Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Симуляцію плей-оф української Суперліги завершено! Хто ж посів призові місця за версією наших читачів?

Пофантазували, хто став би чемпіоном, якби у нашій першості все ж були матчі на виліт.

Автор — Андрей Белик
21 квітня, 20:40
3

Воєнний сезон української баскетбольної Суперліги вже завершено – «Будівельник» впевнено забрав золоті нагороди, програвши всього лише один матч з 32, а у напруженому заключному баблі першості «Дніпро» та «Біпа» вибороли срібні і бронзові нагороди відповідно.

Втім, багатьом глядачам не вистачило розв’язки – поєдинків плей-оф, які, як відомо, зовсім інший турнір.

Серії на виліт цьогоріч ми вже не побачимо, однак ніхто не заважає їх просимулювати. Що ми і зробили у тематичному телеграм-каналі Tribuna.com про український та світовий баскетбол.

У першому раунді між собою зустрілися б:

Хто б виграв би ці серії до трьох перемог однієї з команд (а формат плей-оф довоєнної Суперліги був саме таким), наші користувачі вже обрали ТУТ.

ОТОЖ, ПІДСУМКИ ПЕРШОГО РАУНДУ!

У першій парі рахунком 93% - 7% переміг «Будівельник»

У другій – 84% проти 17% «Дніпро»

У третій – 84% проти 16% «Біпа»

І у четвертій – 71% проти 29 % «Київ-Баскет»

У другому раунді переможець пари 1-8 має зустрітися з переможцем пари 4-5, а переможець пари 2-7 – за переможцем 3-6.