Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Батлер отримав травму, але залишився у грі: сам виконав два штрафних та відбігав ще майже п'ять хвилин

Характер Джиммі – 💪

Блог — Rim Protection
1 травня, 14:30
1

«Маямі» та «Нью-Йорк» розпочали свою серію другого раунду плей-оф НБА матчем у «Медісон-сквер-гардені». Попри потужний початок від господарів із «Нікс», перемогу здобули саме гості – «Хіт».

Головним героєм матчу вже традиційно став Джиммі Батлер – 25 очок, 11 підбирань, 4 асисти, 2 перехоплення.

За 5 хвилин до завершення четвертої чверті матчу Батлер підвернув ногу після контакту із Джошем Гартом. Форвард «Маямі» довго лежав на паркеті, тримаючись за щиколотку.

Але повернувся на паркет після перерви – сам виконав два штрафних кидки, реалізував обивда та залишився на майданчику. Він, щоправда, був не дуже активним під час останніх ігрових хвилин – більшість часу Джиммі Батлер просто стояв у куті та робив вигляд, що кидає у кошик.

Лідер «Маямі» навіть виконав спробу кидка у кошик суперника – не влучив триочковий з кута за 1:15 до кінця матчу. А на лаву запасних Джимбо пішов лише за 23,6 секунди до сирени.

Користі з нього було небагато, але психологічний прийом «Маямі» точно спрацював. На тлі Джуліуса Рендла, лідера «Нью-Йорка», який пропускав матч через травму, Джиммі Батлер, який бігає у клатчі з травмованою ногою, виглядав просто супергероєм.

У підсумку «Маямі» перемогли із рахунком 108:101.

«Я його знаю. Він запевнив мене, що розуміє усю відповідальність і що він хоче залишитися на паркеті. Це найважливіше. Головне – ми мали забезпечити перемогу. І вже потім розбиратися, що там сталося», – пояснив своє рішення дозволити Батлеру залишитися на майданчику головний тренер команди Ерік Споельстра.

На запитання журналістки про те, як його травмована нога, яку він потягнув, Батлер відповів «як ніби я її потягнув». А Кайл Лаурі пожартував, що Джиммі на останніх хвилинах був приманкою, таким собі відволікаючим маневром для суперника.

Наразі невідомо, наскільки серйозною є травма Батлера та чи зможе він взяти участь у наступному матчі, що буде зіграно третього травня.