Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/У «Бостона» новий герой: незадрафтований резервіст майже врятував матч із «Мілвокі» – перевів його у овертайм «трійкою» на останніх секундах

«Селтікс» ледь не перемогли без Тейтума, Брауна та Смарта.

Блог — Rim Protection
15 лютого 2023, 12:06
1

Матч «Бостона» та «Мілвокі» повинен був стати центральним матчем чергового ігрового дня НБА. Однак, стало відомо, що у грі не візьмуть участь усі головні зірки «Селтікс» – не грав ні Джейсон Тейтум, ні Джейлен Браун, ні Маркус Смарт, ні навіть Ел Горфорд.

Та матч від цього гіршим не став, а навіть навпаки, подарував ще один цікавий сюжет.

По-перше, «Мілвокі» таки перемогли, але не так впевнено, як усі цього очікували, лише у «+6», із рахунком 131:125, і лише у овертаймі.

По-друге, цей самий овертайм «Бостон» собі забезпечив лише за три секунди до кінця основного часу. Незадрафтований ніким на драфті-2021 Сем Хаузер виконав триочковий кидок зі спротивом та зрівняв рахунок, відправивши команди на додаткові п’ять хвилин.

Усього ж Хаузер відзначився у матчі 15 очками, 9 підбираннями та 2 результативними передачами.