Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Не вистачило пів секунди. Леброн затягнув матч «Лейкерс» - «Мемфіс» у овертайм, але міг виграти його фантастичним кидком зі своєї половини

А Девіс заблокував кидок Морента на перемогу на останній секунді.

Блог — Rim Protection
25 квітня 2023, 11:55

«Лейкерс» перемогли «Мемфіс» у овертаймі четвертого матчу першого раунду із рахунком 117:111 та повели у серії 3-1.

Леброн Джеймс на тільки оформив монструозний дабл-дабл із 22 очками та 20 підбираннями, але й врятував «Лейкерс» у клатчі. За 0,8 секунди до кінця четвертої чверті Леброн закинув після проходу та зрівняв рахунок на табло. Його промах означав би перемогу Грізліс із рахунком 104:102 та рівний рахунок у серії.

«Мемфіс» отримали час на відповідь, а Джа Морент навіть виконав кидок на перемогу, але його заблокував Ентоні Девіс. Леброн підхопив м'яч та викинув його у бік кошика «Грізліс» зі своєї половини майданчика (навіть не дійшовши до логотипу). І влучив! Однак ігровий час на той момент вже повністю сплив і ні підбирання, ні триочковий Джеймса не були зараховані.

Для Девіса блок-шот у клатчі став четвертим у матчі. Він також відзначився 12 очками, 11 підбираннями, 2 асистами та 2 перехопленнями. Морент набрав 19 очок, зробив 4 підбирання, 7 асистів, 3 перехоплення та блок-шот.