Tribuna/Футбол/Блоги/Ставка горить 🔥/Щенсний двічі зруйнував шанси Саудівської Аравії на нічию. Поляк потягнув пенальті і відбив удар з добивання

Сейв, якому раділи не тільки поляки, а і українці.

Автор — Vladick Garankov
26 листопада 2022, 15:56
1

Щойно завершився перший тайм матчу Польща - Саудівська Аравія. Поляки на перерву пішли з перевагою 1:0, проте все могло б бути по-іншому, адже на 46-ій хвилині Кристян Бєлік у власному карному майданчику збив нападника саудів, арбітр після перегляду ВАР вирішив, що це пенальті.

Аравійські фани ликують, гравці радіють, проте у справу вмішався Войцех Щенсний, який спочатку вгадав, в який кут воріт піде удар, а потім відбив удар з добивання.

Джерело: скріншоти трансляції.