Tribuna/Футбол/Блоги/Повісточка/«МЮ» зганьбився із «Брайтоном» і красномовно підкреслив один із найгірших сезонів в історії

Блог — Повісточка
7 травня 2022, 22:55
3

Жах для «червоних дияволів».

«Брайтон» удома розгромив «МЮ» з рахунком 4:0. Дії захисту команди Рангніка в епізодах, коли «Брайтон» відзначався, часто не піддавалися логіці.

Огляд матчу:

Цією ганьбою із середняком АПЛ «Ман Юнайтед» зафіксував свій жахливий сезон. Точно один із найгірших в історії клубу.

• Команда втратила бодай математичні шанси на потрапляння в ЛЧ. «Червоні» з 58 очками в активі тепер не зможуть наздогнати 4-й «Арсенал» з 63 балами – підопічним Рангніка залишилося зіграти лише один матч, тоді як у «канонірів» попереду ще 4 зустрічі.

Після завершення кар’єри Фергюсоном «МЮ» частіше не виходив у ЛЧ, ніж виходив: 5 разів проти 4.

• Цього сезону «МЮ» гарантував найгіршу кількість очок клубу в АПЛ (заснована у 1992 році) в історії. До цього найгіршим результатом були 64 очки в сезоні 2013/14, першому після того, як Алекс Фергюсон залишив клуб. За тур до завершення команда Рангніка має 58 очок – навіть у разі перемоги над «Кристал Пелас» в останньому турі вони не зможуть набрати більше.

• «МЮ» вже пропустив найбільше голів в АПЛ в історії клубу – 56. До цього антирекордом був результат сезону 2018/19 – 54 голи.

• З результативністю теж біда: за епоху АПЛ це третій найгірший сезон в історії клубу. Поки що манкуніанці забили 57 голів, менше забивали лише у сезонах 2016/17 (54) та 2015/16 (49). Щоправда, можна буде ще виправитися в останньому турі – для виходу з цього «анти-топ-3» достатньо лише одного голу.

• «МЮ» вже п’ятий сезон поспіль без трофеїв. Востаннє бодай щось «МЮ» вигравав у сезоні 2016/17 – Кубок ліги та Лігу Європи під керівництвом Жозе Моурінью. А його тоді, між іншим, критикували.

Є ще кілька знущальних фактів саме про сьогоднішній матч, які забивають останній цвях в труну цього «МЮ» Рангніка:

• «Брайтон» отримав найбільшу перемогу в АПЛ у своїй історії.

• «МЮ» – перша команда в історії АПЛ, яка за сезон пропустила по 4 голи від «Вотфорда» і «Брайтона».

• Цей розгром став 12-м для «МЮ» за епоху після Фергюсона (2013-2022) – стільки ж разів «МЮ» зазнавав розгромних поразок за часів шотландця (1986-2013).

***

«Від першої й до останньої хвилини наших зусиль було недостатньо, в усіх важливих компонентах ми були гіршими. Ми можемо лише вибачитися перед нашими вболівальниками. Це була жахлива гра і принизлива перемога.

Можливо, було занадто ризиковано змінюватися на 4-4-2 [після перерви], але нам треба було спробувати змінити хід гри. Ми були гіршими у всіх необхідних компонентах. Якби ми продовжили грати так, як у першому таймі, це було б лише питанням часу, коли ми б пропустили другий гол.

Як команда ми не захищалися узагалі. У матчах, як сьогодні чи з «Евертоном», нам не вистачало енергії та запалу», – сказав після поразки Ральф Рангнік.

Ох. Тен Гагу доведеться серйозно попрацювати улітку.