Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 23 квітня 2023
Касимпаша
1:2
Коньяспор
Адана Демірспор
5:3
Кайсеріспор
Газіантеп
0:3
Аланьяспор
Галатасарай
3:3
Фатіх Карагюмрюк
Хатайспор
0:3
Анкарагюджю
Сінт-Трейден
0:1
Антверпен
Брюгге
7:0
Ейпен
Андерлехт
2:3
Мехелен
Гент
1:2
Остенде
Левен
3:2
Стандард
Кортрейк
2:4
Юніон
Зюлте-Варегем
2:3
Серкль Брюгге
Шарлеруа
2:2
Генк
Шарлотт
1:0
Коламбус Крю
Цинциннаті
2:1
Портленд Тімберс
Монреаль
2:0
Нью-Йорк Ред Буллс
Нью-Інґленд Революшн
2:1
Спортинг Канзас-Сіті
Нью-Йорк Сіті
3:1
Даллас
Орландо Сіті
1:3
Ді Сі Юнайтед
Філадельфія Юніон
4:2
Торонто
Х'юстон Динамо
1:0
Інтер Маямі
Нешвілл
1:1
Лос-Анджелес
Колорадо Репідс
1:1
Сент-Луїс Сіті
Реал Солт-Лейк
3:1
Сан-Хосе Ертквейкс
Лос-Анджелес Ґелаксі
2:0
Остін
Сіетл Саундерс
1:0
Міннесота Юнайтед
Атланта Юнайтед
2:1
Чикаго Файр
Сан-Паулу
3:0
Америка Мінейру
Куяба
1:1
Брагантіну
Крузейру
1:0
Ґреміу
Інтернасьйонал
2:1
Фламенґу
Васку да Гама
2:2
Палмейрас
Сантус
0:0
Атлетіку Мінейру
Олесунн
0:3
Буде-Ґлімт
Гам-Кам
2:0
Стремсґодсет
Русенборг
1:1
Саннефіорд
Сарпсборг-08
0:0
Одд
Стабек
3:0
Геуґесунн
Тромсе
1:1
Вікінґ
Ліллєстрем
2:1
Мольде
Сентраль Кордоба
0:2
Годой Крус
Бельграно
1:0
Ньюеллс Олд Бойз
Сан-Лоренсо
1:0
Платенсе
Росаріо Сентраль
2:2
Бока Хуніорс
Інституто
1:1
Банфілд
Естудіантес
1:0
Тальєрес
Консадоле Саппоро
2:2
Авіспа Фукуока
Альбірекс Ніігата
0:2
Касіма Антлерс
Кіото Санга
2:3
Саган Тосу
Сересо Осака
1:0
Касива Рейсол
Нагоя Грампус
2:2
Сенан Беллмаре
Кавасакі Фронтале
1:1
Урава Ред Даймондс
Гамба Осака
1:1
Йокогама
Omarska
0:0
Tekstilac Derventa
FK Sloboda Mrkonjić Grad
2:1
Дрина Зворник
NK Vis Simm-Bau
0:0
FK Goražde
FK Radnik Hadžići
2:1
Будучност Бановичі
Младост Добой
1:1
ГОШК
Radnički Lukavac
0:1
HNK Tomislav Tomislavgrad
Єдність Біхач
1:2
NK TOŠK Tešanj
Stupčanica Olovo
2:0
FK Rudar Kakanj
Травник
2:1
NK Bratstvo Gračanica
Звієзда
1:0
Градіна
Тромсдален
5:0
Стреммен
Гроруд
2:1
Brattvåg IL
Стьєрдальс-Блінк
6:3
Brann II
Egersunds IK
2:1
Люн
Vålerenga Fotball II
5:0
Sportsklubben Træff
Тарсус Ідман'юрду
0:7
Esenler Erokspor
Шанлиурфаспор
0:0
Soma Spor Kulübü
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
1:2
Назіллі Белєдіє
Дюзджеспор
1:2
Батман Петрольспор
Інегелспор
4:1
Сівас 4 Ейлюль
Байбурт-Груп
1:4
Амед
Isparta 32 Spor Kulübü
2:2
Бурсаспор
Менеменспор
2:1
Афжет Афьонспор
Ерзінджанспор
0:1
Чорум
Карачабей Беледієспор
2:2
Анкара Демірспор
Єні Діярбакирспор
0:3
Коджаеліспор
Фетхієспор
7:1
Балікесірспор
Адияманспор
0:3
Буджаспор-1928
Ванспор
2:2
Serik Belediye Spor Kulübü
Іскендерунспор
4:1
Kırşehir FK
1461 Трабзон
1:0
Ушак Спортиф Генчлікспор
Етімесгут Беледьєспор
1:1
Кастамонуспор
Кирклареліспор
4:0
Пазарспор
Зонгулдак Кемюрспор
1:0
Сарієр
Біласиця Струмиця
2:1
Пелістер
Sloga Vinica
1:1
Тетекс
Воска Спорт
2:1
Вардар
Гостивар
5:1
FK Kozhuf Gevgelija
Besa Dobërdoll
1:0
KF Aresimi 1973
Саса
2:1
Охрід
Pehchevo
1:3
FK Detonit Plachkovica
FK Karaorman 2017 Struga
4:0
Борець
MŠK Žilina II
3:3
FC ŠTK 1914 Šamorín
Petržalka
7:1
MFK Dolný Kubín
Slovan Bratislava II
1:1
Погроння
FK Rača
0:0
FK Považská Bystrica
Аксарайспор
3:1
Акхісарспор
Бергама Біледія
2:5
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
Fatsa Belediyespor
3:0
Arguvan Belediye Spor Kulübü
Ніде Біледія
0:3
Bursa Yildirim Spor
Kepez Belediyespor
3:1
Mus Menderesspor
Халіде Едіп Адиварспор
5:1
Sapanca Spor Kulübü
Артвін Хопаспор
2:1
Тепеджик Білєдіє
Анкара Адліє
1:1
Ербааспор
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
3:0
Османієспор
Yeni Orduspor Kulubu
5:0
Ескішехірспор
Belediye Derince Spor Kulübü
0:0
Едірнеспор
Елязигспор
3:1
Sile Yildizspor
Agrispor
0:0
1954 Kelkit Belediyespor
Єні Амасьяспор
1:1
Йомраспор
Чаталджаспор
0:0
Каршіяка
Кютахьяспор
2:1
Hacettepe 1945
Невшехірспор Генчлік
0:0
Конья Шекерспор
Байрампашаспор
0:1
Караман Беледієспор
Айваликгюджю
3:0
Тургутлуспор
Eynesil Belediyespor
3:1
Елязіз Беледієспор
Тюрк Метал Кириккале
0:2
Orduspor 1967
Bulvarspor
3:0
Кахраманмарашспор
Ergene Velimese Spor
2:0
Дариджа Генчлербірліги
Гюмюшханеспор
0:2
Офспор
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
1:2
Iğdır FK
Yeni Mersin İdman Yurdu
3:1
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
FC Baník Ostrava II
5:0
Граніце
FC Hradec Králové II
0:0
FK Přepeře
FK Chlumec nad Cidlinou
0:1
Сокіл Живаниці
FK Mladá Boleslav II
2:0
Колін
FC Bohemians Praha 1905 II
3:2
FK Dukla Praha II
FK Teplice II
2:1
Сокол Запи
Сокол Брозани
3:1
Усті-над-Лабем
Povltavská fotbalová akademie
2:0
SK Dynamo České Budějovice II
Гавіров
0:3
MFK Karviná II
FC Slovan Liberec II
7:0
Двор Кралове
MFK Chrudim II
2:0
Cidlina Novy Bydzov
FC Slovan Havlickuv Brod
3:1
Bystřice nad Pernštejnem
Славичин
0:1
Kozlovice FC
Метеор
2:2
SK Újezd Praha 4
TJ Jiskra Domažlice II
0:2
Славою Чеськи Крумлов
Opava II
5:0
Іскра Римаржов
FK Krnov
1:0
Bílovec
FK Bospor Bohumin
2:1
Новий Йічін
Polanka
0:1
Валаське Мезиржичі
Tj Sokol Lanzhot
1:0
Vysočina Jihlava II
Сокіл Тасовіце
2:2
Ждяр-над-Сазавоу
Tatran Vsechovice
0:1
Skastice
Пенчін-Турнов
1:1
SK Benatky Nad Jizerou
Деволі
6:1
Бутрінті
KS Delvina
5:2
Мемаліай
KS Maliqi
4:1
Албпетрол
AF Elbasani
3:1
Шкумбіні
Поградеці
2:1
Labëria FC
Luftëtari
0:1
Тепелена
Гуанчжоу
0:0
Liaoning Shenyang Urban
Dandong Tengyue
1:1
Shanghai Jiading Huilong
Shijiazhuang Gongfu
0:1
Сичуань Гуаньчен
Suzhou Dongwu
1:0
Yanbian Longding FC
Quick
3:0
Груне Стер
RKVV Door Eendracht Macht
0:0
Tot Ons Genoegen Berkel
Йос Ватерграфсмер
0:4
Геркулес
ЕДІ ′19
0:2
УНА
sv Oefening Staalt Spieren '20
0:2
АДО ′20
ВВ Бароньє
1:5
Блаув Гел '38
Донген
2:1
Гемерт
ХБК 21
5:0
ОЮК Росмален
Хускварна
2:3
Lindome GIF
Österlen
1:4
Simrishamn
FC Rosengård
3:0
Vånga Mjönäs Arkelstorp IK
Herrestads AIF
0:1
Torslanda IK
Форвард Еребру
2:0
Nordvärmland
Sävedalen
1:0
Nässjö
Sandvikens AIK
1:1
FC Arlanda
IFK Österåker
4:0
Järfälla
Berga
1:3
Balkan
Haninge
0:3
Smedby
IFK Östersund
0:4
Team TG FF
IK Franke
0:2
Enskede IK
Mjölby
2:4
Nykoping BIS
Broki
2:2
Santos FC
Surinaams National Leger
6:3
Slee Juniors FC
NV Dash FC Inter Wanica
1:2
SV Notch Moengo
Les Astres FC de Douala
0:3
APEJES Football Academy
Gazelle FC
3:1
Bamboutos de Mbouda
Dragon de Yaoundé
2:2
AS Fortuna Mfou
Fovu Club de Baham
4:1
Yafoot
Юньйон Дуала
0:0
Fauve Azur Elite FC
Ararat-Armenia FC II
0:1
Гандзасар
SC Mika Yerevan
1:1
FC Urartu II
FC Ararat Yerevan II
3:0
FK Lernayin Artsakh Goris II
Clube Desportivo da Huíla
Cuando Cubango
ASK Dragão do Uíge
0:0
Bravos do Maquis FC
Петру Луанда
2:0
Académica Petróleos do Lobito
Velsen
1:4
Бі Кейк 1887
SJC Noordwijk
3:3
ХБС
РКАВВ
2:0
Heino
Де Зуавен
0:2
Хогевен
VKW
0:1
Алфенс Бойс
Рохда Ралте
0:2
Vpv Purmersteijn
Хоогланд
2:2
AWC
Silvolde
1:1
РКСВ Нюнен
RKZVC
0:5
Халстерен
Orion
2:3
ХВКГ
Moerse Boys
5:1
ЕВВ
Венрай
3:4
Юліана 31
Унітас 30
2:0
Лонга'30
Мерсен
2:0
Kampong
Hiiumaa
4:3
JK Tervis Pärnu
Tartu Welco II
0:2
Тарвас
Viimsi II
1:3
Маарду
Ararat
1:0
Аякс Ласнамяе
Saue
0:2
Кейла
Saku Sporting
3:2
Poseidon
Tallinna FC Flora III
4:1
JK Tabasalu II
MMKS Concordia Elbląg
2:0
Sokol Ostroda
SKS Baltyk Gdynia
2:4
KS Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański
2:2
GKS Cartusia Kartuzy
Miedź Legnica II
2:4
PTS Ślęza Wrocław
Korona Kielce II
3:2
KS Lublinianka Lubin
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
MKS Sokół Sieniawa
Гамлакарлебю
2:0
Kuopion Elo FC
Jakobstads Bollklubb
8:1
Jalkapalloseura Hercules
TiPS
0:2
Pallokerho-35 ry
Oulun Työväen Palloilijat
0:3
FC Vaajakoski
Тампере Юнайтед
2:0
Гранкулла
Vihiga Bullets
0:2
Homeboyz
Leopards
2:2
KCB
Nzoia Sugar
12:00
Leopards
Sofapaka
12:00
Kenya Police
Ulinzi Stars
12:00
Fortune Sacco
Wazito
12:00
KCB
Хайлігенкройц
4:0
Lafnitz II
Лангенор
2:0
USC Rohrbach
SV Schwarzach
2:1
Siezenheim
Völs
0:1
SC Münster
WAF pinova Telekom Vorwärts Brigittenau
0:3
SV Donau
Austria Lustenau II
6:4
Ludesch
UFV Thalgau
2:0
Adnet
Ваккер Інсбрук
1:1
Innsbrucker AC
Bramberg
7:0
Altenmarkt
Bouaké FC
0:0
СОА
Спортінг Ганьоа
2:1
FC Lys Sassandra
SOL FC
0:1
San-Pédro FC
AS Denguélé d'Odienné
0:3
Académie de Football Amadou Diallo de Djékanou
Pratzerthal-Redange
0:5
Norden
Colmarberg
0:4
Lorentzweiler
Hosingen
2:2
Young Boys
Авнер
0:2
Erpeldange
Sporting Mertzig
1:1
Feulen
Berdorf Consdorf
0:2
Jeunesse Useldange
Bastendorf
1:1
Kehlen
Minerva Lintgen
1:2
Alliance Aischdall
Red Star Merl-Belair
1:4
Sandweiler
Union Mertert
0:6
The Belval Belvaux
Blo-Wäiss Izeg
0:0
Schengen
Résidence Walferdange
3:2
Syra Mensdorf
URB
4:0
ФК Еш
Уніон Кайл-Тетанж
3:2
Red Black Egalité
CeBra 01
0:1
Koeppchen
Attard
5:2
Mtarfa
Лія Атлетік
4:2
Fgura United
Qrendi
2:2
Марса
Swieqi United
2:0
San Gwann FC
Вітторіоса Старз
0:0
М'абба
Clube Ferroviário de Nacala
3:0
Clube Ferroviário de Quelimane
Ferroviário de Lichinga
2:1
Феррувіаріу Бейра
CD Costa do Sol
0:1
Блек Буллз Мапуту
Makó
Majosi SE
BSE
Ferencvárosi TC II
Diósgyőri VTK II
1:5
Debreceni VSC II
Győri ETO FC II
1:0
Zalaegerszegi TE II
Puskás Ferenc Akadémia FC II
1:1
Komáromi VSE
Újpest FC II
0:1
MTK Hungária FC II
Karcag SE
1:0
FC Hatvan
Putnok FC
1:0
Budapesti Vasas SC II
Tiszafuredi VSE
1:5
Füzesgyarmati SK
Sényő Carnifex FC
0:4
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
BKV Előre SC
1:2
Kisvárda Master Good II
Jászberényi
0:5
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Körösladány MSK
2:0
Pénzügyőr SE
Debreceni Egyetemi AC
1:0
Егер
BVSC-Zuglo
2:0
Hajdúszoboszlói SE
Budaörsi SC
2:1
Ракоці
Csornai SE
1:2
Balatonfüredi FC
III. Kerületi TUE UPE
3:0
Татабанья
Kelen SC
0:1
MOL Fehérvár FC II
Zsámbéki SK
1:1
Bicskei TC
Nagykanizsa FC
7:0
Móri SE
VLS Veszprém
4:1
Gyirmót SE II
Teskánd
0:3
Érdi Városi SE
Сільня
4:0
Meton Dabas FC
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
0:4
Hódmezővásárhely FC
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
3:0
Kecskeméti TE II
Bánk SE
1:4
Budapest Honvéd FC II
KSE Iváncsa
3:0
Агроспеціаліст
Ceglédi VSE
1:2
Paksi SE II
PTE-PEAC
1:1
BSS Monor
Bugesera FC
1:1
Gasogi United FC
Muhazi United FC
1:2
Район Спорт
Musanze FC
0:0
Association Sportive de Kigali
Rockdale Ilinden FC
1:3
Central Coast Mariners FC Under 21
Sydney United 58 FC
2:2
NWS Spirit FC
APIA Leichhardt FC
3:0
Sydney Olympic FC
Edgeworth Eagles FC
2:2
Maitland FC
Broadmeadow Magic FC
1:1
Lake Macquarie City FC
Newcastle Olympic FC
1:2
Charlestown Azzurri FC
Tambankulu Callies FC
0:0
Madlenya FC
Manzini Sea Birds FC
8:0
Seven Dreams
Мбабане Суоллоус
1:1
Mbabane Highlanders FC
Moneni Pirates FC
1:3
Грін Мамба
Young Buffaloes FC
1:1
Роял Леопардс
Wagiya
3:2
Internacional FC
Benque DC United
2:3
San Pedro Pirates
Altitude FC
1:0
Hankook Real Verdes United FC
Progresso FC
1:2
Port Layola FC
Club Deportivo Ocotal
2:1
Juventus Managua
Managua FC
0:3
Universidad Nacional Autónoma de Nicaragua
Matagalpa
0:1
Real Estelí FC
ART Municipal Jalapa
3:1
Club Sport Sébaco FC
Juventud Pinulteca
3:0
Aurora FC
CSD Zacapa
0:0
Санарате
Coatepeque FC
1:0
Маркенсе
Nueva Concepción
3:1
Сан-Хуан-Ла-Лагуна
ФК Катаріна
3:1
Deportivo Quiché FC
Chimaltenango FC
4:0
Депортіво Барберена
Маріска
8:0
Jeunesse Schieren
Гревенмахер
1:1
Роданж 91
Blô-Weiss Medernach
1:2
Хамм Бенфіка
Alisontia Steinsel
0:0
Jeunesse Junglinster
Женесс Канах
5:1
Bettembourg
Yellow Boys Weiler
2:4
Рюмеланж
Шиффланж
2:1
Berdenia Berbourg
Мамер
5:0
Atert Bissen
Херк-де-Стад
4:3
Zepperen-Brustem
Ла-Рош
2:0
Royal Union Sportive Assenois
Chaumont
1:0
Месансі
Лонльє
2:1
Оппань-Вери
У
5:0
Женесс Фрелануаз
Лоррен Арлон
3:0
Бастонь
Gouvy
2:0
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
Ет Бельмон
3:3
Sartoise
Bregel Sport
2:1
Zonhoven United
Верстанд Курсел
4:1
Alken
Achel
2:0
Торпедо Хасселт
KFC Park Houthalen
5:0
Hechtel FC
FC Helson Helchteren
3:0
Juve Hasselt
Грун Стар Бек
2:0
Herkol
Ельсатуз
4:1
Мелан-Мішеру
R Ougrée FC
3:2
FC Eupen
Malmundaria
2:2
Омбур
Ба-Оа
3:1
Анню
ЮКЕ Льєж
1:4
Обіль
Бофе
2:2
Ster-Francorchamps
JS Fizoise
2:1
Etoile de Faimes
FC Du Geer
4:0
Sprimont II
FC Fenixx Beigem Humbeek
3:1
Грімберген
Melsbroek
3:2
Eendracht Mazenzele Opwijk
Herent
3:1
Hoegaarden-Outgaarden
Linden
1:3
Батьківщина Де Хук
Veltem
0:1
Bertem-Leefdaal
KCVV Elewijt
4:0
Liedekerke
Стаді Бірбек
2:2
Bodegem Kapelle United
Huldenberg
1:3
KFC Wambeek-Ternat
Антоніа
1:2
Восселар
Herselt
0:3
Берлар-Хейнкант
SK 's Gravenwezel-Schilde
1:2
Loenhout
Марікерці
2:3
K Kontich FC
Спортінг Тісселт
3:3
Ranst
Тернесе
1:0
Берг ен Дал
KBSK Retie
3:0
Ворселар
Eendracht Zoersel
1:0
Де Кемпен
Andennais
1:1
Кондрузьєн
Гран Ле
4:0
Chevetogne
US Dinantaise
2:3
Biesme
Спи
8:2
Flavion-Morialmé
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
5:0
US Saint-Hadelin-Haversin
Nismes
0:4
Луа
Арке
2:1
Мею Б
Fernelmont-Hemptinne
4:1
Борен
Варсенаре
1:1
Зеделгем
KSV Veurne
2:2
RC Lauwe
Сасспорт Бузинге
1:4
KVC Deerlijk Sport
Яббеке
0:0
Остніувкерке
KFC Moen
3:7
Wevelgem City
Мелебеке
2:4
Бланкенберг
Расінг Варегем
1:1
Діксмейде
Лауе
5:0
Sparta Heestert
Свелта Мелселе
2:3
СК Дендерхаутем
Беверен
0:3
Sint-Denijs Sport
Берларі
3:1
Соттегем
Kleit Maldegem
1:1
Ardennen
Сент-Ніклас
Excelsior Mariakerke
KFC Heikant Zele
2:2
Grembergen
Munkzwalm
3:1
KVC De Toekomst Borsbeke
Haasdonk
6:2
Ендрахт Зеле
Бузе
1:0
Hornu
Le Roeulx
2:4
Royal Albert Quévy-Mons II
Belœil
2:3
Molenbaix
FC Flénu
2:1
Сольрезьєнн
RUS Courcelles
0:3
Péruwelz
Luingnois
5:1
Мортіньє
Antoing
3:2
Ransart
Gilly
1:2
Суаньї Спорт
KFC Eksel
3:1
Меувен
Trois Bassins FC
1:0
Сен-Мар'єн
OC Saint-Andre Les Leopards
0:0
JS Piton Saint-Leu
Сен-Дені
1:1
Сен-Полуа
Excelsior
1:0
Saint-Louis
Жанна Д'Арк
1:0
Сент-Сюзанн
La Tamponnaise
0:1
Сен-П'єруаз
Capricorne
2:3
SC Chaudron
Cayon
1:1
Security Forces United
Old Road Jets United
4:1
Sandy Point FC
Village Superstars
0:1
C.C.C. Bath United
Garden Hotspurs
1:1
Newtown United
Koninklijke Beerschot VA B
1:2
Хасселт
KV Mechelen B
0:1
Спаувен-Мопертінген
Бохолт
0:1
Каппеллен
Pepingen-Halle
1:3
Мерксем
Cercle Brugge KSV B
0:4
Гюллеґем
Ендрахт Алст
1:3
Іпр
Спарта Петегем
4:1
Веттерен-Кватрехт
Варнан
2:5
Union Namur
Амуар
2:2
Waremme
Stockay-Warfusée
1:1
Stade Disonais
Solières Sport
1:4
Тюбіз
Royale Union Saint-Gilloise II
0:2
Акран
Dinamo Puerto La Cruz
3:4
Fundación AIFI
Atlético La Cruz
1:1
Club Sport Marítimo de Venezuela
Titanes
0:2
Real Frontera
Fundación Lara Deportiva
1:1
Héroes de Falcón
Петарі
1:2
Academia Anzoátegui
Уренья
6:1
Яракуянос
Арцакена
3:0
USD Palmese
ASD Cassino Calcio 1924
0:1
COS Sarrabus Ogliastra
Кьєті
3:1
Термолі
SSD CynthiAlbalonga
0:1
Фано
Vigor Senigallia US
1:0
Avezzano Calcio A.S.D
Montegiorgio
0:1
ASD FC Matese
Пінето
2:2
Porto D' Ascoli
SSD San Nicolò Notaresco
2:1
Про Васто
Самбенедетез
1:0
ASD Vastogirardi
Team Nuova Florida
2:1
Roma City FC
Tolentino
2:1
Трастевері
GS Arconatese 1926
2:1
Franciacorta
US Breno
1:4
ASD Alcione
ASD Calcio Brusaporto
1:2
Лумеццане
Calcio Desenzano Calvina
1:3
USD Casatese
Caronnese
1:2
Понтисола
Sona
3:2
Varesina
ASD Città di Varese
1:0
Folgore Caratese
SSD Real Calepina FC
2:2
Сереня
Villa Valle
2:1
SSD Virtus Ciserano Bergamo
Atletico Uri
0:1
Сорренто
Казертана
1:2
US Angri Calcio 1927 ASD
Лупа Рома
1:1
Паганезе
Поміція
1:0
Апрілія
Real Monterotondo Scalo
3:1
Nola 1925
SSD Tivoli Calcio 1919
0:1
ASD Ilvamaddalena 1903
Vis Artena
1:3
ASD Portici
US Bitonto
0:2
FBC Gravina
Кавезе
1:2
Мартіна Франка
Читта ді Фазано
0:1
FC Vis Afragolese 1944
Матера
1:1
Барлетта
FC Francavilla 1931
2:0
Lavello
Gladiator
0:0
Віртус Казарано
Molfetta Calcio
1:0
Ночеріна
AC Nardò
0:2
Бріндізі
Puteolana
0:3
ASD Team Altamura
Borgosesia Calcio
3:0
Castellanzese Calcio 1921
Козалі
2:2
FC Pinerolo
К'єрі
2:1
AC Asti
Fossano
0:1
ASD Chisola Calcio
Гоццано
0:1
Бра
SCD Ligorna 1922
2:0
Санремезе
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
1:2
Derthona
Stresa Sportiva
1:0
Леньяно
Vado FC
2:0
GS Castanese
Аверса Норманна
1:3
Катанія
A.S.D. Canicattì
4:1
ACD Città Di Sant’Agata
US Castrovillari Calcio
1:0
Cittanovese
Trapani 1905
2:1
Licata
Ачіреалі
3:1
Locri 1909
Lamezia Terme
2:0
Патерно
ASD Ragusa Calcio
1:1
ASD San Luca
ASD Sancataldese
3:0
Mariglianese
ASDP Santa Maria Cilento
3:0
Вібонезе
Caldiero Terme
1:1
ASD Cjarlins Muzane
Камподарсього
4:0
Calcio Montebelluna
Cartigliano
3:2
Адрієзе
Dolomiti Bellunesi
1:2
Luparense
Есте
1:1
US Levico Terme
Леньяго
2:1
UC Montecchio Maggiore
Местрі
2:1
Union Clodiense Chioggia SSD
ASD Torviscosa
2:2
ASD Villafranca
AC Virtus Bolzano
2:1
Портогруаро
ASD Flaminia Civita Castellana
1:0
Ghivizzano Borgo a Mozzano
Гаворрано
1:1
ASD Mobilieri Ponsacco
Orvietana Calcio
3:0
SSD Calcio Città di Castello
П'янезе
0:3
AS Ostia Mare Lido Calcio
Піджибонсі
1:0
Ліворно
Санджованнєзе
0:0
ASD Seravezza Pozzi Calcio
ASD Sporting Trestina
1:1
Montespaccato
ASD Calcio Tau Altopascio
5:0
Ареццо
ASD Terranuova Traiana
1:1
Гроссето
AC Aglianese
0:1
ASD Mezzolara
Корреджес
1:1
Bagnolese
US Corticella
5:0
ASD Salsomaggiore Calcio
Crema
2:5
Прато
Фанфулла
0:2
ACD Sant'Angelo 1907
Рівненна
1:3
AC Carpi
Real Forte Querceta
1:1
Джана Ермініо
AC Sammaurese
1:1
Polisportiva Lentigione Calcio
Scandicci
0:1
Пістоезе
United Riccione
2:2
Форлі
TJ Jednota Bánová
3:3
Інтер Братислава
FK Poprad
0:1
ŠK Odeva Lipany
MSK Tesla Stropkov
0:2
ŠK Novohrad Lučenec
MFK Snina
1:2
1.FK Svidník
TJ Baník Kalinovo
2:2
TJ Tatran Oravské Veselé
FC Slovan Galanta
1:2
AFC Nové Mesto nad Váhom
TJ Družstevník Veľké Ludince
4:0
Vrakuňa
TJ Kovo Beluša
1:1
OK Častkovce
SFS Borac
1:1
Timok Zaječar
Car Konstantin
2:0
FK Vlasina Vlasotince
FK Radnički Obrenovac
5:0
Jedinstvo Surčin
OFK Mihajlovac
2:0
FK Polet Ljubić
FK Takovo
3:0
Radjevac Krupanj
FK Sloga Požega
2:0
Budućnost Arilje
FK Sloga Bajina Bašta
5:0
Младі Радник
FK Smederevo 1924
3:3
Mačva 1929
Real Podunavci
2:4
Борац
FK Tutin
1:0
FK FAP Priboj
Sloga Kraljevo
1:0
Budučnost Krušik 2014
Brzi Brod
0:3
FK Budućnost Popovac
FK Timočanin Knjaževac
3:2
Ягодина
Zvezdara Beograd
5:0
Borac Lazarevac
W Connection
1:3
Athletic Club Port of Spain
Prison Service FC
1:1
Cunupia FC
La Horquetta Rangers FC
4:0
Point Fortin Civic FC
Defence Force FC
5:0
Morvant Caledonia United FC
Chimbarongo FC
1:2
Colchagua
Club Deportivo y Social Concón National
1:1
Colina
Provincial Ovalle
0:4
Unión Compañías
Unión Molinense CF
7:0
Alcantarilla FC
Madrid 2021 FP
1:0
Real Aranjuez
Хетафе Б
3:0
Триваль Вальдерас
Pozuelo Alarcón
3:0
Райо Вальєкано Б
CD Canillas
3:2
CD Galapagar
Collado Villalba
4:3
Лас Росас
СД Мостоліс
1:0
Алькала
Torrejón
0:3
Ursaria
RSC Internacional FC
1:2
Алькобендас Спорт
Mirandés II
3:1
CD Virgen Del Camino
Реал Титаніко
0:2
Леальтад
Європа
2:0
Монтаньєса
Girona II
2:2
Vilassar Mar
FC Vilafranca
3:5
Л′Опиталет
Grama
1:1
Сант-Андреу
Tona
1:1
CF Badalona (Badalona II)
Побла Мафумет
0:1
Сан-Крістобаль
Перелад
0:0
Sants
Castelldefels
1:2
UE Rapitenca
Кордоба Б
2:0
Salerm Puente Genil FC
Херес
3:1
Еспеленьйо
CD Pozoblanco
0:1
Conil
Gerena
3:0
Bollullos CF
Coria CF
0:5
Антоньяно
Sevilla III
3:1
AD Cartaya
Ayamonte CF
3:0
Rota
Лусена
1:0
Ceuta II
Марбелья
1:0
Реал Хаен
Motril
2:1
Huétor Tájar
Torre del Mar
8:0
Уракан Мелілья
Ель-Пало
1:0
Альмерія Б
Maracena
1:2
Малага Б
Атлетіко Поркуна
0:2
Аренас Армілья
CD Huetor Vega
2:1
Torreperogil
FC Málaga City
1:2
Ciudad de Torredonjimeno
Манакор
3:2
Collerense
PE Sant Jordi
1:3
Пенья Індепендент
CE Mercadal
1:0
CD Santanyi
Льосетенсе
3:0
Бініссалем
CE Sant Jordi
2:2
Побленсе
Platges de Calvia
2:0
Portmany
Андрач
3:0
Inter Manacor
Binéfar
0:1
Robres CD
UC La Estrella
2:3
CD Azuaga
Ibarra
1:1
Arucas
Панадерія Пулідо
1:1
Лас-Пальмас Б
Тамарасьєте
1:2
Вілья-Санта-Бріхіда
Estrella CF
1:1
Лансароте
CD Unión Sur Yaiza
3:2
Менсахеро
Депортіво Сан-Фернандо
1:2
Маріно
La Cuadra
1:2
CD Tenerife B
Кондаль
1:5
Каудаль
SD Ponferradina II
2:2
Арандіна
Сеарес
0:2
Praviano
Туїлья
1:2
Ковадонга
Льянера
2:3
L'Entregu
Luarca CF
0:1
Спортінг Хіхон Б
Барбастро
2:1
Huesca II
Cuarte
2:2
Ехеа
Епіла
1:2
Іллюека
AD Almudevar
2:1
Атлетіко Монсон
Calamocha
0:0
Тамаріте
Silva SD
3:1
Gran Peña FC
Атлетіко Артейхо
3:1
Viveiro
UD Ourense
3:0
Arzúa
Сомосас
2:1
Estradense
Racing Club Villalbes
2:1
Arosa SC
CD BARCO
0:1
Депортіво Б
Alondras CF
0:1
Paiosaco
Аро
5:0
River Ebro
Утрільяс
0:2
CD Caspe
Vianés
1:0
Anguiano
La Calzada
1:0
Berceo
Ойонеса
0:1
Agoncillo
Calahorra II
1:0
Casalarreina
Вареа
2:3
Наксара
Colunga
1:3
Avilés Stadium
Torrent
3:0
Athletic Torrellano
Silla CF
1:2
Оріуела
Acero
4:3
Hércules II
Jove Español
1:0
Villarreal C
Ельче Б
1:2
Адзанета
CD Roda
2:3
Гандія
UD Rayo Ibense
1:5
Patacona CF
Леванте Б
2:0
CD Castellón II
Ільєскас
5:1
Толедо
Tarancón
0:2
Конкенсе
Кінтанар-дель-Рей
4:0
La Solana
Вільяррубія
0:0
Torrijos
CF Talavera de la Reina II
1:1
Кальво Сотіло
Villacañas
2:4
Вільярробледо
CD Atlético Tomelloso
0:1
CD AZUQUECA
Атлетіко Пульпіленьйо
1:2
Ель-Пальмар
Лорка Депортіва
5:0
Bullense
La Unión Atlético
1:1
Расінг Мурсія
Muleno CF
3:4
UD Caravaca
ФК Херес
0:0
Fuente Cantos
Calamonte
4:0
Miajadas
SP Villafranca
2:2
Moralo
Olivenza
1:2
Don Álvaro
Агілас
0:2
Ucam Murcia II
Ostiches
2:0
Ентіт Манажуаз
Женесс Тамін
1:1
Турне
Еш
1:2
Оне
Crossing Schaerbeek
4:0
Тертр-відображ
Жодуань
3:5
RAS Monceau
Укль
1:5
Кувен-Марьємбур
Рапід Сімфорінуа
0:2
Женлі-Кеві
Рюмбеке
0:3
Voorde Appelterre
Ендрахт Вервік
2:0
Eendracht Aalter
Avanti
1:2
ВВ Хамі
Elene-Grotenberge
Anzegem
KFC Eppegem
2:0
Drongen
Йонг Леде
4:0
Wolvertem Merchtem
Вілсбеке
2:0
Темпо Оверейсі
HO Kalken
2:0
Roeselare Daisel
Везів
1:1
Гел-Мераут
Вітгор Спорт
2:1
Берінген
Діст
1:0
Синт-Ленартс
Хаутвенне
4:0
Веллен
Nijlen
4:2
Зварте Леув
Ендрахт Термін
2:0
Есперанса Нерпелт
Sporting Kampenhout
3:3
Олімпія Вейгмал
Schoonbeek-Beverst
0:2
Betekom
Рарен
5:0
Жеврі
RES Durbuy
3:2
Marloie Sport
Мормон
1:0
Мекс-Деван-Віртон
Ла Каламін
3:1
Спримон Комблен
FC Richelle United
0:2
Habay-la-Neuve
Юї
1:1
Сіне
Herstal
1:1
Евей
Рошфор
0:2
Лібрамон
Chernolomets 1919
2:0
Svetkavitsa Tg
Botev Novi Pazar
1:2
Ustrem Donchevo
Etar VT II
3:2
Sevlievo
FK Sliven
0:1
FK Chernomorets 1919 Burgas
Lokomotiv Plovdiv II
4:2
Spartak Plovdiv
GRC Groningen
1:4
FC Dalfsen
Jubbega
1:1
GVAV-Rapiditas
SVBO
4:2
VV Rolder Boys
WVV
2:1
GOMOS
TVC '28
3:0
Roden
SDZ
3:4
Kolping Boys
АФК 34
4:1
Hoofddorp
Uitgeest
4:4
AGB
Assendelft
2:2
Hillegom
Fortuna Wormerveer
2:1
RKSV Vitesse '22
LSVV
0:2
SV HBC
SV De Meer
1:2
IVV Landsmeer
SDO
0:3
Voorwaarts T
Де Батавен
1:1
ВСВ Апелдорн
Columbia
3:3
Bemmel
Leones
0:1
Berghem Sport
Woezik
2:1
Winterswijk
Sarto
0:1
Немелар
Erp
1:0
't Zand
Van Onderaf Begonnen Goirle
3:3
SV Marvilde
Boshuizen
3:0
Гелдроп
СВ Сомерен
1:2
Venlosche Boys
EFC
0:0
Chevremont
Volharding
4:3
Сустерен
Minor
2:0
Схасберг
Де Стер
1:4
Wittenhorst
ЕХК
2:2
BSV Limburgia
CVV Germanicus
1:4
RKSV NEO
Best Vooruit
4:2
Heeze
Eindhoven AV
0:1
SC Kruisland
ДОСКО
0:4
TAC'90
Ерміоніда
0:4
Еолікос
Паніліакос
2:1
Foinikas N. Epidavrou
Паніоніос
3:1
AE Pyliou
Pangytheatikos
2:1
Родос
G.A.S Ialysos 1948
3:0
APS Patrai
AE Mykonos
3:0
Aias Gastounis
Panargiakos FC
5:0
Diavolitsi
Moschato
1:0
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
AO Tympakiou
1:3
AS Aris Petroupolis 1926
Agios Ierotheos
0:4
Кераціні
Фостірас Таврос
0:1
AO Agia Paraskevi
Agios Nikolaos
1:1
Юхтас
Almyros AO Anagenisi Gaziou
1:0
FC Marko
Етнікос Пірей
0:0
Poros
AO Ypatou
3:0
Закінтос
AS Apollon Pargas
0:1
PO Fikis
AO Chalkis
0:6
Панелефсиніакос
Тілікратіс
2:0
AE Lefkimmi
AO Asteras Petriti
2:1
Panagriniakos
AGS Vyzas Megaron
7:0
Nafpaktiakos
Трикала
2:2
Digenis Neochori
Apollon Paralimniou FC
1:2
Термаїкос Терміс
Кавала
2:2
AE Poseidon Nea Michaniona
Кампаньякос
2:3
Пантракікос
Aris Avato
1:0
Pandramaikos
Агротікос Астерас
2:0
M. Alexandros Orfaniou
Докса Драма
6:0
Orfeas Xanthis
Alexandroupoli FC
1:4
AS Nestos Chrisoupolis
Makedonikos Foufas
5:2
Олімпіакос Волос
Thyella Sarakinoi
3:0
Перікос
PAO Kristonis FC
3:2
AO Chaniotis
Elassona
1:1
Козані
AEP Kozani
1:1
Касторія
Edessaikos
2:2
Ethnikos Neou Keramidiou
GAS Svoronou
5:2
AO Dotieas Agias
Люзі-2008
3:0
Тербуні Пука
Люшня
2:1
Динамо Сіті
Беса
0:1
Оріку
Турбіна Церрік
0:4
Скендербеу
Корабія Пішкопія
0:0
Бурелі
Флямуртарі
0:1
Томорі
Апольонія
3:1
Бесіледя
Вілья Дальміне
1:0
Естудіантес де Касерос
Альдосиві
0:1
Атлетико Атланта
Олл Бойз
0:1
Патронато
Сан-Тельмо
0:2
Сан-Мартін Сан-Хуан
Альмагро
1:0
Дефенсорес Унідос
Трістан Суарес
3:2
Расінг Кордоба
Мітре Сантьяго-дель-Естеро
0:2
Ферро Карріль Оесте
Депортіво Майпу
1:0
Браун де Андроге
Чако Фор Евер
0:0
Хімнасія де Хухуй
Індепендієнте Рівадавія
2:0
Кільмес
Універсідад Сан-Мартін
0:2
Альянсу Універсідад
Аякучо
2:4
Коммерсіантес Унідос
Сантос де Наска
0:1
Депортіво Льякуабамба
Альфонсо Угарте
3:0
Депортіво Коопсоль
Raj Pracha Thailand FC
0:2
Кастомс Юнайтед
Удонтхані
1:2
Накхонпатхом Юнайтед
Самутпракан Сіті
1:3
Чіангмай
Супханбурі
0:1
Касетсат
Тотіги
1:0
Iwaki
Зеспакусацу Гумма
0:0
Токусіма
Цвайген Канадзава
1:2
Джубіло Івата
Fujieda MYFC
3:2
Вегалта Сендай
Оіта Трініта
0:1
Міто Голлігок
Атлетіко Балеарес
2:1
Хімнастик
Амореб'єта
1:0
УД Логроньєс
Осасуна Б
2:2
Мурсія
Бадахос
3:0
Фуенлабрада
Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс
0:3
Расінг Ферроль
Райо Махадаонда
1:0
Кордоба
Меріда АТ
3:1
Культураль Леонеса
СД Логроньєс
0:1
Сабадель
Сан-Фернандо
4:2
Понтеведра
Ельденсе
2:2
Алькояно
Ліненсе
0:2
Альхесірас
Ла Нусія
1:1
Реал Сосьєдад Б
Депортіво
1:0
Сеута
Корнелья
2:3
Калаорра
Реканатезе
4:0
Анкона 1905
Ріміні
1:1
Монтеварки Аквіла
Віс Пезаро
1:0
Каррарезе
Алессандрія
0:1
Чезена
Сассарі Торрес
1:1
Фермана
ASD San Donato Tavarnelle
1:0
Фіоренцуола
Понтедера
1:1
Губбіо
Реджана
2:2
Імолезе
Луккезе
2:0
Ольбія
Сієна
1:2
Віртус Ентелла
Таранто
0:0
Мессіна
Юве Стабія
2:2
Аудаче Черіньйола
Потенца
3:2
Катандзаро
Латіна
2:1
Андрія
Монополі
2:1
Gelbison Cilento SSD
Кротоне
3:1
Джульяно
Авелліно
0:2
Нуова Монтерозі
Пічерно
0:3
Пескара
Фоджа
4:0
Туріс
Вітербезе Кастренсе
2:1
Віртус Франкавілла
Торпедо Міас
0:1
Урал-2
Тюмень
2:1
ФК Челябінськ
Хімік-Серпень
0:1
Амкар
Торпедо-2 Москва
2:2
Родина-3 Москва
Хімік
3:0
Зеніт-2
Зірка Санкт-Петербург
5:2
Динамо Вологда
Динамо-2 Москва
2:2
Динамо Санкт-Петербург
Прапор Праці
1:1
ФК Ядро
Блау-Вайсс Лоне
2:1
Айнтрахт Нордерштедт
Грайфсвальд
1:2
Енергі
Герта-2
2:0
Лукенвальде
Нюрнберг-2
1:1
Іллертіссен
Тевтонія
2:2
Гафельзе
Гольштайн-2
3:2
Боруссія Гільдесгайм
Фенікс Любек
4:4
Ганновер-2
Рот-Вайсс Кобленц
0:3
Гоффенгайм-2
Рот-Вайсс Ален
0:3
Рот-Вайсс Обергаузен
Віденбрюк
4:1
Шальке-2
Динамо Берлін
2:1
Рот-Вайсс Ерфурт
Winterthur II
1:2
Хенгг
Делемон
3:2
Блек Старз
Мюнзінген
2:3
Дорнах
Лангенталь
2:0
Баскур
Ешен/Маурен
3:0
Таверн
Косова
2:1
Grasshopper II
Servette FC II
4:1
Мерен
Палома
3:1
Аймсбюттель
Геестемюнде
4:2
Комет Арстен
Тюркіє
0:6
Вікторія Гамбург
1. FC Frankfurt
0:2
Blau-Weiß 90 Berlin
Маккабі Берлін
5:0
Pampow
Нойруппін
0:1
Ростокер
Герта Шарлоттенбург
2:1
Mecklenburg Schwerin
Штаакен
0:0
Ганза-2
Вольтмерсгаузен
2:3
Бремергафен
Ваккер Нордхаузен
1:1
Галле
Айнгайт Вернігероде
2:4
Будісса
An der Fahner Höhe
3:3
Ауербах
DJK Bamberg
3:3
Вайден
Neuhof
3:0
Вікторія Грісгайм
TSV Steinbach II
2:3
Ганау
Рот-Вайсс Вальдорф
3:2
Баунаталь
Mülheim-Kärlich
0:4
Hertha Wiesbach
Гютерсло
2:1
Вестфалiя Рюнерн
Бевінггаузен
2:3
Гіфенбек
Фреден
2:2
Дельбрюкер
Шпортфройнде Зіген
1:2
Шпрокгефель
Дортмунд-Аплербек
0:1
Падерборн-2
Шермбек
2:3
Еннепеталь
Пройссен-2
4:3
Шпортфройнде Лотте
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
7:0
Любек-2
Werder Bremen III
3:1
Фатан Шпорт
Уніон Бремен
3:1
TuSpo Surheide
Боруссія Фрайальденхофен
0:0
Pesch
Глеш-Паффендорф
1:2
Айнтрахт Гокеппель
Бухгольц
1:1
Уніон Торнеш
Зазель
3:1
Конкордія Вандсбек
Гамборн
2:2
FSV Duisburg
Ратінген
3:2
Шоннебек
Гомберг
3:0
Меербуш
Шварц-Вайсс Ессен
0:3
Фельберт
Клефе
4:2
Уніон Неттеталь
1.FC Monheim
1:1
Шпортфройнде Баумберг
FC Kray
0:1
Фельберт-Дальбексбаум
ФФЛ Ольденбург
4:1
Гееслінг
Ганза Люнебург
4:0
Фрайє Турнер
SV Ahlerstedt / Ottendorf
1:1
HSC Hannover
Берзенбрюк
1:1
Рамлінген-Елерсгаузен
Лупо-Мартіні
2:2
TSV Pattensen
Фрехен
4:2
Viktoria Arnoldsweiler
Фіннентроп-Баменоль
0:1
Айнтрахт Райне
Леє
2:2
Брінкум
Зігбург
2:0
Кенігсдорф
Blau-Weiß Friesdorf
2:2
Вегберг-Бек
Фіхтталь
3:5
Геннеф
Фортуна Кельн-2
3:1
Гюрт
MSV Düsseldorf
1:1
Зонсбек
Гільден
4:0
Юрдінген
Elversberg II
1:3
Пфеддерсхайм
Ерндтебрюк
0:0
Вікторія Кларгольц
Gifhorn
1:3
Ротенбург
Escorpiones Belén
5:2
Кармеліта
Мунісипаль Ліберія
3:2
Уругвай де Коронадо
Хікараль
0:1
Limón Black Star FC
AD Municipal Santa Ana
0:1
Quepos Cambute FC
Kondzo
1:2
JS Talangai
Vita Club Mokanda
2:1
AS Jeunesse Unie de Kintélé
Отоо-д'Ойо
1:0
Inter Club Brazzaville
Леопардс
2:0
Cheminots
Patronage Sainte-Anne
1:4
Етуаль дю Конго
Nathaly's
2:1
CARA Brazzaville
Чайкур Різеспор
5:3
Генчлербірлігі
Бодрумспор
1:0
Денізліспор
Самсунспор
4:1
Кечіоренгюджю
Алтай Ізмір
1:1
Гезтепе
Єні Малатьяспор
0:3
Тузласпор
CD Árabe Unido
4:1
Club Deportivo del Este
Tauro FC
0:2
CD Plaza Amador
AF Sporting San Miguelito
2:0
Alianza FC Panama
Herrera FC
0:0
San Francisco FC
UMECIT FC
1:0
CD Universitario
CD Atlético Chiriquí
1:6
CA Independiente de La Chorrera
Szeged
1:0
Печ
Kazincbarcika
1:0
Ajka
Дьїрмот
1:0
Tiszakecske
Szentlőrinc SE
1:3
Шиофок
Dorogi FC
1:4
Галадаш
Бекешчаба
2:0
Дьор
Будафок
0:0
Ніредьхаза
MTE
3:2
Aqvital
Kozarmisleny
2:3
Діошдьйор
NK Gaj Mače
0:3
NK Dinamo Odranski Obrež
NK Neretvanac Opuzen
0:2
NK Uskok Klis
NK Bistra
2:3
NK Kurilovec
NK Bedem Ivankovo
3:0
NK Borac Kneževi Vinogradi
NK Omladinac Gornja Vrba
0:0
Valpovka
Molynes United FC
4:3
Tivoli Gardens FC
Faulkland Sports Club
0:2
Arnett Gardens FC
Portmore United FC
1:1
Humble Lions
УЕ Санта-Колома
1:3
Атлетік Ескальдес
Енгордань
0:7
Санта-Колома
Ордіно
3:5
Інтер д'Ескальдес
Сан-Жуліа
1:2
Пенья Енкарнада
Nsoatreman FC
1:0
Кінг Файсал Бейбз
Дрімз
2:0
Samartex
Bibiani Gold Stars
0:1
Берекум Челсі
Грейт Олімпікс
1:1
Tamale City FC
Карела Юнайтед
0:2
Легон Сітіз
Асанте Котоко
2:1
Адуана Старз
Комунікасьйонес
1:0
Міско
Малакатеко
3:0
Хінабахуль
Антигуа
1:3
Хелаху
Гвастатоя
1:1
Істапа
Deportivo Achuapa
1:0
Котцумальгуапа
Альянса Петролера
0:3
Депортіво Калі
Атлетіко Хуніор
1:0
Хагуарес де Кордоба
Санта-Фе
3:0
Атлетіко Букараманга
Енвігадо
0:0
Атлетіко Насьональ
AD Guanacasteca
2:0
Гресія Коста-Ріка
Sporting San José FC
2:2
Пунтаренас
Перес Селедон
3:1
ФК Гуадалупе
Сан-Карлос
3:2
Сантос де Гуапілес
Дюделанж
5:1
Мондерканж
Керьєнг
0:6
Свіфт Есперанж
Женес
3:1
Фола Еш
Прогрес Нідеркорн
3:1
Етцелла
Хостерт
0:2
Петанж
Расінг Люксембург
0:1
УНА Штрассен
Еньїмба
1:1
Ремо Старс
Плато Юнайтед
1:0
Nasarawa United
Шутінг Старс
3:0
Gombe United
Дома Юнайтед
2:1
Bayelsa United
Niger Tornadoes
3:0
Abia Warriors
Sunshine Stars
1:0
Лобі Старз
Хокоро
0:1
Агіла
ФАС
2:1
Санта-Текла
Атлетіко Марте
2:3
Платенсе Мунісипаль
Драгон Сан-Мігель
1:2
Ісідро Метапан
Кайлунго
1:6
Ювенес-Догана
Пеннароса
1:3
Віртус Аквавіва
Тре Фіорі
0:2
Космос Сан-Марино
Мурата
5:1
Доманьяно
Фаетано
0:2
Тре Пенне
Нахонратчасима
1:1
Порт
Бангкок Юнайтед
4:1
Поліс Теро
Лампанг
1:3
Чонбурі
Муангтонг Юнайтед
3:1
Нонгбуа Пітчайя
Евертон Вінья-дель-Мар
1:2
Універсідад де Чилі
Універсідад Католика
0:1
О'Гіґґінс
Депортес Магальянес
0:2
Депортес Коп'япо
Кобресаль
2:0
Куріко Унідо
Морнар
0:1
Арсенал Тиват
Єзеро
2:1
Єдинство
Іскра Даниловград
0:2
Сутьєска Никшич
Дечич
3:0
Петровац
Будучност
2:1
Рудар Плевля
Надія Бар.
2:4
Нова Прип'ять
FK Mikashevichi
0:2
FK Gantsevichi
Атлант Кобрин
6:1
Пружани
DYuSSh Volna (FK Volna Pinsk II)
2:1
ДЮСШ Столін
FK Kommunalnik Beloozersk
0:2
Кречет
Серебрянка
6:0
Енергетик-БДАТУ
Сарм'єнто Ресістенсія
0:1
Хімнасія і Тіро
Сіркуло Депортіво
3:0
Ліньєрс Баїя-Бланка
Спортіво Бельграно
2:0
Уніон Сунчалес
Олімпо
1:0
Вілья Мітре
Херміналь Росон
1:1
Чіполлетті
Спортиво Пеньяроль
4:2
Сан-Мартін де Мендоса
Архентіно Монте-Маїс
0:2
Атенас Ріо-Куарто
Естудіантес Сан-Луїс
0:0
Ферро Карріль Оесте ЛП
Ель Лінкеньйо
3:0
Індепендьєнте Чівількой
Дефенсорес Пронунсіам'єнто
2:2
Хімнасія Консепсьйон
Дефенсорес Бельграно ВР
1:2
Дуглас Хейг
Сентраль Норте
0:1
Крусеро дель Норте
Соль де Америка Формоса
6:1
Бока Унідос
9 липня
0:1
Хувентуд Антоніана