Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 05 березня 2023
Труа
2:2
Монако
Монпельє
5:0
Анже
Страсбур
0:1
Брест
Реймс
1:0
Аяччо
Тулуза
0:1
Клермон
Ліон
0:0
Лор'ян
Ренн
0:1
Марсель
Лос-Анджелес
3:2
Портленд Тімберс
Атланта Юнайтед
1:1
Торонто
Коламбус Крю
2:0
Ді Сі Юнайтед
Інтер Маямі
2:0
Філадельфія Юніон
Нью-Інґленд Революшн
3:0
Х'юстон Динамо
Нью-Йорк Ред Буллс
0:0
Нешвілл
Орландо Сіті
0:0
Цинциннаті
Остін
1:0
Монреаль
Чикаго Файр
1:1
Нью-Йорк Сіті
Даллас
3:1
Лос-Анджелес Ґелаксі
Сент-Луїс Сіті
3:1
Шарлотт
Колорадо Репідс
0:0
Спортинг Канзас-Сіті
Сан-Хосе Ертквейкс
2:1
Ванкувер Вайткепс
Сіетл Саундерс
2:0
Реал Солт-Лейк
Ланус
0:2
Рівер Плейт
Атлетіко Тукуман
1:0
Банфілд
Ньюеллс Олд Бойз
1:0
Барракас Сентраль
Індепендьєнте
2:2
Інституто
Асколі
0:1
Барі
Брешія
1:1
Кальярі
Комо
1:0
Модена
Фрозіноне
3:0
Венеція
СПАЛ
2:1
Читтаделла
Зюдтіроль
2:1
Перуджа
Тернана
2:2
Беневенто
Фаренсе
1:0
Лейшоеш
Академіку де Візеу
1:1
Ештрела Амадора
Насіонал
2:0
Ковiлья
Порту Б
1:1
Мафра
Фейренсе
0:1
Белененсеш
Сан-Дієго Лоял
1:0
Central Valley Fuego
Sacramento Republic
4:2
Monterey Bay
Колорадо Репідс
New Mexico United
LA Galaxy II
1:2
Las Vegas Lights
Charleston Battery
1:0
Tormenta
Тромсе
Рангейм
Нафтан
1:0
Луки-Енергія
Тромсе
СЯК
Сарпсборг-08
4:0
Мосс
Брюне
2:2
Гонка
Старт
1:0
Саннефіорд
Марієгамн
6:1
PIF
ГОШК
1:0
NK Bratstvo Gračanica
Будучност Бановичі
1:3
Градіна
NK Vis Simm-Bau
1:1
Звієзда
Младост Добой
0:0
Stupčanica Olovo
Менеменспор
2:0
Ерзінджанспор
Батман Петрольспор
0:1
Чорум
Афжет Афьонспор
4:0
Сівас 4 Ейлюль
Бурсаспор
2:1
Амед
Soma Spor Kulübü
0:1
Османлиспор
Isparta 32 Spor Kulübü
0:0
Інегелспор
Шанлиурфаспор
11:0
Тарсус Ідман'юрду
Назіллі Белєдіє
3:2
Esenler Erokspor
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
0:0
Байбурт-Груп
Іскендерунспор
1:0
Зонгулдак Кемюрспор
Serik Belediye Spor Kulübü
1:2
Сарієр
Єні Діярбакирспор
Адияманспор
Карачабей Беледієспор
1:0
1461 Трабзон
Kırşehir FK
2:2
Буджаспор-1928
Коджаеліспор
3:0
Ушак Спортиф Генчлікспор
Кастамонуспор
2:0
Пазарспор
Ванспор
1:0
Кирклареліспор
Етімесгут Беледьєспор
2:3
Фетхієспор
Анкара Демірспор
3:1
Балікесірспор
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
3:0
Arguvan Belediye Spor Kulübü
Ербааспор
3:1
Bursa Yildirim Spor
Османієспор
0:3
Акхісарспор
Ніде Біледія
0:0
Mus Menderesspor
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
1:0
Артвін Хопаспор
Sapanca Spor Kulübü
2:1
Тепеджик Білєдіє
Agrispor
0:0
Невшехірспор Генчлік
1954 Kelkit Belediyespor
1:0
Sile Yildizspor
Yeni Orduspor Kulubu
1:2
Кютахьяспор
Yeni Mersin İdman Yurdu
0:0
Едірнеспор
Каршіяка
3:0
Hacettepe 1945
Йомраспор
1:1
Конья Шекерспор
Ескішехірспор
1:3
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Єні Амасьяспор
0:0
Belediye Derince Spor Kulübü
Eynesil Belediyespor
0:1
Гюмюшханеспор
Айваликгюджю
0:0
Тюрк Метал Кириккале
Ergene Velimese Spor
1:3
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Kestelspor
0:0
Караман Беледієспор
Bulvarspor
1:1
Байрампашаспор
Елязіз Беледієспор
0:5
Iğdır FK
Кахраманмарашспор
0:3
Офспор
FC Bohemians Praha 1905 II
5:2
Карлові Вари
Sokol Hostouň
2:1
Povltavská fotbalová akademie
1. FC Slovácko II
1:3
Врховина
Вікторія Жижков
3:0
FK Přepeře
FK Dukla Praha II
2:0
Адміра Прага
FC Zlín II
3:0
Фрідек-Містек
FC Viktoria Plzeň II
1:0
Банік Соколів
FK Mladá Boleslav II
0:0
FC Hradec Králové II
Сокол Брозани
0:1
FK Teplice II
FK Pardubice II
1:1
Сокол Запи
Деволі
1:2
AF Elbasani
Поградеці
7:1
KS Maliqi
Luftëtari
3:0
KS Delvina
Тепелена
1:0
Бутрінті
Labëria FC
1:0
Мемаліай
Шкумбіні
2:0
Албпетрол
Pembroke Hamilton Club
4:0
St. George's Colts
North Village Rams
0:0
Boulevard Community Club
Dandy Town Hornets
1:2
Somerset Trojans
Рабу ді Пейше
4:0
Vasco da Gama
Vilar de Perdizes
1:1
Dumiense CJPII Futebol SAD
Мереліненсе
3:0
Браганса
Тірзенсе
1:2
Певідем
Педраш Салгадаш
0:0
Амаранте
Монсау
1:1
Сан-Мартінью
Віла Меан
2:0
Brito
Атлетику Португал
1:1
Імортал Албуфейра
Серпа
2:4
Лагуш
Lusitano Évora
0:1
Жувентуде Евора
Фабрил Баррейру
1:1
Oriental Dragon
Бенфіка Каштелу Бранку
4:3
Уніан та Серра
Rio Maior SC
Мортагуа
UD Santarém
2:0
Сертаненсе
Маріньєнсе
2:0
1 грудня
Сінтренсе
4:1
Алкайнш
Arronches e Benfica
0:1
Перу Піньєру
Coruchense
1:1
Лореш
Салгейруш
2:0
Машику
Ребордоза
2:0
Камаша
Гондомар
2:0
Ліси
Алпендорада
1:3
Валадареш Гайя
Лузитанія Лороза
2:1
Каштру-Дайрі
GD Resende
1:2
Марітіму Б
Guarda Desportiva
1:2
Бейра-Мар
Гемерт
1:1
Геркулес
RKVV Door Eendracht Macht
1:0
ЕДІ ′19
Блаув Гел '38
1:3
АДО ′20
Донген
2:6
Tot Ons Genoegen Berkel
sv Oefening Staalt Spieren '20
2:3
Йос Ватерграфсмер
ВВ Бароньє
0:1
Груне Стер
ХБК 21
5:0
Quick
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
2:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
0:2
Stade Lamentinois
В'є-Абітан
2:1
Сіроко
CS Capesterre Bell
0:2
AO Gourbeyrienne
Едінг
1:1
Renaissance FC de Ngoumou
Les Astres FC de Douala
2:1
Fauve Azur Elite FC
Bamboutos de Mbouda
0:1
APEJES Football Academy
ПВД Баменда
0:2
Stade Renard de Melong
Лум
1:2
Canon de Yaoundé
Colombe Sportive du Dja et Lobo
0:1
Avion Academy FC
Мерані
1:1
ВІТ-Джорджія
Kolkheti Khobi
1:1
Колхеті
Мерані Мартвілі
1:3
Spaeri FC
Сіоні
0:1
Gareji
Dinamo Tbilisi II
3:1
Локомотив Тбілісі
Ліболу
1:2
Петру Луанда
SC Petróleos de Cabinda
1:0
Sporting de Benguela
Прімейру де Агошту
2:0
Clube Desportivo da Huíla
Wiliete SC
0:1
Santa Rita de Cássia FC
Citizen AA
1:1
Хепі Веллі
Kowloon City District Sports Association
2:0
Eastern District SA
North District
0:1
Central & Western District R&SA
Dreams Metro Gallery
1:7
Саут Чайна
Юньлон
1:3
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
Хойкін
5:1
Kwai Tsing District FA
SJC Noordwijk
3:1
VKW
Бі Кейк 1887
2:0
Рохда Ралте
ХБС
2:2
Алфенс Бойс
Velsen
4:0
WVV Alcides
РКАВВ
0:1
Де Зуавен
Хогевен
1:1
ХВВ Нідерланди
VOC
1:1
Vpv Purmersteijn
Heino
3:0
Вестландія
Хоогланд
3:1
Венрай
AWC
0:1
Мерсен
Лонга'30
1:2
ХВКГ
Юліана 31
0:1
Kampong
Moerse Boys
1:0
Silvolde
РКСВ Нюнен
1:3
Халстерен
ЕВВ
2:1
RKZVC
Унітас 30
3:2
Orion
KS Pelikan Łowicz
1:2
MKS Mławianka Mława
Хробри-2
4:5
Stal Brzeg
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
KS Wiązownica
Łagów
0:3
KS Wisłoka Dębica
MKS Sokół Sieniawa
3:0
ZKS Unia Tarnów
KS Górnik Zabrze II
0:2
PTS Ślęza Wrocław
Wisla Sandomierz
3:1
KS Lublinianka Lubin
Fortune Sacco
13:00
Wazito
Homeboyz
13:00
Talanta
Kenya Police
13:00
Bidco United
Posta Rangers
13:00
Ulinzi Stars
Таскер
13:00
KCB
Geoje Citizen
2:0
Yangpyeong
TNT
1:2
Yangju Citizen
Chungju Citizen
1:2
Mokpo City
Sejong Ug-il FC
1:5
Jinju Citizen
Daejeon Seobu
0:6
Jeonju
CeBra 01
1:3
Blo-Wäiss Izeg
Colmarberg
2:1
Minerva Lintgen
Lorentzweiler
3:2
Kehlen
Norden
3:0
Sporting Mertzig
Berdorf Consdorf
2:1
Авнер
Bastendorf
1:0
Hosingen
Alliance Aischdall
3:2
Pratzerthal-Redange
Jeunesse Useldange
2:2
Young Boys
Feulen
2:1
Erpeldange
Sandweiler
5:1
URB
Уніон Кайл-Тетанж
2:3
Résidence Walferdange
Sanem
1:3
Union Mertert
Sporting Bertrange
0:2
Red Star Merl-Belair
Koeppchen
1:3
The Belval Belvaux
Red Black Egalité
0:1
Schengen
ФК Еш
0:2
Syra Mensdorf
Марса
0:0
Mtarfa
Marsaskala
5:0
М'абба
Меліта
1:2
Нашшар Лайонс
Лія Атлетік
4:3
Вітторіоса Старз
Qrendi
0:1
Swieqi United
Újpest FC II
Makó
BSE
Bánk SE
Kisvárda Master Good II
2:2
FC Hatvan
Gyirmót SE II
0:2
Ракоці
MOL Fehérvár FC II
1:0
Komáromi VSE
Paksi SE II
1:2
Hódmezővásárhely FC
MTK Hungária FC II
2:1
Kecskeméti TE II
Ferencvárosi TC II
2:1
Majosi SE
Körösladány MSK
2:3
Sényő Carnifex FC
Debreceni Egyetemi AC
1:2
Tiszafuredi VSE
BVSC-Zuglo
1:1
Diósgyőri VTK II
Hajdúszoboszlói SE
0:3
Budapesti Vasas SC II
Егер
0:0
Debreceni VSC II
Pénzügyőr SE
3:2
Füzesgyarmati SK
Termálfürdő FC Tiszaújváros
3:0
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Jászberényi
0:6
Karcag SE
BKV Előre SC
1:3
Putnok FC
Budaörsi SC
1:1
Teskánd
Nagykanizsa FC
1:2
III. Kerületi TUE UPE
VLS Veszprém
4:0
Csornai SE
Érdi Városi SE
2:0
Zalaegerszegi TE II
Móri SE
0:1
Balatonfüredi FC
Bicskei TC
1:0
Татабанья
Zsámbéki SK
0:3
Puskás Ferenc Akadémia FC II
Kelen SC
0:0
Győri ETO FC II
Ceglédi VSE
1:1
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
PTE-PEAC
2:0
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
BSS Monor
3:0
Meton Dabas FC
Агроспеціаліст
1:3
Budapest Honvéd FC II
KSE Iváncsa
2:0
Сільня
Blacktown City FC
4:1
Mt Druitt Town
Rockdale Ilinden FC
2:0
Sutherland Sharks FC
Sydney FC Under 21
4:1
Bulls FC Academy
APIA Leichhardt FC
0:0
Marconi Stallions FC
Wollongong Wolves
1:0
Western Sydney Wanderers FC Under 21
Sydney United 58 FC
2:0
Manly United
Noroeste
2:1
Ріо-Кларо
Velo Clube
2:2
Primavera SP
Portuguesa Santista
0:1
XV Пірасикаба
CA Juventus
4:0
EC Lemense
Taubaté
0:3
Новорізонтіну
Monte Azul
1:0
Атлетіко Ліненсе
Bandeirante EC
0:0
SE Itapirense
Barretos
0:2
Grêmio Esportivo Prudente
Марілія
2:1
SE Matonense
CA Votuporanguense
1:1
ГО Аудакс
Denver Sundowns
5:0
Manzini Wanderers
Manzini Sea Birds FC
0:0
Moneni Pirates FC
Mbabane Highlanders FC
1:2
Роял Леопардс
Juventus Managua
2:1
Club Deportivo Ocotal
Real Estelí FC
2:1
Matagalpa
Universidad Nacional Autónoma de Nicaragua
0:2
Managua FC
Club Sport Sébaco FC
2:0
ART Municipal Jalapa
CSD Zacapa
1:2
San Benito Fútbol Club
Puerto San José
1:2
Маркенсе
ФК Катаріна
1:1
Sololá
Coatepeque FC
2:1
Deportivo Quiché FC
Nueva Concepción
3:0
Deportivo San Pedro
Сучітепекес
2:1
Сан-Хуан-Ла-Лагуна
Chimaltenango FC
4:0
Санарате
Jeunesse Schieren
2:4
Женесс Канах
Yellow Boys Weiler
2:3
Alisontia Steinsel
Шиффланж
2:0
Blô-Weiss Medernach
Мамер
4:2
Гревенмахер
Atert Bissen
0:3
Маріска
Berdenia Berbourg
1:2
Роданж 91
Рюмеланж
2:1
Хамм Бенфіка
Bettembourg
2:0
Jeunesse Junglinster
Херк-де-Стад
4:0
Торпедо Хасселт
Gouvy
2:0
Ет Бельмон
У
0:3
Лонльє
Alken
5:1
Hechtel FC
Zonhoven United
1:6
Achel
Zepperen-Brustem
2:1
FC Helson Helchteren
NSeth Berchem
3:0
Etterbeek
Tubize II
3:3
Сен-Мішель
Stockel
2:2
AFC Evere
Grez-Doiceau
1:1
Union Lasne-Ohain
Genappe
4:1
Kosova Schaerbeek
Блейд
4:1
Блю Стар Брюссель
Etoile de Faimes
1:0
Ster-Francorchamps
Анню
0:0
Бофе
Омбур
4:0
Sprimont II
Обіль
2:2
Ельсатуз
Мелан-Мішеру
2:1
ЮКЕ Льєж
R Ougrée FC
1:1
Malmundaria
FC Eupen
1:1
FC Du Geer
Melsbroek
0:2
Bodegem Kapelle United
Veltem
0:2
FC Fenixx Beigem Humbeek
Hoegaarden-Outgaarden
2:2
Грімберген
Батьківщина Де Хук
1:0
Стаді Бірбек
Eendracht Mazenzele Opwijk
5:1
KCVV Elewijt
SK 's Gravenwezel-Schilde
2:0
Восселар
Марікерці
1:0
Ranst
Спортінг Тісселт
3:1
Herselt
KBSK Retie
4:0
Eendracht Zoersel
Fernelmont-Hemptinne
0:2
US Dinantaise
Арке
2:2
Кондрузьєн
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
3:2
Andennais
US Saint-Hadelin-Haversin
0:5
Борен
Flavion-Morialmé
0:0
Nismes
Гран Ле
1:0
Спи
Chevetogne
1:3
Луа
Мею Б
0:2
Biesme
RC Lauwe
1:2
KVC Deerlijk Sport
Wevelgem City
1:0
Діксмейде
Лауе
4:0
Яббеке
Бланкенберг
2:2
Сасспорт Бузинге
Зеделгем
1:1
KSV Veurne
Расінг Варегем
4:1
Мелебеке
Sint-Denijs Sport
1:0
Kleit Maldegem
KFC Heikant Zele
10:0
Сент-Ніклас
Grembergen
Excelsior Mariakerke
Суаньї Спорт
0:0
Molenbaix
Péruwelz
2:2
Luingnois
Hornu
0:1
Belœil
Royal Albert Quévy-Mons II
4:3
Мортіньє
Antoing
1:1
FC Flénu
RUS Courcelles
3:2
Le Roeulx
Беверен
2:1
Munkzwalm
FK Radnički Sremska Mitrovica
1:1
FK Loznica
Металець
1:0
Радий
Інджія
0:1
ІМТ
FK Radnički Novi Beograd
1:2
Железничар Панчево
Слобода Вужице
3:0
Златибор Чаєтіна
Conaree United
1:2
C.C.C. Bath United
Village Superstars
1:3
Old Road Jets United
St. Peters
2:0
Sandy Point FC
St. Pauls United
2:3
Newtown United
Лондерзел
1:1
Хасселт
Расінг Мехелен
2:1
KV Mechelen B
Олса Бракел
2:1
Гент-Зехавен
Гюллеґем
1:1
Іпр
Erpe-Mere United
0:5
Ендрахт Алст
Stade Disonais
1:1
Union Namur
Stockay-Warfusée
1:0
RUS Rebecquoise
RFC Seraing II
1:3
Мею
Жет
1:1
Royale Union Saint-Gilloise II
Акран
2:2
Варнан
Solières Sport
1:2
Royale Union Sportive Binchoise
Гансхорен
0:0
Waremme
Амуар
1:3
Тюбіз
FS La Massana
2:1
Рейнджерс Санта-Колома
Есперанса д'Андорра
1:0
Каррой
Пас де ла Каса
FC Ordino B
Енкамп
3:0
Engordany II
Арцакена
1:1
Сорренто
COS Sarrabus Ogliastra
2:1
USD Palmese
Nola 1925
2:1
ASD Ilvamaddalena 1903
Кьєті
0:0
Пінето
SSD CynthiAlbalonga
1:1
Tolentino
ASD FC Matese
1:1
Термолі
Montegiorgio
0:0
Трастевері
SSD San Nicolò Notaresco
1:1
Team Nuova Florida
Самбенедетез
0:0
Porto D' Ascoli
ASD Vastogirardi
2:1
Про Васто
GS Arconatese 1926
1:0
ASD Città di Varese
US Breno
0:0
Понтисола
Calcio Desenzano Calvina
1:1
Folgore Caratese
USD Casatese
0:2
ASD Alcione
Sona
0:1
ASD Calcio Brusaporto
SSD Real Calepina FC
0:1
Лумеццане
Varesina
3:5
Franciacorta
Villa Valle
2:2
Caronnese
Сереня
2:1
SSD Virtus Ciserano Bergamo
ASD Cassino Calcio 1924
5:0
ASD Portici
Лупа Рома
1:2
US Angri Calcio 1927 ASD
Паганезе
1:0
Апрілія
Поміція
0:1
Vis Artena
Real Monterotondo Scalo
5:1
Atletico Uri
SSD Tivoli Calcio 1919
2:3
Казертана
Барлетта
3:3
Віртус Казарано
Матера
0:0
Мартіна Франка
Gladiator
2:3
Lavello
FC Vis Afragolese 1944
0:4
Бріндізі
Puteolana
0:1
FBC Gravina
Borgosesia Calcio
2:0
Stresa Sportiva
Козалі
0:6
Сестрі-Леванте
Castellanzese Calcio 1921
2:1
GS Castanese
К'єрі
0:1
Бра
Fossano
1:1
Леньяно
Vado FC
3:0
US Fezzanese Calcio
US Castrovillari Calcio
0:1
Locri 1909
Аверса Норманна
4:1
ASDP Santa Maria Cilento
Ачіреалі
1:1
ASD Ragusa Calcio
Lamezia Terme
1:1
ASD San Luca
Патерно
2:0
Mariglianese
Cittanovese
1:1
Вібонезе
Адрієзе
0:2
Union Clodiense Chioggia SSD
Камподарсього
3:1
Caldiero Terme
Cartigliano
0:0
ASD Cjarlins Muzane
Dolomiti Bellunesi
3:2
UC Montecchio Maggiore
Портогруаро
3:1
Calcio Montebelluna
ASD Torviscosa
2:0
US Levico Terme
ASD Villafranca
0:1
Luparense
AC Virtus Bolzano
2:0
Леньяго
Ареццо
1:0
SSD Calcio Città di Castello
Гаворрано
1:0
Санджованнєзе
Ліворно
1:1
Montespaccato
Orvietana Calcio
4:1
Гроссето
AS Ostia Mare Lido Calcio
1:2
ASD Mobilieri Ponsacco
П'янезе
1:2
Ghivizzano Borgo a Mozzano
Піджибонсі
2:3
ASD Terranuova Traiana
ASD Sporting Trestina
0:2
ASD Flaminia Civita Castellana
ASD Calcio Tau Altopascio
0:1
ASD Seravezza Pozzi Calcio
Корреджес
1:1
Прато
Фанфулла
0:3
Форлі
Джана Ермініо
2:0
AC Carpi
Polisportiva Lentigione Calcio
1:1
ACD Sant'Angelo 1907
ASD Mezzolara
0:2
Crema
Real Forte Querceta
1:1
US Corticella
AC Sammaurese
1:2
Рівненна
Scandicci
1:0
AC Aglianese
Пістоезе
2:1
ASD Salsomaggiore Calcio
United Riccione
2:0
Bagnolese
Фано
5:1
Avezzano Calcio A.S.D
Vigor Senigallia US
2:2
Roma City FC
Читта ді Фазано
2:1
FC Francavilla 1931
Molfetta Calcio
1:2
Кавезе
AC Nardò
3:0
US Bitonto
ASD Team Altamura
2:1
Ночеріна
Derthona
0:0
FC Pinerolo
SCD Ligorna 1922
1:0
Гоццано
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
1:2
Санремезе
ACD Città Di Sant’Agata
1:2
Катанія
ASD Sancataldese
3:2
Trapani 1905
A.S.D. Canicattì
0:0
Licata
ASD Chisola Calcio
2:2
AC Asti
TJ Jednota Bánová
0:0
FK Slovan Duslo Šaľa
Slávia TU Košice
2:4
Римавська-Собота
MFK Snina
1:1
TJ Baník Kalinovo
FTC Fiľakovo
3:2
TJ Tatran Oravské Veselé
1.FK Svidník
0:2
ŠK Odeva Lipany
TJ Družstevník Veľké Ludince
3:0
MŠK Fomat Martin
OFK Malženice
4:0
FC Slovan Galanta
FK Podkonice
1:2
OK Častkovce
SFS Borac
3:1
Car Konstantin
FK Radnički Obrenovac
1:0
FK Teleoptik Zemun
Jedinstvo Surčin
0:1
Borac Lazarevac
FK Podunavac Belegiš
2:1
FK Kabel Novi Sad
Borac Šajkaš
1:1
FK Tisa Adorjan
FK Radnički Pirot
1:0
Ягодина
FK Budućnost Popovac
3:3
FK Vlasina Vlasotince
Brzi Brod
2:1
FK Pčinja Trgovište
Huesca II
3:0
Cariñena
La Unión Atlético
2:0
CD Cieza
Португалете
0:1
Баракальдо
Torrejón
2:1
Хетафе Б
Unión Molinense CF
1:1
Мурсія Б
Calahorra II
1:0
Аро
Tona
2:0
Grama
Cuarte
2:2
AD Almudevar
Сан-Крістобаль
1:0
Vilassar Mar
UE Rapitenca
1:2
Європа
Побла Мафумет
2:0
FC Vilafranca
Coria CF
0:1
Лусена
CD Castellón II
2:1
Torrent
Motril
3:1
Ciudad de Torredonjimeno
Ель-Пало
1:0
Атлетіко Поркуна
Вільярробледо
0:1
Марчамало
CD AZUQUECA
1:1
Manchego
Лас Росас
2:2
Райо Вальєкано Б
Ursaria
5:1
Real Aranjuez
СД Мостоліс
2:0
Pozuelo Alarcón
Portmany
1:1
Collerense
Platges de Calvia
3:2
PE Sant Jordi
CD Tenerife B
2:0
Santa Úrsula
Вареа
2:0
Anguiano
Llanes
1:3
Ковадонга
Спортінг Хіхон Б
0:1
Леальтад
Avilés Stadium
0:0
Каудаль
Plasencia
1:1
Арройо
Ель-Пальмар
2:1
UD Caravaca
CD Azuaga
4:1
Fuente Cantos
Castelldefels
2:4
Сант-Андреу
Sants
1:1
Монтаньєса
RSC Internacional FC
5:0
CD Galapagar
Trujillo
1:1
Moralo
UC La Estrella
0:0
Calamonte
Salerm Puente Genil FC
4:1
AD Cartaya
Уракан Мелілья
1:2
Альмерія Б
Лансароте
4:1
Лас-Пальмас Б
Маріно
2:0
Гран Тарахаль
Депортіво Сан-Фернандо
4:1
Ibarra
Менсахеро
2:1
Arucas
СД Віторія
1:2
Basconia
Леванте Б
0:0
Villarreal C
Patacona CF
0:1
Athletic Torrellano
Ельче Б
1:1
Jove Español
Лорка Депортіва
2:1
CAP Ciudad de Murcia
Peña Balsamaiso CF
2:1
River Ebro
Binéfar
2:1
Атлетіко Монсон
Барбастро
3:0
Тамаріте
CD La Almunia
1:2
Calamocha
Перелад
2:1
Girona II
Кордоба Б
6:0
Rota
Марбелья
4:0
Torreperogil
CD Azkoyen
0:1
Вальє Егуес
Torrijos
1:0
Конкенсе
Атлетіко Пульпіленьйо
4:1
Deportiva Minera
Agoncillo
3:0
Racing Rioja CF II
Mirandés II
2:0
Numancia II
Утрільяс
0:0
Епіла
СД Кайон
1:1
Vimenor
Гандія
0:1
Оріуела
Бесерріль
1:2
Саламанка УДС
Atletico Bembibre
1:2
Арандіна
Atletico Tordesillas
0:0
Атлетіко Асторга
Jupiter Leones
2:0
Унамі
Ехеа
2:0
CD Caspe
Textil Escudo
0:2
SD Torina
Тропесон
0:0
Siete Villas
Naval
1:0
Cultural Guarnizo
Castro
4:4
Соларес
CF Badalona (Badalona II)
0:1
Л′Опиталет
Conil
0:0
Bollullos CF
Еспеленьйо
2:1
Антоньяно
CD Pozoblanco
1:3
Ayamonte CF
Gerena
1:1
Sevilla III
UD Rayo Ibense
0:1
Silla CF
Paiosaco
2:0
Silva SD
Сомосас
1:0
UD Ourense
Huétor Tájar
3:0
Малага Б
Реал Хаен
1:0
Аренас Армілья
Maracena
2:0
FC Málaga City
Пенья Спорт
6:1
SD Lagunak
Кальво Сотіло
0:0
Толедо
Алькобендас Спорт
2:0
Madrid 2021 FP
Collado Villalba
2:1
CD Canillas
Бініссалем
2:0
Sóller
CE Sant Jordi
2:2
Констанція
Bullense
3:2
Ucam Murcia II
Агілас
3:0
Muleno CF
Casalarreina
1:2
Berceo
Наксара
2:1
La Calzada
Ойонеса
1:2
Vianés
Colunga
2:2
Реал Титаніко
Luarca CF
0:0
Сеарес
Don Álvaro
1:0
Miajadas
CD BARCO
1:2
Атлетіко Артейхо
Alondras CF
3:1
Arzúa
Estradense
1:3
Рапідо Боусас
CD Atlético Tomelloso
1:1
La Solana
L'Entregu
1:0
Praviano
Льянера
8:0
Туїлья
CA Pueblonuevo
1:2
CP Montehermoso
Anzegem
Drongen
Йонг Леде
1:2
Вілсбеке
Wolvertem Merchtem
1:2
Темпо Оверейсі
ВВ Хамі
1:1
Elene-Grotenberge
Ендрахт Термін
1:1
Діст
Мормон
2:2
Евей
Спримон Комблен
1:1
Habay-la-Neuve
Avanti
1:4
HO Kalken
FK CSKA 1948 Sofia III
2:1
Марек
FK Dunav ot Ruse II
0:7
PFK Cherno more Varna II
Chernolomets 1919
6:1
Sportist G.Toshevo
Botev Novi Pazar
0:3
Chernomorets Balchik
Ustrem Donchevo
0:6
Ludogorets III
FK Lokomotiv Ruse
3:0
Svetkavitsa Tg
VV Emmen
1:4
RKSV NEO
GRC Groningen
2:1
CVV Germanicus
Jubbega
3:1
Roden
FC Dalfsen
0:1
VV Rolder Boys
TVC '28
2:0
SVBO
GVAV-Rapiditas
2:2
GOMOS
SDZ
2:1
АФК 34
RKSV Vitesse '22
3:0
Hillegom
Uitgeest
2:3
LSVV
IVV Landsmeer
0:0
SV HBC
Fortuna Wormerveer
2:5
Kolping Boys
SV De Meer
2:2
Assendelft
SDO
2:3
TOP Oss Amateurs
Де Батавен
0:1
Voorwaarts T
ВСВ Апелдорн
3:2
Bemmel
Leones
2:0
Woezik
RKHVV
0:3
Winterswijk
MASV
8:2
Columbia
Sarto
2:1
Eindhoven AV
Van Onderaf Begonnen Goirle
3:0
Erp
ЗСВ
0:4
СВ Сомерен
Схасберг
2:0
Сустерен
Minor
1:1
Дерне
Wittenhorst
2:2
Venlosche Boys
Де Стер
1:1
EFC
ЕХК
3:1
Volharding
BSV Limburgia
1:1
Chevremont
AGB
4:1
Hoofddorp
Немелар
2:3
't Zand
Best Vooruit
0:2
TAC'90
Heeze
3:3
SC Kruisland
ДОСКО
2:3
Boshuizen
Panargiakos FC
1:0
G.A.S Ialysos 1948
Трикала
3:0
AO Asteras Petriti
Ерміоніда
1:2
AE Mykonos
Diavolitsi
1:1
Pangytheatikos
Aias Gastounis
0:2
Паніоніос
APS Patrai
3:1
Паніліакос
Родос
2:1
Еолікос
AE Pyliou
0:1
Foinikas N. Epidavrou
Moschato
0:1
Almyros AO Anagenisi Gaziou
Етнікос Пірей
1:0
Agios Nikolaos
Poros
0:0
Фостірас Таврос
FC Marko
5:0
Agios Ierotheos
Юхтас
5:1
AO Tympakiou
AO Agia Paraskevi
1:1
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
Кераціні
0:0
AS Aris Petroupolis 1926
Digenis Neochori
0:2
Тілікратіс
Nafpaktiakos
3:2
AO Chalkis
Panagriniakos
3:3
AS Apollon Pargas
AE Lefkimmi
0:0
Закінтос
Панелефсиніакос
4:0
PO Fikis
Докса Драма
3:1
Apollon Paralimniou FC
Агротікос Астерас
1:0
Alexandroupoli FC
Кампаньякос
1:1
APS Byron Kavala
Кавала
0:0
AS Nestos Chrisoupolis
Термаїкос Терміс
3:1
Orfeas Xanthis
AE Poseidon Nea Michaniona
4:1
M. Alexandros Orfaniou
Пантракікос
1:0
Pandramaikos
Makedonikos Foufas
2:0
Edessaikos
GAS Svoronou
3:0
AEP Kozani
AO Dotieas Agias
0:1
Elassona
Ethnikos Neou Keramidiou
5:0
PAO Kristonis FC
Касторія
1:0
Thyella Sarakinoi
Козані
1:0
Олімпіакос Волос
Атлетіко Гуемес
1:1
Фландрія
Мітре Сантьяго-дель-Естеро
2:0
Чако Фор Евер
Депортіво Морон
1:0
Сан-Мартін Сан-Хуан
Ферро Карріль Оесте
0:2
Естудіантес де Касерос
Альміранте Браун
0:0
Дефенсорес Унідос
Атлетико Атланта
2:1
Вілья Дальміне
Кортулуа
1:0
Реал Сан-Андрес
Кукута Депортіво
2:1
Атлетико Калі
Орсомарсо
2:0
Тигрес де Соача
Вальєдупар
0:0
Льянерос
Уфа
4:1
Велес
Єнісей
2:1
Волгар
Акрон
0:0
Краснодар-2
Батьківщина Москва
2:1
Шинник
Динамо Махачкала
0:0
Арсенал Тула
Нафтохімік
0:0
Аланія Владикавказ
Утайтані
4:1
Супханбурі
Чіангмай
0:1
Аюттхайя Юнайтед
Районг
3:1
Пхре Юнайтед
Ранонг Юнайтед
1:0
Raj Pracha Thailand FC
Iwaki
0:1
Ренофа Ямагуті
Роассо Кумамото
3:0
Омія Ардія
ДЖЕФ Юнайтед
2:2
Зеспакусацу Гумма
Токіо Верді
0:0
Вентфорет Кофу
Цвайген Канадзава
1:2
Матіда Зельвія
Оіта Трініта
1:0
Тотіги
Міто Голлігок
1:1
Фаджіано Окаяма
Хімнастик
2:0
Реал Сосьєдад Б
Реал Уніон
0:1
Сабадель
Нумансія
0:0
Атлетіко Балеарес
Фуенлабрада
2:1
Понтеведра
Сеута
2:0
Лінарес Депортіво
Ліненсе
0:0
Депортіво
Талавера
0:0
Кордоба
Атлетік Б
2:3
Калаорра
Расінг Ферроль
2:1
Альхесірас
Алькояно
1:1
Інтерсіті
Амореб'єта
2:1
Кастельйон
Уніоністас Саламанка
1:0
Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс
Реал Мадрид Кастілья
1:2
Райо Махадаонда
Мурсія
1:1
Барселона Б
Реканатезе
1:2
Алессандрія
Луккезе
1:1
Анкона 1905
Чезена
2:2
Монтеварки Аквіла
Імолезе
0:0
Фермана
Віртус Ентелла
3:1
Фіоренцуола
Сассарі Торрес
0:1
Понтедера
Віс Пезаро
0:3
Реджана
Каррарезе
3:1
Ріміні
ASD San Donato Tavarnelle
1:1
Сієна
Тренто
2:0
Лекко
Про Патрія
1:3
Про Сесто
Мантова
1:0
Трієстіна
Віртус Франкавілла
1:1
Потенца
Ренате
1:4
Феральписало
Sangiuliano City
0:1
Новара
Порденоне
1:1
Перголеттезе
Падова
1:1
П'яченца
Арциньяно
0:0
Віртус Верона
Лос Андес
0:0
Каньюелас
Вілья Сан Карлос
0:1
Тальєрес Ремедіос
Колехіалес
0:1
Док Суд
Депортіво Мерло
0:0
Ітусайнго
Франкфурт
0:1
Кікерс Оффенбах
Блау-Вайсс Лоне
1:2
Тевтонія
Локомотив Лейпциг
1:0
Германія Гальберштадт
Мейзельвіц
0:2
Альтглініке
Ворматія Вормс
0:0
Ульм
Аугсбург-2
3:3
Райн-ам-Лех
Санкт-Паулі-2
1:1
Шварц-Вайсс Реден
Гольштайн-2
1:0
Єддело
Віденбрюк
0:2
Алеманія
Фортуна-2
1:2
Родінгхаузен
Дрохтерзен-Ассель
3:1
Атлас Дельменгорст
Бремер
0:0
Кікерс Емден
Боруссія Гільдесгайм
2:2
Айнтрахт Нордерштедт
Winterthur II
0:1
FC Paradiso
Мюнзінген
1:2
Кеніц
Натер
3:1
FC Sion II
Лангенталь
1:3
Делемон
Роткройц
1:2
Мурі
Косова
2:0
Веттсвіль-Бонштеттен
Servette FC II
0:0
Тер Сент
Палома
5:0
Уніон Торнеш
Гамбург-Аймсбюттелер
3:2
Вікторія Гамбург
Леє
2:1
Фатан Шпорт
Маккабі Берлін
3:0
Оптік Ратенов
Гемелінген
3:4
Блументаль
Нойштреліц
0:2
Ганза-2
Герта Целендорф
1:1
Герта Шарлоттенбург
Нойруппін
1:3
Тасманія
1. FC Frankfurt
0:1
Динамо Шверін
Аммерталь
4:0
Geesdorf
DJK Bamberg
2:1
Ерланген
Любек-2
4:0
SV Frisia 03
Еккернферд
4:1
Ольденбургер
Брінкум
0:3
Комет Арстен
Штайнбах
0:0
Еддерсгайм
TSV Steinbach II
4:1
Діткірхен
Рот-Вайсс Вальдорф
1:3
Neuhof
Дельбрюкер
1:2
Айнтрахт Райне
Вікторія Кларгольц
0:0
Вестфалiя Рюнерн
Фреден
0:1
Гютерсло
Шпортфройнде Зіген
1:1
Фіннентроп-Баменоль
Падерборн-2
0:1
Еннепеталь
Шпрокгефель
0:5
Шпортфройнде Лотте
Армінія Людвігсгафен
3:1
Кайзерслаутерн-2
Hertha Wiesbach
0:5
Ауерсмахер
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
3:3
Тодесфельде
Уніон Бремен
1:2
Бремергафен
Глеш-Паффендорф
2:0
Pesch
Геннеф
1:1
Айнтрахт Гокеппель
Viktoria Arnoldsweiler
1:2
Вегберг-Бек
Бергіш Гладбах
4:1
Зігбург
Зазель
1:1
Ніндорф
Меербуш
2:0
FSV Duisburg
Гомберг
3:1
Шоннебек
Шварц-Вайсс Ессен
5:0
Зонсбек
Клефе
0:0
Ратінген
1.FC Monheim
1:3
Гамборн
Германія Егесторф
0:0
Гееслінг
Gifhorn
4:1
Фрайє Турнер
Берзенбрюк
3:0
HSC Hannover
Айнтрахт Целле
2:1
Ганза Люнебург
SV Ahlerstedt / Ottendorf
0:3
Армінія Ганновер
Ротенбург
1:0
TSV Pattensen
Гонзенгайм
5:0
Ahrweiler BC
Морлаутерн
3:1
Мехтерсгайм
Фрехен
2:1
Кенігсдорф
Фіхтталь
3:2
Боруссія Фрайальденхофен
Фортуна Кельн-2
0:1
Blau-Weiß Friesdorf
Санкт-Тоніс
2:1
Уніон Неттеталь
TuS Kirchberg
2:3
Карбах
Пфеддерсхайм
3:1
Eisbachtal
Кобленц
2:0
Алеманнія Вальдальгесгайм
Ерндтебрюк
2:2
Гіфенбек
Дортмунд-Аплербек
3:3
Пройссен-2
Інтер Тюркспор
5:0
Pansdorf
Уругвай де Коронадо
2:1
Escorpiones Belén
Cofutpa
4:0
Puerto Golfito FC
AD Municipal Santa Ana
1:2
AD Cariari Pococí
Хікараль
2:0
Asociación Deportiva Sarchí
HAlku II
0:7
Nummelan Palloseura II
KarPo
0:2
LAUTP
Juniori STPS
5:3
Luonetjärven Varuskunnan Urheilijat
Villisiat
0:7
FC Kuusysi
Teekkareiden Urheilu- ja Voimailukerho AC Estudiantes II
4:1
Janakkalan Pallo
KonnU
2:1
FC Marski
Strikers / Bertil
0:4
Savannan Pallo / Savanna (SAPA III)
Скевде
3:1
IFK Luleaa
Мальме
2:1
Дегерфорс
Треллеборг
1:0
Onsala BK
Кальмар
4:1
Гельсінгборг
Утсіктен
0:2
ГАІС
Гетеборг
0:4
Норчепінг
Браге
5:0
Норрбю
Гаммарбю
8:0
ГІФ Сундсвалль
Ottos Rangers
0:3
Empire Gray's Farm FC
Cedar Grove Blue Jays FC
1:3
Parham FC
Liberta
4:8
Sugar Ridge SAP FC
Inter Club Brazzaville
1:0
AS Jeunesse Unie de Kintélé
Отоо-д'Ойо
0:0
Nathaly's
Cheminots
1:2
JS Talangai
Етуаль дю Конго
2:1
Леопардс
Tauro FC
3:0
CD Atlético Chiriquí
UMECIT FC
1:1
CD Árabe Unido
Herrera FC
2:1
Alianza FC Panama
Club Deportivo del Este
4:0
CD Universitario
Entente 2
1:1
Семассі
Sara Sport
2:1
Espoir Tsevie
Gbohloe-su
1:0
Gomido
Anges Notsè
0:2
Dynamic Togolais
Того Пор
1:1
Binah
Unisport
0:2
Tambo FC
Kozarmisleny
0:3
МТК
Aqvital
1:3
Kazincbarcika
Ніредьхаза
1:2
Печ
Дьор
0:1
Ajka
Галадаш
3:1
Tiszakecske
Шиофок
2:2
Soroksar
Будафок
1:0
Dorogi FC
MTE
1:1
Szentlőrinc SE
Бекешчаба
1:1
Szeged
NK Sloga Mravince
5:2
Urania Baška Voda
NK Svačić Stari Slatinik
0:2
NK Slavonija Požega
NK Graničar Županja
4:1
Darda
NK Bedem Ivankovo
1:1
NK Čepin
NK Bistra
2:0
NK Maksimir Zagreb
Лучко
4:2
NK Gaj Mače
NK Sava Strmec
0:0
NK HAŠK Zagreb
Dunbeholden FC
4:1
Tivoli Gardens FC
Humble Lions
0:0
Montego Bay United FC
Faulkland Sports Club
1:5
Harbour View FC
Waterhouse FC
2:1
Vere United FC
Tamale City FC
0:1
Accra Lions
Легон Сітіз
1:1
Real Tamale United
Nsoatreman FC
2:1
Kotoku Royals FC
Samartex
1:0
Адуана Старз
Бечем Юнайтед
2:0
Bibiani Gold Stars
Медеама
1:0
Берекум Челсі
Гартс оф Оук
1:0
Асанте Котоко
Мунісипаль
3:3
Комунікасьйонес
Міско
1:0
Котцумальгуапа
Хелаху
0:0
Гвастатоя
Малакатеко
0:1
Кобан Імперіаль
Істапа
4:0
Deportivo Achuapa
Реал Еспанья
0:3
Мотагуа
Віда
0:0
Маратон
Олімпія Тегусігальпа
0:0
Гондурас Прогресо
Olancho FC
4:1
Вікторія Ла-Сейба
Енвігадо
3:2
Санта-Фе
Уніон Магдалена
1:1
Хагуарес де Кордоба
Індепендьєнте Медельїн
3:0
Ріонегро Агілас
Мільонаріос
2:0
Депортіво Калі
Прогрес Нідеркорн
3:0
Вільц
Хостерт
1:3
Вікторія Роспорт
Расінг Люксембург
1:1
Керьєнг
УНА Штрассен
1:2
Дюделанж
Петанж
2:1
Свіфт Есперанж
Етцелла
0:3
Мондорф-ле-Бен
Гуд'я Юнайтед
1:4
Гіберніанс
Біркіркара
1:1
Марсашлокк
Гзіра Юнайтед
1:2
Валлетта
Моста
1:2
Хамрун Спартанс
Бальцан
3:1
Флоріана
Марумо Галлантс
0:0
ТС Гелаксі
Стелленбос
1:1
Мамелоді Сандаунс
Чіппа Юнайтед
0:2
Амазулу
Суперспорт Юнайтед
2:1
Голден Ерроус
Такафі Тулькарм
5:3
Шабаб Аль-Дахірія
Шабаб Аль-Саму
2:3
Хілаль Аль-Кудс
Джабаль Аль-Мукабер
3:1
Шабаб Аль-Амарі
Ахлі Аль-Халіль
3:0
Аль-Біра
Спортінг Кристаль
0:0
ADT
Універсідад Сесар Вальєхо
2:0
Маннуччі
УТК
0:1
Альянса Ліма
Універсітаріо Депортес
1:0
Мельгар
Санта-Текла
4:2
Ісідро Метапан
ФАС
0:2
Альянса Сан-Сальвадор
Атлетіко Марте
2:0
Хокоро
Платенсе Мунісипаль
3:1
Чалатенанго
Патхум Юнайтед
1:3
Нонгбуа Пітчайя
Бурірам Юнайтед
2:0
Лампхун Воррiор
Поліс Теро
1:1
Прачуап
Порт
2:3
Муангтонг Юнайтед