Tribuna/Футбол/Блоги/Дівчина дня/Донька Міятовича - перспективна модель і красуня. Її батько забив один з найважливіших голів у історії клубу

Знайомимось з чарівною Лолою.

Блог — Дівчина дня
Автор — Semen Novikov 🤠
11 квітня 2023, 19:30
1

Колишній директор «Реала» Предраг Міятович також виступав за мадридський клуб у період з 1996 до 1999 року.

Хоча він зіграв і не так багато матчів за клуб, але цілком може вважатися легендарною постаттю у Мадриді.

Саме Міятович забив переможний гол у фіналі ЛЧ 1998 року з «Ювентусом» (1:0), перервавши засуху вершкових у турнірі, що тривала 32 роки.

Поза полем Міятович одружився з моделлю та дизайнером інтер'єрів Анетою, а пізніше у них народилася Лола, одна з п'яти дітей.

Лола Міятович - перша дитина серба. Дівчині 19 років.

Вона, як і батько, дуже наполеглива та збирається підкорити світ моди.