Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Вестбрук та Кавай забулили Дюрента: Расс виписав блок-шот вже на другій хвилині, Леонард закошмарив у захисті та поставив згори

Проти КейДі грають із особливою пристрастю.

Блог — Rim Protection
19 квітня, 10:58
3

«Фінікс» переміг «Кліпперс» у другому матчі серії першого раунду плей-оф, зрівнявши рахунок у протистоянні. «Санз» здобули перемогу вдома із рахунком 123:109.

Обидва найцікавіших індивідуальних протистояння цієї пари пов'язані із Кевіном Дюрентом – у нього давня історія взаємин із Расселлом Вестбруком, а їхній матч-ап проти Кавай Леонарда, можливо, найсильніший з усіх, які тільки можуть бути в сучасній НБА.

У другому матчі обидва баскетболісти «Кліпперс» добряче попрацювали із захистом Дюрента – Вестбрук виписав йому блок-шот вже на другій хвилині матчу:

А наприкінці першої чверті Кавай просто закошмарив Кевіна в захисті, перехопив м'яч, втік у швидкий відрив та поставив згори, елегантно скинувши м'яча Дюренту після данку.

Щоправда, КейДі все одно завершив матч із 25 очками. Більше нього у складі «Фінікса» набрав лише Девін Букер, який став найрезультативнішим гравцем усього матчу із 38 очками в активі.

Кавай завершив матч із 31 очком, 8 підбираннями та 7 асистами, а Вестбрук набрав 28+5+5.

Третій матч серії «Фінікс» – «Кліпперс» буде зіграно вже у Лос-Анджелесі.