Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Кендзьора дебютував за ПАОК та отримав 3 хвилини ігрового часу. Після його виходу команда пропустила 2 голи

І зіграла із рахунком 2:2 🙃

Автор — Vladyslav Starodubets
14 лютого 2023, 18:37

Захисник київського «Динамо» Томаш Кендзьора нещодавно перейшов у новий клуб на правах оренди і вже вчора провів перший поєдинок за ПАОК.

Томаш вийшов на поле під кінець матчу з «Астерасом» на 87-й хвилині при рахунку 2:0 на користь ПАОК.

Однак вже на 90-й хвилині суперник динамівця зміг відвикати один м'яч, а на 90+4 взагалі зрівняв рахунок.

Термін оренди Кендзьори у ПАОК розрахований до кінця поточного сезону. Наразі грецький клуб перебуває на четвертій сходинці турнірної таблиці чемпіонату.