відставання, а далі нарешті увімкнувся Голанд. Спочатку головою зрівняв, потім підставив ногу, щоб вивести команду вперед, і зрештою відтіснив захисника, щоб забити третій. Усе за 19 хвилин.

Перший хет-трик норвежця у «Сіті» – й він уже очолює бомбардирську гонку. Далі буде?

«Ліверпуль» повторив найбільший розгром в історії АПЛ

Тільки після поразки «МЮ» вже почали говорити про кризу в «Ліверпулі», як Клопп та команда вирішили відповісти максимально шикарною грою та перемогою над «Борнмутом» 9:0.

Перші пів години матчу пройшли під знаком Роберто Фірміно: станом на 31 хвилину мерсисайдці вигравали 4:0 завдяки його трьом асистам та голу. Пізніше він додасть ще один гол.

Діас, Елліотт, Трент, Фірміно, ван Дейк, Карвалью, Робертсон та навіть Цімікас – усі вони записали у свій актив щонайменше одну гольову дію. Хто завгодно, але не Салах, який провів усі 90 хвилин – цим результат теж дивує.

Як і тим, що за даними Opta, xG «Ліверпуля» склав лише 3,2.

«Челсі» грав у меншості з 28-ї – але навіть так зміг обіграти «Лестер»

Старт матчу для команди Тухеля (Арно Міхельса, якщо бути прискіпливим) був надзвичайно важким. Коннор Галлахер, який зарекомендував себе торік у «Пелас» й отримав місце в основі «Челсі» на цей матч, отримав дві жовті за 6 хвилин й залишив свою команду в меншості.

Те, що за цей фол на Барнсі мала бути щонайменше друга жовта, сумнівів не викликає.

Однак «Челсі» замість другої поразки підряд навпаки у другому таймі активізувався. «Ми удесятьох граємо краще, ніж із Галлахером», – такий твіт зібрав майже три тисячі лайків.

Дякувати у першу чергу мають Стерлінгу: той спочатку елегантно перекинув захисників та воротаря, а потім замкнув простріл Джеймса в порожні ворота. Перші голи Рахіма за «Челсі» приносять команді перемогу.

«Лестер» зміг відповісти лише голом Барнса, але на більше їх не вистачило.

«Евертон» був дуже близьким до першої перемоги в сезоні – але вистачило лише на 84 хвилини

Миколенко вчетверте поспіль виходить в основі «Евертона», вчетверте поспіль залишається з нулем в графі «перемоги».

Хоча починалося усе непогано: Гордон вже на 24-й рахунок відкрив, та й загалом команда була активнішою в атаці. На 55-й хвилині він міг подвоювати перевагу, але спочатку м'яч відбив воротар «Брентфорда» Рая, а добивання не вдалося українцеві.

Це зіграло свій злий жарт із командою: на 84-й «бджоли» подали кутовий, Янельт перестрибнув того-таки Гордона й зрівняв рахунок.

***

Ще в одному матчі «МЮ» голом Бруну мінімально обіграв «Саутгемптон» 0:1, здобувши другу перемогу підряд. На останні 10 хвилин вперше за нову команду вийшов Каземіро.