Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Ентоні Девіс подарував овертайм «Міннесоті», сфоливши за 0,1 секунду до кінця четвертої чверті

«Лейкерс» могли перемогли в основний час, але...

Блог — Rim Protection
12 квітня 2023, 09:20
2

«Лейкерс» у овертаймі здолали «Міннесоту» (108:102) у матчі плей-ін та гарантували собі участь у плей-оф, де в першому раунді зіграють проти «Мемфіса».

Цікаво, що команда Дарвіна Гема могла перемогти і в основний час – за 1,4 секунди Денніс Шрьодер реалізував триочковий та встановив рахунок на табло 98:95 на користь «Лейкерс».

«Тімбервулвз» у останній атаці вивели на кидок Майка Конлі, на якому за 0,1 секунду до фінальної сирени порушив правила Ентоні Девіс, поставивши гравця «Міннесоти» на лінію штрафних. Конлі реалізував усі три кидки та перевів матч у овертайм, де його команда все одно не змогла дотиснути «Лейкерс».

Конлі закінчив матч із 23 очками, 4 підбираннями та 4 асистами у активі. Девіс видав 24+15+4, а найрезультативнішим гравцем матчу став Леброн Джеймс – 30 очок, 10 підбирань та 6 асистів.

«Міннесота» тепер зіграє із переможцем матчу «Новий Орлеан» – «Оклахома» за вихід у плей-оф з восьмого місця.