Всі новини

Віталій Андронов: «Дорога на матч з «Кошаліном» забрала 21 годину»

11 вересня 2022, 14:27

Головний тренер львівської «Галичанки» Віталій Андронов поділився враженнями від перемоги (32:29) над «Кошаліном» у першому турі польської Суперліги.

«Емоції зашкалюють і добре, що вони зашкалюють у бік позитиву. Дуже хвилювалися, це перша наша гра. У першому таймі дуже хвилювалася, наробили помилок, а в другому таймі вже більш-менш розібралися із суперником. Тому вітаю всіх наших уболівальників і всю Україну з цією дуже важливою перемогою.

Дорога на матч забрала 21 годину, 7 годин простояли на кордоні. Це викликало найбільші занепокоєння. На матч у нас було 14 гравців з воротарями.

Ми розуміємо, що у новій лізі нам буде складно, але ми саме для цього сюди і вв'язалися, щоб зростати. Все буде непросто, але ми готові, будемо битися», - сказав Андронов.