Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Санон ефектно забив з фолом у товарняку з Португалією. Емоції лави запасних української збірної – просто 🔥🔥🔥

Крутий момент.

Автор — Андрей Белик
26 червня 2022, 16:39

Збірна України зазнала поразки у товариському матчі із «Португалією – жодного разу не закинула з гри за заключні сім хвилин основного часу та поступилася з рахунком 76:77.

Але у стартові 30 хвилин наші хлопці грали яскраво та результативно. Чого вартий лише ось цей енд-ван від Іссуфа Санона, який здійняв на ноги запасних нашої команди:

Новачок «Прометея» став одним з двох найкращих бомбардирів української збірної у зустрічі – він приніс до скарбнички нашої національної команди 14 очок. Стільки ж здобув бігмен Артем Пустовий.

Наступний матч збірна зіграє вже 1 липня – проти Грузії у відборі на ЧС-2023.

Відео: fpb.tv