Всі новини

Новини EPT Paris 2023: Брюер виграв турнір хайроллерів з бай-іном €25 000, у Day 2 FPS Main Event пройшло відразу шість українців

18 лютого 2023, 12:06

Близько 15 години знадобилося гравцям, щоб визначити чемпіона турніру €25 000 Single-Day High Roller. У події взяли участь 33 покеристи (всього 44 входи) з усього світу, а чемпіоном став американський професіонал Кріс Брюер.

У хедз-апі Брюер зустрівся з бразильцем Феліпе Кетцером, з яким і розділив більшу частину призового фонду: Брюер заробив €357 180, а Кетцеру довелося задовольнитись втішним призом у розмірі €232 800. Також серед тих, хто фінішував у призовій зоні опинились Даніель Дворесс, Нік Петранджело, Рен Лін та Орпен Кісачікоглу.

У турнірі FPS Main Event добігли кінця всі три стартові флайти. За їх результатами в турнір було зареєстровано 2 071 вхід, а у наступний етап зуміли пройти 470 гравців. Серед них одразу шість представників України. До Олексія Натоптаного, Романа Уланова, Івана Кузива, Василя Забродського і Миколи Сергієнка, які гарантували собі вихід у Day 2 раніше, приєднався Ігор Ярошевський. Тепер ці гравці зможуть продовжити боротьбу за призовий фонд у розмірі €2 000 000.