Tribuna/Кіберспорт/Блоги/Знак оклику/Перерваний вінстрік G2 та незламні Cloud9. Підсумки групи А на ESL Pro League Season 17

Відомі перші чотири учасники плей-оф.

Блог — Знак оклику
28 лютого 2023, 23:40

22 лютого стартував турнір ESL Pro League Season 17 з CS:GO у Мальті, з призовим фондом $850 тис. Уже 26 лютого завершилися змагання у групі А, завдяки яким ми дізналися імена чотирьох клубів, що візьмуть участь у плей-оф змагань.

Щасливчиками стали Cloud9, Outsiders, G2 та Fnatic. Інші чотири команди остаточно покинули турнір.

Турнірна сітка групи А

На ESL Pro League 32 команди поділено на чотири групи по 8 учасників, які грають одна за одною. Група поділена на верхню та нижню сітку, а також сітку останнього шансу. Команда, яка не зазнала жодної поразки та перемогла у фіналі верхньої сітки проходить одразу до чвертьфіналу плей-оф, а друге місце – до однієї восьмої (другого раунду плей-оф).

Команди, що програли у першому чи другом матчі верхньої сітки потрапляють до нижньої, із якої, у разі перемоги, можна потрапити до першого раунду плей-оф. Клуби, що програли у нижній сітці мають шанс у стадії останнього шансу, із якої так само можна вийти до першого раунду плей-оф.

Ось як виглядає турнірна сітка групи А за результатами усіх матчів:

*G2 пройшли до плей-оф із нижньої сітки Cloud9 перервали їхню переможну серію

Колектив, що наразі вважається найкращим у світі, без проблем розібрався з Eternal Fire у першому матчі верхньої сітки, однак, у наступному матчі натрапив на росіян Cloud9, від яких відлетів «в суху». Тим самим, їхній вінстрік з 16 перемог поспіль, що тривав аж із кінця минулого року.

У нижній сітці G2 без особливих труднощів подолали MIBR, а згодом із Fnatic, хоча на одній із мап матчу проти шведів команда набрала всього 4 раунди. Таким чином, клуб пройшов до першого раунду плей-оф.

Після матчу команда досить самовпевнено відреагувала на свою перемогу в соц. мережах. Особливо враховуючи, що цей турнір вони розпочали далеко не так добре, як IEM Katowice 2023:

*Cloud9 та Outsiders – беззаперечні лідери своєї групи

У фіналі верхньої сітки зустрілися команди Cloud9 та Outsiders. Обидві команди без особливих перешкод дібралися до цього етапу. Outsiders обіграли монголів IHC та шведський колектив Fnatic, а Cloud9 подолали Evil Geniuses й вибили до нижньої сітки раніше згаданих G2.

У фіналі було легко помітити домінацію саме Cloud9, які за підсумком й перемогли: команда була близькою до того, аби закрити матчі з рахунком 2-0, та все ж Outsiders забрали свій вибір з рахунком 14-16. Інші мапи завершилися з різницею у 7 та 8 раундів користь переможця.

Цікаво, що ще на IEM Katowice 2023 виступ росіян був вкрай провальним, і вони вилетіли одними із перших від монголів IHC, що пов’язували з оновленим складом команди. Тепер же їм вдалося вийти з групи на першому місці. Подивимося, чи вийде у колективу надовго втриматися в плей-оф.

*Fnatic скористалися останнім шансом та вийшли до плей-оф із сітки «невдах»

Шведська команда вилетіла від Outsiders у другому матчі верхньої сітки, а потім натрапили на сильного суперника G2 у фіналі нижньої. Зрештою, обігравши IHC та (уже вдруге) Eternal Fire, їм таки вдалося «проскочити» до основної стадії EPL.

На минулому турнірі в Катовицях клуб показав не надто потужний результат, і тут також втримався на волосині. Можливо, Fnatic зможуть нас здивувати, але віриться у їхній успіх в плей-оф дуже слабко.

Список найкращих гравців та команд

За підсумками групи А найкращим гравцем (згідно з показником рейтингу) став sh1ro, на другому та третьому місці – його тіммейти Ax1Le та Hobbit.

Не дивно, що саме Cloud9 і стали найкращою командою змагань. На другому місці інший фіналіст – Outsiders, а ось на третьому Eternal Fire, які узагалі не вийшли до плей-оф. Fnatic посіли четверту сходинку, а G2 – лише п’яту.

Найкращі снайпери групи А

Також у себе в соц. мережах ESL поширили список найкращих снайперів групи:

***

Матчі групи B стартують уже в середу 1 березня. Серед учасників Heroic, BIG, Furia, MOUZ та інші команди.