Блог — Calcio Italiano
Автор — kehl
24 червня 2018, 23:58
5

Фубол штука непроста, а інколи незначні помилки або ж моменти в грі впливають як на хід гри, так і хід футбольної історії. Давайте скористаємось «ефектом метелика» і обдумаємо, що сталось, якби незначні моменти:

Згадаймо певні події, які вплинули чи вплинуть на хід історії в футболі:

Матч Італії проти Австралії

Повернімося в 2006 рік, в німецький Кайзерслаутерн , де в 1/8 Збірна Італії протистояла австралійцям.

В другій половині зустрічі, італійці залишились без Матерацці, який отримав червону. Соккерз мали немало хороших можливостей протягом всіх 45 хвилин вийти вперед, все ж Буффон рятував адзуррі до останньої хвилини.

Головна подія матчу сталась на 4 добавленій хвилині. Доволі суперечливий  пенальті був призначений у ворота соккерз, Нілл зачепив Гроссі, суддя без розумів показав на точку.

Невідомо як завершився б матч і чи вийшли  італійці в наступний етап, де їх чекали українці.

Феєрія голів на Камп Ноу.

Один з найвидовищніших матчів Ліги Чемпіонів вийшов в 1/8 турніру. ПСЖ після розгромної домашньої перемоги над Барселоною (4:0) отримав цілих 6 м'ячів на Камп Ноу і поїхав в Париж з розбитими мріями.

Матч виявився по-справжньому фантастичним, але далеко не для вболівальників паризького клубу і багатьох нейтральних вболівальників.

Сам «ПСЖ» нарахував в тому матчі 8 суперечливих моментів.Що б сталось, якщо б на 41 хвилині матчу Піке отримав другу жовту і відправився на відпочинок? Або ж, якщо б арбітр не поставив пенальті на останніх хвилинах матчу?

Ми б не побачили Барселону в наступному матчі проти Юве, не було б 3:0. І можливо б турицям не було так просто і вони б не вийшли до фіналу. Як вам можливий фінал «ПСЖ» -«Реал Мадрид»?

Помилки Спалетті та Індзагі

В кінці  сезону Серії А стались сразу 2 однакові помилки у тренерів «Інтера» і «Лаціо», які вплинули, як на Чемпіонат Італії, так і на вихід «Лаціо» в Лігу Чемпіонів.

Згадуємо матч «Інтер» - "Ювентус":

Був перший гол туринців, а пізніше два фантастичних голи «Інтера», який грав в меншості.

На 85 хвилині Спалетті вирішує поміняти форварда Мауро Ікарді й випускає Сантона, на той момент 5-го захисника. Що стається далі? Інтер всіма силами іде в оборону, а це призводить до гола, 87 хвилина – Шкріняр забиває в свої ворота.

На 89 хвилині Ігуаїн виводить «Юве» вперед, перемога «Юве» 3:2.

Огляд:

До чого це призвело? +3 очки Юве в боротьбі з неаполітанцями!

Пізніше, такої ж помилки припустився Індзагі в матчі проти тих же міланців.

Наприкінці гри (75 хв), Індзагі вирішив дати відпочинок найкращому бомбардиру римлян – Іммобіле, при рахунку 2:1 в свою користь.  Форварда міняє захисник Жордан Лукаку і команда грає в 5 захисників. До чого це призводить? На 78 хвилині Мауро Ікарді зрівнює рахунок з пенальті, а на 81 Весіно забиває переможний гол.

Огляд:

Індзагі повторяє помилку Спалетті й в цьому разі ця помилка призвела до втрати місця в Лізі Чемпіонів, до якого клуб доволі успішно йшов на протязі всього сезону. Ну і звичайно, стартовий склад зазнає змін найближчим часом.

Римляни в боротьбі за київський фінал.

Доволі цікавий матч з точки «якщо б», а отож якщо б в цьому матчі перемогли римляни, то хто знає яким був би фінальний матч в Києві. Можливо б ми не побачили сліз Салаха, помилок Каріуса, а також кубку в руках Роналду?

Отож, 65 хвилина, рахунок 2:2… відверта гра Арнольда рукою в штрафній, після чого арбітр не показав на точку, а римляни подали всього лише кутовий.

Хто знає, що б сталось, якщо б римляни реалізували пенальті та вийшли вперед за 30 хвилин до завершення матчу? Нагадаємо, що матч завершився перемогою вовків 4:2

Яка у вас думка? Як склались би ці події, якби не...? :)