Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Відігралися з «-13» і перемогли холоднокровною дальньою «трійкою». Гонзага пройшла у чвертьфінал плей-оф NCAA завдяки знаменитій чемпіонській атаці Вілланови

«Березневе божевілля» у самому розпалі 🤩

Блог — Rim Protection
24 березня 2023, 08:57

Гонзага у видовищному матчі перемогла університет УКЛА (Каліфорнійський університет, Лос-Анджелес) із рахунком 79:76 та вийшла до чвертьфіналу «Березневого божевілля», плей-оф NCAA.

Каліфорнійський коледж мав усі шанси на те, аби вибити Гонзагу та пройти далі, адже вони вигравали «+13» після першої половини, але настільки розгубили свою перевагу, що за 2:40 до кінця матчу вже програвали «-10».

Тим не менш, рятуватися на останніх секундах довелося саме Гонзазі. І їм це вдалося – фактично перемогу коледжу приніс дальній триочковий кидок Джуліана Стротера, який закинув майже з логотипа «Березневого божевілля» і встановив на табло «+2» на користь Гонзаги.

Потім він же реалізував штрафний кидок, залишивши суперника 1,5 секунди на відповідь. Каліфорнійці встигли змайструвати атаку, але не влучили і вилетіли на стадії «Солодких шістнадцяти», тобто 1/8 фіналу.

У мережі переможний кидок Гонзаги порівнюють зі знаменитим гейм-віннером Вілланови, який приніс їм чемпіонство NCAA у 2018-му.

У складі Гонзаги найкращим гравцем матчу став 4-курсник Дрю Тімме, який набрав 36 очок, зробив 13 підбирань та віддав 4 асисти. Він вдесяте набрав 20+ очок у матчі плей-оф NCAA, ставши першим гравцем в історії, якому це вдалося.

Гонзага пройшла стадію, на якій вилетіли минулого року. Цей коледж має шанси вже втретє за сім років зіграти у «Фіналі чотирьох» (до цього грали там у 2017-му та 2021-му) – для цього у чвертьфіналі потрібно здолали університет Коннектикута.