Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Момент, який не дозволив «Будівельнику» поборотися за півфінал Кубка Європи ФІБА. Прикра втрата імені Близнюка – Гудвіна на останніх секундах

Кияни майже камбекнули з «-20» 🤯

14 березня 2023, 23:10
3

«Будівельник» поступився французькому «Шоле» у другому матчі чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА із рахунком 79:83 та припинив свої виступи у турнірі.

На велику перерву «Будівельник» пішов із відставанням «-5», а вже по ходу другої половини кияни програвали із різницею «-20». Проте зуміли відігратися та майже створили фантастичний камбек.

За 6,6 секунд до фінальної сирени підопічні Яніка Маррі відставали на чотири очки – точний триочковий переводив би протистояння в овертайм (оскільки в першому матчі «Будівельник» виграв «+1», і за «-1» у Франції рахунок протистояння був би рівним).

Богдан Близнюк вводив м’яч з-за бокової лінії і віддав передачу на Арчі Гудвіна. Легіонер послизнувся та не зловив його, підібрав м’яч лише на своїй половині та порушив правило зони.

Цікаво, що саме Гудвін та Близнюк стали найкращими гравцями «Будівельника» у матчі. Американець набрав 23 очки та зробив 3 підбирання, а українець завершив зустріч із 12 очками, 6 підбираннями та 7 асистами.