Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Пам’ятаєте, коли український клуб востаннє вигравав матч плей-оф будь-якого європейського турніру? Це було дуже, дуже давно

«Будівельник» має чудовий шанс перервати чорну смугу.

Автор — Андрей Белик
7 березня 2023, 20:42
1

Сьогодні столична команда розпочинає свій шлях у плей-оф Кубка Європи ФІБА – у першій чвертьфінальній зустрічі приймає французький «Шоле», одного з головних, разом з турецьким «Газьянтепом», фаворитів змагання.

Перемога «Будівельника» стане для українських клубів першою у плей-оф будь-якого європейського клубного турніру за сім років.

Востаннє наша команда вигравала зустріч плей-оф європейського змагання ще у сезоні-2015/16: южненський «Хімік» на виїзді здолав румунську «Енергію» з рахунком 84:77 та забезпечив собі перемогу у серії 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА – 2:1.

У чвертьфіналі команда, яку тоді ще очолював Олег Юшкін, поступилась супернику з Франції, «Елан Шалону», із загальним рахунком 0:2. А переможцем того розіграшу Кубка Європи ФІБА став німецький «Скайлайнерс».